Хмельницький: несподіванки від «Кардіффа» і «Ротора» та неймовірний камбек «Динамо-УМВС»

22.12.2015

За підсумками шостого туру змагань у дивізіоні 1 лідируючу позицію розділяють відразу чотири колективи

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні поєдинки 6-ого туру змагань в дивізіоні 1, які сповна потішили багаточисленних вболівальників змістовним та результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Кардіфф» - «Університет-Молокія» - 7:3 (3:0)

Арбітри: О. Дуцяк, Р. Дуцяк (обидва – Дрогобич)

Голи: Яремчук (4, 39), Лемішевський (21), Донець (27, 31, 36, 40) – Сакович (42, 46, 48)

«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Загуровський, Манільчук, Лук’янов, Донець, Яремчук, Пампурак, Ковальчук, Козак

«Університет-Молокія»: Сандулов, Чекерський, Сяньков, Сакович, Мороз, П. Овчинніков, А. Федорко, Богославський, Яровий, Мельник, Миколайчук

Відкривав програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 поєдинок за участі «Кардіффа» та «Університету-Молокії».

Перший небезпечний момент у зустрічі створили номінальні гості. Сяньков чудовим пасом вивів на ударну позицію Мельника, однак той із забійної позиції пробив поруч із стійкою. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Яремчук відгукнувся на навісну передачу Загуровського із глибини майданчику, і підробивши шкіряний снаряд під робочу ногу холоднокровно пробив під Сандуловим – 1:0. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив номінальних гостей, в складі яких відразу зробити рахунок на табло рівним міг Мороз, який після вивіреного пасу від Богославського, вдотик цілив у праву «дев’ятку», однак Чижу ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. В свою чергу «Кардіфф» теж не прагнув відсиджуватися у обороні, при першій ліпшій нагоді створюючи небезпеку біля воріт Сандулова. До пори до часу захисники та голкіпер номінальних гостей із своєю роботою справлялися «на відмінно», але і ці фактори не врятували «Універ» від пропущеного голу на 21-й хвилині, коли Лемішевський після помилки захисту влучно пробив у праву «шістку» з лінії воротарського – 2:0. Номінальні гості вмить перехопили ініціативу, і впродовж кількох наступних хвилин цілком могли втілити її у забиті м’ячі, однак Чиж на останньому рубежі власних володінь діяв бездоганно, як мінімум двічі врятувавши свою команду від вірних м’ячів після ударів від Федорка та Богославського. Завершення першого тайму пройшло в атаках «Кардіффа», який перед самісіньким свистком на перерву довів рахунок на табло до розгромного. Спочатку дива воротарської реакції продемонстрував Сандулов, витягнувши «мертвий» м’яч після удару впритул від Лемішевського, але і він виявився безсилим через декілька миттєвостей. Активний Лемішевський шикарним пасом врозріз вивів на ударну позицію Донця, і той зусиль партнера не змарнував, ефектно підсікши сферу у ліву «дев’ятку» - 3:0.

Не менш цікавим видався і другий тайм. Вже в його дебюті закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних господарів у рахунку Донець, який після вивіреного пасу від Яремчука прибрав на замасі захисника і прицільно пробив з розвороту у ліву «шістку» - 4:0. Не встиг «Універ» як слід прийти в себе, як вже знову був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Після провалу захисту номінальних гостей Лук’янов та Донець організували вихід «2 в 0», який влучним ударом завершив останній – 5:0. «Кардіфф» не зупинявся на досягнутому, і через декілька хвилин приймав вітання від партнерів і Яремчук, який більярдним ударом в праву «шістку» завершив стрімку атаку своєї команди – 6:0. «Універ» в надії переламати хід подій на майданчику перейшов на гру в п’ять польових, однак спочатку цей тактичний хід жожних приємних дивідендів підопічним Миколи Федорка не приніс. Навпаки, неперевершений у цей вечір Донець, вразивши порожню ціль, оформив покер та зняв усі питання щодо переможця – 7:0. «Універ» ж продовжував діяти на паркеті із п’ятим польовим, і завдяки хет-трику Саковичу, якому після вивірених передач від партнерів залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут, дещо зумів підсолодити гіркоту власної поразки – 7:3 на користь «Кардіффа», який здобуває другу перемогу у сезоні та впритул наближається до зони плей-офф.

