Хмельницький: інтрига до останніх секунд та дебют арбітрів з Львівщини

24.11.2015

Поєдинки четвертого туру змагань у дивізіоні 1 видалися неймовірно напруженими

В розпалі розіграш Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 21-ого та 22 листопада, змагальний марафон продовжився матчами 4-ого туру в дивізіоні 1. Забігаючи наперед відзначимо, що звітні матчі видалися неймовірно напруженими, адже в усіх з них інтрига жила до самісінького фінального свистка. Також цей вік-енд сміливо можна назвати історичним, адже 21-ого листопада вперше офіційні матчі під егідою Преміум-ліги обслуговували арбітри з інших областей. Відзначимо, що дует арбітрів з Львівщини в особі Олега Дуцяка та Володимира Болізюка із своїми обов’язками впорався на «відмінно», заслуживши лише схвальні відгуки серед гравців та вболівальників. Про все це далі у нашому огляді.

«Тетра» - «Університет-Молокія» - 3:4 (2:1)

Арбітри: Дуцяк, Болізюк

Голи: Т. Диняк (4), Ахмедов (8), Полупан (37) – Миколайчук (27), Чайковський (31), Мороз (54), Сяньков (54)

«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, П. Терлецький, Семенчук, Музичук, Т. Диняк, Кузьмін, Муляр, Полупан, Скалій, Тургеля, Нагорічний, Сікора

«Університет-Молокія»: Сандулов, Сяньков, Мороз, Чайковський, Овчинніков, А. Федорко, Ячмінь, Антонюк, Богославський, Яровий, Орошкевич, Миколайчук, Шевченко, Чекерський

Попередження: Муляр (36), Семенчук (44), Т. Диняк (49) – Сяньков (41)

Ігрову суботу відкривав матч за участі «Тетри» та «Університету-Молокії».

Активніше розпочали гру номінальні гості, які з перших секунд стали чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, проте спочатку врятував свою команду Грабенчук, який парирував сферу з верхнього кута після потужного удару від Федорка, а згодом «Тетру» від неприємностей виручила поперечина, яка прийняла на себе м’яч після пострілу Сянькова. Номінальні господарі діяли ж переважно другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади, і невдовзі ця тактика увінчалася успіхом для підопічних Вадима Рефеля. Це Муляр вивіреним пасом вивів на ударну позицію Тимофія Диняка, який зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши впритирку із стійкою – 1:0. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «Універ», який вже у наступній атаці міг робити рахунок на табло рівним, однак знову за «Тетру» зіграв каркас воріт, який прийняв на себе могутній удар у виконанні Ярового. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після швидкого переходу з оборонних дій до атакувальних Полупан поперечним пасом вивів на ударну позицію Ахмедова, який потужно пробив у праву «шістку» з-за меж воротарського – Сандулов хоч і зреагував на цей удар, але врятувати свою команду був вже не в силах – 2:0. Завершення першого тайму пройшло за відчутної переваги номінальних гостей, які до свистка на перерву зуміли відквитати один м’яч. Цей гол заніс собі в актив Миколайчук, який невідпорним ударом у лівий верхній кут замкнув передачу Богославського при розіграшу ауту – 2:1.

Другий тайм розпочався з атак гравців «Універа», який з усіх сил прагнув переламати хід подій на паркеті. Спочатку відновити статус-кво у рахунку міг Антонюк, який після скидки від Мороза потужно зльоту пробив у ліву «дев’ятку» - Грабенчук цей м’яч проводжав вже хіба що поглядом, але знову номінальних господарів від неприємностей врятувала стійка воріт. Через декілька миттєвостей стовідсотковий момент для того аби відзначитись мав і Федорко, але не зумів в ближньому бою переграти кіпера номінальних господарів. Гол у ворота «Тетри» відверто назрівав, і стався на 31-ій хвилині. Це той ж Федорко прострілив з флангу на набігаючого Чайковський, який у ефектно у падінні переправив шкіряний снаряд у дальній нижній кут воріт Грабенчука – 2:2. Відповідь «Тетри» не забарилася. Полупан, ефектно на швидкості обігравши Овчиннікова, далі не менш ефектно пробив зльоту точнісінько у праву «дев’ятку», вивівши вперед у рахунку номінальних господарів та ставши автором одного з найкрасивіших голів у 4-ому турі – 3:2. Повіривши у власні сили, «Тетра» стала діяти активніше у атаці, і через декілька хвилин «поховати» опонента міг Музичук, який після чудової гри у відборі викотився віч-на-віч із Сандуловим, але з кількох метрів пробив прямісінько голкіпера. Ігровий час невпинно спливав, рахунок на табло залишався незмінним, і «Університету-Молокії» нічого не залишалося як йти ва-банк та переходити на гру в п’ять польових, і саме цей тактичний хід в підсумку і приніс успіх номінальним гостям. За 50 секунд до фінальної сирени Мороз, красиво у падінні замкнувши простріл Ярового на дальню стійку, зробив рахунок у зустрічі рівним, а через декілька миттєвостей Сяньков, забивши гол в аналогічному стилі (відзначимо ще один «асист» активного Ярового) схилив шальки терезів на користь номінальних гостей. В підсумку – вольова перемога «Університету-Молокії» з рахунком 4:3, який як мінімум до завершення заключних матчів 4-ого туру стає одноосібним лідером змагань у дивізіоні 1.