«Хмельницькі делікатеси» - «Феміда-Старлайф» - 3:6 (1:3)

Арбітри: О. Дуцяк, Р. Дуцяк (обидва – Дрогобич)

Голи: Богдан (7), Сиворог (51, 53) – Бродзянський (2), Гончар (13), Чорномаз (15, 36), Маковійчук (41), Підлісний (43)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Юхимчук, Ціпко, Кащук, Богдан, Криськов, Туз, Буртовий, Яцків, Цінько

«Феміда-Старлайф»: Остяк, Бойко, Бродзянський, Гончар, Гончарук, Гребенюк, Дележа, Маковійчук, Підлісний, Рибак, Чорномаз, Янчик

Попередження: Кащук (53) – Чорномаз (6), Янчик (47)

Продовжував програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 двобій представників групи лідерів, у якому силами на майданчику мірялися «Хмельницькі делікатеси» та «Феміда-Старлайф».

Вже перша осмислена атака у зустрічі увінчалася взяттям воріт. Чорномаз з флангу прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Бродзянський з кількох метрів розстріляв Самчука – 0:1. Варте відзначити номінальних господарів, які не опустили руки після швидкого пропущеного м’яча, і вже в наступній атаці могли зробити рахунок на табло рівним, однак Юхимчук своїм шансом не скористався, після чудового пасу від Ціпка не зумівши у ближньому бою переграти Остяка. «Хмельницькі делікатеси» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі Богдан красивим ударом зі штрафного відновив паритет – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій підопічних Едаурда Щепанського, які миттєво «увікмкнули» на майданчику найвищі якості, і тоді номінальним господарям стало ой як несолодко. Дива воротарської майстерності демонстрував на останньому рубежі Самчук, але і він виявився безсилим на 13-ій хвилині, коли Гончар, вдало зігравши у відборі, невідпорно пробив у ліву «шістку» з-за меж воротарського – 1:2. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. «Феміда-Старлайф» як по нотах розіграла швидку контратаку, яку влучним ударом завершив Чорномаз – 1:3. На куражі «фемідівці» могли довести рахунок до розгромного, однак Янчик своїм шансом не скористався, не зумівши з близької відстані замкнути націлений простріл на дальню стійку у виконанні Дележі.

Після відпочинку ігровий малюнок на майданчику істотно не змінився. Вже в дебюті другої 27-ти хвилинки усі питання щодо переможця зняв Чорномаз, який зачепившись за м’яч після довгого вводу від Остяка, ефектно підробив собі шкіряний снаряд під робочу ногу і невідпорним ударом в ліву «шістку» воріт Самчука оформив дубль – 1:4. Цей м’яч дещо надламав морально номінальних господарів, чим вмить скористався їх суперник. Спочатку «делікатеси» «привезли» собі вихід «2 в 0», який взяттям воріт завершив Маковійчук, а згодом разючу помилку в захисті допустив Ціпко, махнувши ногою повз м’яч і подарувавши можливість Підлісному завдати разючого удару. Таким «подарунком долі» нападник «Феміди-Старлайф» скористався сповна, вдотик пробивши точнісінько у правий верхній кут – 1:6. «Хмельницькі делікатеси» в надії переламати хід подій на паркеті перейшли на гру в п’ять польових, і ця тактика увінчалася успіхом для номінальних гостей. Спочатку один м’яч відквитав Сиворог, влучно пробивши у «дев’ятку» після передачі від Кащука, а згодом той ж Сиворог ефектним ударом під поперечину після «стіночки» із Криськовим і встановив остаточний рахунок у матчі – 6:3 на користь «Феміди-Старлайф», яка завдяки цій перемозі піднімається на другу позицію у табелі про ранги змагань у дивізіоні 1.

«Газовик» - «Евеліна» - 11:3 (5:1)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Романюк (4), Остапишен (5, 53), Нємий (10), Ситнік (15, 41), Мих. Паюк (27, 44), Лисенко (46), Опольський (48), Рефель (52) – Романюк (20, аг.), Мельник (49), Ошовський (54)

«Газовик»: Петричук, Рефель, Лисенко, Романюк, Остапишен, Баландюк, Нємий, Ситнік, Мих. Паюк, Опольський, Михальчук, Загородній, Чабан

«Евеліна»: Рудий, Мельник, Ошовський, Піхотко, Горєв, Мердюк, Федоров, Белінський, Штокало

В ще одному матчі 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 силами мірялися «Газовик» та «Евеліна».

Вже з перших секунд номінальні господарі заволоділи відчутною ігровою перевагою, яку втілили у забитий м’яч на 4-ій хвилині. Це Ситник філігранним пасом вивів на ударну позицію Романюка, який зусиль партнера не змарнував – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Вадима Рефеля, які на куражі протягом кількох наступних хвилин ще двічі змусивши капітулювати Рудого, довели рахунок у матчі до розгромного. Спочатку відзначився Остапишин, який красиво підсік м’яч під поперечину після скидки від Баландюка, а згодом приймав вітання від партнерів і Нємий, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Романюка – 3:0. «Газовик» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних господарів у рахунку Ситнік, який холоднокровним ударом в протихід голкіперу завершив націлену передачу активного Романюка від бокової лінії – 4:0. Варте віддати належне «Евеліні», яка не опустила руки, і при першій ліпшій нагоді шукала свого щастя в атакувальних дій. Супершанс змарнував Горєв, який не зумів влучити у порожню ціль метрів з 8-ми, однак через декілька хвилин примхлива пані Фортуна таки посміхнулася команді із Ярмолинець. «Допоміг» супернику Романюк, який після навісу із флангу наче заправський форвард у високому стрибку зрізав сферу... у сітку власних воріт – 4:1. Відповідь «Газовика» не змусила на себе довго очікувати. Це Паюк потужним ударом впритирку із стійкою після розіграшу ауту відновив перевагу номінальних господарів у чотири забиті м’ячі – 5:1.

Другий тайм видався не менш результативним. Вже в його дебюті скорочувати відставання у рахунку міг Горєв, проте не зумів в ближньому бою переграти Петричука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Нємий відмінним пасом врозріз вивів на ударну позицію Ситника, який зусиль партнера не змарнував, ефектно вдотик пробивши точнісінько у праву «дев’ятку» - 6:1. Цей м’яч остаточно надламав колектив із Ярмолинець психологічно, чим вміло скористалися номінальні господарі, і ще тричі змусивши капітулювати Мердюка, який змінив на останньому рубежі Рудого, зняли усі питання ще задовго до фінальної сирени – 9:1. «Евеліна» невдовзі один м’яч відвитала зусиллями Мельника, який результативно використав помилку Паюка у захисті, на що «Газовик» відповів ще двома взяттями воріт. Спочатку відзначився Рефель, який невідпорним ударом в правий верхній кут замкнув скидку Нємого, а згодом приймав вітання від партнерів і Остапишин – 11:2. Завершення зустрічі пройшло за переваги колективу із Ярмолинець, який зусиллями Ошовського, який прицільним ударом впритирку із стійкою встановив остаточний рахунок у зустрічі – яскрава перемога «Газовика» із рахунком 11:3, який завдяки цьому успіху захоплює пальму лідерства у дивізіоні 1.

«Ковчег-Воля» - «Конфермат-Епіцентр К» - 2:6 (2:5)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Токарчук (9), Леонов (24) – Безвещук (3, 23, 26), Моночков (8), Успенський (27), О. Овчинніков (48)

«Ковчег-Воля»: Дячук, Стець, Задерейко, Леонов, Штолько, Гранатюк, Нік, Куречко, Токарчук, Левченко, Пелишок, Поворознюк

«Конфермат-Епіцентр К»: Слівінський, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Успенський, О. Овчинніков, Зарицький, Петриковець, Вербовий

Попередження: Гранатюк (26)

В заключному поєдинку ігрової суботи впевнену перемогу святкував «Конфермат-Епіцентр К», який виявився сильнішим за «Ковчег-Волю».

Вже перша осмислена атака у матчі завершилася взяттям воріт. Після швидкого переходу «будівельників» від оборонних дій до атакувальних на ударній позиції виявився Безвещук, і точним ударом у ліву «дев’ятку» з кута воротарського не залишив Дячуку жодних шансів – 0:1. «Ковчег-Воля» не опустила руки, і вже в наступній атаці зрівнювати цифри на табло повинен був Нік, проте відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожню ціль після вивіреного пасу від Токарчука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Гарієвський чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Моночкова, який зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши в протихід голкіперу – 0:2. Не встигли підопічні Віктора Власова як слід відсвяткувати взяття воріт опонента, як вже невдовзі самі були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Забитий м’яч став наслідком блискучої індивідуальної майстерності Токарчука, який після передачі із глибини майданчику спочатку ефектно прибрав на замасі захисника, а потім невідпорно пробив з розвороту точнісінько у «дев’ятку» воріт Слівінського – 1:2!!! На куражі «Ковчег-Воля» міг відразу зробити рахунок на табло рівним, однак Задерейко своїм шансом не скористався, після відмінної передачі від Леонова з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. І саме тоді вкотре у цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Дубль оформив Безвещук, який після прострілу від Успенського холоднокровно вдотик пробив у шпарину між воротарем та стійкою – 1:3. Номінальні господарі відразу один м’яч відквитали зусиллями Леонова, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу ауту, однак продовжити свій успіх гравцям «Ковчегу-Волі» не судилося. Спочатку відновив перевагу «будівельників» у два м’ячі активний Безвещук, який після довгого вводу від голкіпера уникнув підкату від захисника та ефектно зльоту пробив впритирку із стійкою, а під завісу першого тайму довів рахунок на табло до розгромного Успенський, який чітком ударом в праву «шістку» завершив передачу Моночкова від бокової лінії – 2:5.