«Кардіфф» - «Евеліна» - 3:3 (1:2)

Арбітри: Куцак, Подворний

Голи: Донець (25, пен., 48), Яремчук (43) – Юрко (6, аг.), Мельник (12), Піхотко (35)

«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Загуровський, Лук’янов, Черкезов, Жук, Яремчук, Донець, Юрко, Ковальчук, Козак

«Евеліна»: Рудий, Мельник, Кучерявий, Піхотко, Горєв, Мердюк, Белінський, Штокало, Ошовський

Попередження: Черкезов (40), Ковальчук (49) – Кучерявий (25), Ошовський (37)

Вилучення: Лемішевський (40, навмисний удар суперника ногою під час гри)

Наступними на майданчик вийшли «Кардіфф» та «Евеліна». Синхронно здобувши по три очки у трьох стартових турах, суперники розташувалися у нижній частині турнірної таблиці, і в очному двобої з усіх сил прагнули покращити власне турнірне становище.

Активніше розпочав гру «Кардіфф», який вже в дебюті зустрічі міг вийти вперед у рахунку, однак Лемішевського відверто вибачив суперника, із забійної позиції пробивши в лічених сантиметрах поруч із стійкою після передачі від Черкезова. «Евеліна» ж за таке футбольне марнотратство свого візаві покарала відразу. Кучерявий потужно пробив зі штрафного, і м’яч, зрикошетивши від ноги Юрка, змінив свою траєкторію та залетів у сітку воріт дезорієнтованого таким розвитком подій Чижа – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «Кардіффа», в складі якого щонайменш дві стовідсоткові нагоди для взяття воріт суперника мав Черкезов, але в обох випадках «Евеліну» від неприємностей рятував Піхотко, який в останню мить виносив шкіряний снаряд із «стрічечки» вже не захищених воріт. Колектив із Ярмолинець, вдало стримавши атакувальний порив свого опонента, невдовзі зумів забити другий м’яч, знову грамотно розігравши стандартне положення. Це Мельник виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу кутового, і потужним ударом під поперечину з лінії воротарського змусив вдруге в матчі капітулювати Чижа – 0:2. Завершення першого тайму проходило в атаках номінальних господарів, які перед свистком на перерву зуміли скоротити відставання у рахунку до мінімального. Кучерявий не за правилами зіграв проти Лемішевського у власному карному майданчику, і арбітр, не вагаючись, вказав «на позначку». «Вирок» холоднокровно реалізував Донець – 1:2.

Найцікавіше ж розпочалося на майданчику після перерви. «Кардіфф» з перших секунд притис свого опонента до його воріт, але Рудий на останньому рубежі воріт команди з Ярмолинець діяв вище всяких похвал, як мінімум двічі врятувавши номінальних гостей від вірних голів після ударів від Донця та Загуровського, а через декілька хвилин і взагалі зірвав овацію трибун, у неймовірному стилі вийшовши переможцем у ближньому бою із Лемішевським. «Евеліна» ж як і раніше продовжувала діяти на паркеті другим номером, очікуючи свого шансу у швидких контратаках і при розіграші «стандартів». Такий шанс команді з Ярмолинець випав на 35-ій хвилині. Номінальні гості заробили право на небезпечний штрафний удар на підступах до воріт «Кардіффа», який потужним пострілом під поперечину втілив у забитий м’яч Олег Піхотко – 1:3. Варте віддати належне номінальним господарям, які не опустили руки, і провівши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої двічі засмутили Рудого, зуміли зробити рахунок на табло рівним та повернути інтригу в протистоянні. Спочатку скоротив розрив до мінімуму Яремчук, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Черкезова, а згодом оформив дубль у матчі Донець, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Рудим – 3:3. Пристрасті на майданчику розпалювалися, і невдовзі не витримали нерви у гравців «Кардіффа», які перевещили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Кучерявий, але не зумів перебороти свої емоції та переживання, і з «точки» пробив вище воріт. В останні хвилини суперники створили вдосталь моментів для того, аби вирвати перемогу, однак забитих м’ячів у цій зустрічі глядачі вже більше не побачили – бойова нічия із рахунком 3:3, яка стала, мабуть, найсправедливішим підсумком даного поєдинку.