Після перерви привабливіше виглядали на майданчику номінальні гості, однак дива воротарської реакції демонстрував Дячук, який декілька разів відверто виручив свою команду, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому миттю приходили захисники, які виносили сферу із «стрічечки» вже незахищених воріт. Проте зберегти свої володіння у недоторканності номінальним господарям все одно не вдалося. Безвещук, безперечно кращий гравець «будівельників» у даному протистоянні, після сольного проходу по флангу відпасував ліворуч на набігаючого Овчиннікова, який прицільним ударом в праву «шістку» поставив масну крапку у матчі – 6:2 на користь «Конфермату-Епіцентру К», який здобуває третю перемогу поспіль і підіймається вже на шостий рядок у турнірній таблиці змагань у дивізіоні 1.

«Спортлідер-2» - «Динамо-УМВС» - 3:6 (2:2)

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Соботюк (16, аг.), Алексеєв (26, 29) – Бабій (8, 26, 39), Лахмай (33), Глушок (35), Колесников (54)

«Спортлідер-2»: Черевко, Масалов, Ярмош, Рябоконь, Соколюк, Алексеєв, Люблінський, Катеринчук, Кручек, Ковалишин

«Динамо-УМВС»: Папроцький, Ковальчук, Колесников, Бабій, Сохорук, Соботюк, Подлюк, Глушок, Наскальний, Лахмай, Заєць

Попередження: Рябоконь (11), Ковалишин (50) – Глушок (27)

Продовжував програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися «Спортлідер-2» та «Динамо-УМВС».

Активніше розпочали гру «динамівці», які втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч на 8-ій хвилині. Рябоконь виніс сферу із порожніх воріт після удару від Колесникова, але на підборі першим виявився Бабій, який вдотик влучно пробивши у ліву «шістку» відкрив рахунок у зустрічі – 0:1. На куражі номінальні гості впродовж кількох наступних хвилин цілком могли довести рахунок на табло до розгромного, однак Бабій та Соботюк із вигідних позицій, на щастя для «лідерів», пробивали повз ворота, а також чудеса воротарської майстерності демонстрував Черевко, ціною надзусиль парирувавши «мертвий» м’яч після гарматного пострілу під поперечину у виконанні Наскального. Підопічні Романа Шевчука ж діяли переважно другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади, і невдовзі цей тактичний хід приніс приємні дивіденди номінальним господарям у вигляді забитого м’яча. Після швидкого переходу від оборонних дій до атакувальних, Рябоконь потужно пробив з гострого кута, і м’яч, зрикошетивши від ноги Соботюка, змінив свою траєкторію та затріпотів у сітці – 1:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив гравців «Динамо-УМВС», які стали діяти в атаці із ще більшим завзяттям, і вже у наступній атаці схилити шальки терезів на користь номінальних гостей у цій зустрічі міг Наскальний, але його потужний постріл з кута воротарського прийшовся у стійку воріт. Через декілька хвилин оформлювати дубль міг Бабій, однак не зумів у ближньому бою переграти Черевко. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Алексеєв, влучним ударом в кут воріт замкнув передачу Рябоконя від кутової позначки, і вивів «лідерів» вперед у рахунку, однак піти на перерву у ранзі переможця підопічним Романа Шевчука завадив гол Бабія, який невідпорно пробив зльоту у ліву «шістку» після довгого вводу від Папроцького – 2:2.

Не менш цікаво розгорталися події на майданчику після перерви. Другу половину матчу активніше розпочали «лідери», які невдовзі після поновлення гри втретє у матчі змусили капітулювати Папроцького. Відзначимо, що знову успіх номінальним господарям приніс вдалий розіграш стандартного положення: Рябоконь від кутової позначки відпасував на набігаючого Алексеєва, який прицільним ударом в ліву «шістку» з лінії воротарського оформив дубль у матчі – 3:2. Відповідь «динамівців» не змусила на себе довго очікувати. Гол-красень записав у свій актив Лахмай, який після розіграшу ауту (знову «стандарт»! - прим. автора) наче рукою поклав сферу точнісінько у правий верхній кут, зірвавши гучну овацію численної глядацької аудиторії – 3:3!!! Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Це Глушок більярдним ударом впритирку із стійкою з-за меж воротарського завершив простріл від Наскального, перевернувши у матчі все з ніг на голову – 3:4. На куражі «динамівці» могли відразу зняти усі питання щодо переможця, однак Бабій та Соботюк по черзі перевірили на міцність каркас воріт Черевка. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і на 39-ій хвилині таки втілили свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Хет-трик оформив Бабій, який після відмінної передачі врозріз від Колесникова влучно вдотик пробив у ліву «шістку» - 3:5. «Лідери» в надії переламати хід подій на майданчику відразу перейшли на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід особливих дивідендів підопічним Романа Шевчука не приніс. Навпаки, Колесников вразивши незахищену ціль на останніх секундах ігрового часу встановив остаточний рахунок на табло – перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 6:3, яке завдяки цьому успіху зміцнює власні позиції у лідируючій групі, поступаючись командам із чільної трійки лише за різницею забитих та пропущених м’ячів.

«Тетра» - «Арсенал» - 7:1 (1:0)

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Музичук (16, 36, 38), Полупан (31, 52), Красножон (35, аг.), Кузьмін (44) – Шлапак (44)

«Тетра»: Сікора, Ахмедов, Кузьмін, Полупан, Музичук, Муляр, Скалій, П. Терлецький, Тургеля, Семенчук, Т. Диняк, Смоляренко

«Арсенал»: Лозінський, Стасюк, Сергеєв, Шлапак, Слободян, Красножон

Попередження: Муляр (44), Скалій (50) – Сергеєв (22), Шлапак (25)

Вилучення: Смоляренко (53, навмисний удар суперника ногою після зупинки гри)

Продовжував програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 двобій сусідів по турнірній таблиці, в якому силами мірялися «Тетра» та «Арсенал».

Розпочався матч з атак номінальних господарів, які з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою. Відкривати рахунок у зустрічі міг Кузьмін, однак, на щастя для «канонірів», м’яч після його гарматного удару прийняла на себе стійка. Через декілька миттєвостей забивати міг і Полупан, однак свій шанс змарнував, вийшовши віч-на-віч із Лозінським і пробивши у лічених сантиметрах поруч із стійкою. Гол у ворота «Арсенала» по такому розвитку подій відверто назрівав, і стався на 16-ій хвилині. Це Музичук відгукнувся на націлену передачу від Скалія, і невідпорно пробив під поперечину метрів з 7-ми – 1:0. Варте віддати належне «канонірам», які поступово змогли вирівняти хід подій на майданчику та змусити свого опонента нервувати. Як наслідок, «Тетра» доволі швидко перевищила допустимий ліміт фолів та отримала у власні ворота відразу два дабл-пенальті, проте номінальні гості таким «подарунком долі» достойно розпорядитися не змогли – удари Шлапака та Сергеєва з «позначки» парирував Сікора.

Другий тайм видався дещо результативнішим. Активніше його розпочали номінальні господарі, які вдало провівши відрізок з 31-ої по 38-у хвилину, впродовж якого тричі змусили капітулювати Лозінського, по-суті зняли усі питання щодо переможця. Закріпив перевагу «Тетри» у рахунку Полупан, який влучно пробив у праву «шістку» після передачі від активного Скалія, згодом номінальним господарям «допоміг» Красножон, який зрізав сферу у власні ворота після удару/прострілу від Муляра, а ще через декілька миттєвостей поринув у обійми партнерів по команді і Музичук, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Полупана – 4:0. Харизматичний нападник «Тетри» не зупинявся на досягнутому, і вже через дві хвилини Музичук оформив хет-трик, розкішним ударом під поперечину завершивши передачу Скалія від кутової позначки – 5:0. «Каноніри» відразу дещо скоротили відставання зусиллями Шлапака, який невідпорним ударом зі штрафного точнісінько у правий верхній кут зірвав гучну овацію спорткомплексу УМВС, однак останнє слово в цій грі все одно виявилося за гравцями «Тетри», які ще двічі до фінальної сирени змушували свого опонента розпочинати гру від центрального півкола. Спочатку відновив перевагу номінальних господарів у п’ять м’ячів Кузьмін, який влучно пробив впритирку із стійкою після скидки від Диняка, а масну крапку в матчі поставив Полупан – 7:1 на користь «Тетри», яка завдяки цій перемозі обходить «Арсенал» у турнірній таблиці і впритул наближається до зони плей-офф.

«Спортлідер-3» - «Ротор» - 1:1 (0:0)

Арбітри: Жмурко, Куцак

Голи: Думанюк (51, аг.) – Думанюк (31)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Гончар, Філь, Розпаченюк, Глас, Малишевський, Роговський, К. Шляховий, А. Шляховий, Юхимович

«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Логвіненко, Думанюк, Крутяков, Ісхаков, Камінський, Морозов, Костишин, Рудковський, Гайдашевський, Паляниця, Олексійчук

Попередження: Крутяков (41), Костишин (52)

Завершував програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 поєдинок між «Спортлідером-3» та «Ротором».

Розпочався матч з атак номінальних господарів, які відразу «зачинили» свого опонента на його половині майданчику. Хороші нагоди для того аби змінити нулі на табло мали Розпаченюк та Малишевський, однак страж воріт «роторців» на останньому рубежі власних володінь діяв вище всяких похвал. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі відкривати рахунок у зустрічі повинен був Розпаченюк, однак відверто вибачив суперника, не зумівши після розкішного пасу від Гласа з кількох метрів влучити у порожній кут. «Ротор» ж діяв переважно другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади. Ця тактика цілком могла увінчатися успіхом для номінальних гостей у середині першої 27-ти хвилинки, проте Ісхаков своїм шансом не скористався, після чудової передачі від Логвіненко з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Цей епізод став таким собі «тривожним дзвіночком» для підопічних Артема Гласа, однак Данилюк, який відверто піймав кураж, парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт. Особливо запам’ятався епізод під завісу першої половини матчу, коли Богдан неймовірним чином парирував «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу Роговського під поперечину метрів з 5-ти.

Основні події на майданчику відбулися після перерви. Вже в дебюті другої 27-ти хвилинки змінювати нулі на табло міг Філь, який від душі приклався з-за меж воротарського – Данилюк цей м’яч проводжав лише поглядом, проте на щастя для номінальних гостей, сферу після удару Сергія прийняла на себе стійка воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Рідкісна вилазка «Ротора» на чужу половину матчу увінчалася заробленим перспективним штрафним ударом, який гарматним пострілом під поперечину над стінкою втілив у забитий м’яч Артур Думанюк – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які стали з ще більшим завзяттям тиснути на захисні редути свого опонента, однак Данилюк на останньому рубежі діяв безпомилково, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому миттю приходили захисники, які двічі виносили сферу із «стрічечки» вже незахищених воріт після ударів Юхимовича та Філя. З часом «Спортлідер-3» перейшов на гру в п’ять польових, однак номінальні гості чудово відпрацьовували в обороні, впевнено перекриваючи усі вільні зони та майже не залишаючи своєму візаві оперативного простору. «Ротор» в свою чергу не прагнув ставити «автобус» біля власних воріт, терпляче очікуючи свого шансу у контратаках. Одну з них завершувати взяттям воріт міг Думанюк, який на швидкості після позиційної помилки «лідерів» при розіграші «зайвого» викотився віч-на-віч із Філем, проте Сергій зумів плечем (!) перевести сферу на кутовий, зірвавши гучну овацію переповненого спорткомплексу УМВС. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Малишевський пробив з кута воротарського, і м’яч, зрикошетивши від ноги Думанюка, змінив свою траєкторію та затріпотів у сітці – 1:1. Останні хвилини видалися неймовірно напруженими. «Лідери» з усіх сил прагнули вирвати переможний результат, однак спочатку знову дива воротарської реакції продемонстрував Данилюк, в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч із верхнього кута після гарматного удару від Гласа, а згодом «роторцям» відверто поталанило в епізоді, коли разючий удар Костянтина Шляхового прийшовся у стійку. Зазначимо, що примхлива пані Фортуна посміхнулася на останніх секундах і «Спортлідеру-3» - Шпаков міг знімати усі питання щодо переможця зустрічі, однак вдало зігравши на перехопленні не зумів вразити вже незахищену ціль.

В підсумку – нічия із рахунком 1:1, яка опускає «Спортлідер-3» із першої сходинки на третю, а «Ротору» надає можливість залишити небезпечну зону вильоту.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області