«Конфермат-Епіцентр К» - «Ротор» - 4:3 (2:1)

Голи: Безвещук (20), Моночков (25), Вербовий (33), Зарицький (45) – Крутяков (11), Ісхаков (29), Логвіненко (40)

«Конфермат-Епіцентр К»: Слівінський, Моночков, Безвещук, Олянчук, Гарієвський, Овчинніков, Петриковець, Вербовий, Зарицький, Мейко, Успенський, Богай

«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Морозов, Камінський, Думанюк, Гайдашевський, Ісхаков, Крутяков, Логвіненко, Шпаков, Паляниця, Рудковський, Алексейчук

Попередження: Моночков (38), Гарієвський (39), Вербовий (43) – Крутяков (36), Ісхаков (43), Гайдашевський (47)

Продовжував програму ігрової суботи поєдинок сусідів по турнірній таблиці, в якому зустрічалися «Конфермат-Епіцентр К» та «Ротор».

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Після розіграшу штрафного удару Шпаков відпасував на набігаючого Крутякова, який невідпорним ударом під поперечину відкрив лік забитим м’ячам у матчі – 0:1. На куражі «роторці» могли відразу забити і вдруге, але той ж таки Крутяков відверто вибачив суперника, із забійної позиції пробивши у лічених міліметрах над «дев’яткою» воріт Слівінського, який цей м’яч супроводжував лише поглядом. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Зробив рахунок на табло рівним Безвещук, який блискучий сольний прохід у власному виконанні завершив ефектним ударом у верхній кут – 1:1. Надалі суперники продовжували діяти на зустрічних курсах. Чудову індивідуальну майстерність продемонстрував Думанюк, який на швидкості вийшовши на ударну позицію і витягнувши на себе голкіпера покотив ліворуч на набігаючого Рудковського, але той своїм шансом не скористався, не зумівши з близької відстані влучити у порожню ціль. Відповідь «будівельників» не змусила на себе довго очікувати. Швидка атака підопічних Віктора Власова увінчалася прострілом Олянчука на дальню стійку, де ніким не прикритий Моночков при повному потуранні з боку захисту «роторців» спокійно з кількох метрів розстріляв Данилюка – 2:1.

Основні події у зустрічі відбулися після перерви. Другу половину матчу активніше розпочали номінальні гості, які вже доволі швидко втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Зробив рахунок у матчі рівним Ісхаков, який після вивіреного пасу від Логвіненко ефектно у падінні переправив шкіряний снаряд у ліву «шістку» - 2:2. «Ротор» не зупинявся на досягнутому, і вже в наступній атаці міг забити і втретє зусиллями Рудковського, однак рятівником «будівельників» в даній ситуації виявився Безвещук, який в останню мить виніс сферу із вже порожніх воріт. І саме тоді вкотре у цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Це Вербовий після стрімкої багатоходівки номінальних господарів ефектно прибрав на замасі захисника і потужним ударом в правий нижній кут не залишив Данилюку жодних шансів – 3:2, але такий рахунок на табло протримався не дуже довго. Невдовзі знову рахунок у зустрічі зробив рівним Логвіненко, якому після ювелірної передачі від Гайдашевського залишалося лише влучити у порожній кут – 3:3. Завершення матчу пройшло в атаках «будівельників», які вдало провівши заключний відрізок зуміли вирвати перемогу. Вирішальний гол забив Зарицький, який ефектно у падінні пробив у ліву «шістку» після скидки від Безвещука – 4:3. На останніх секундах близьким до забитого м’яча був і Олянчук, але після його гарматного удару у праву «шістку», м’яч, на щастя для «роторців», прийняла на себе стійка. В підсумку – мінімальна перемога «Конфермату-Епіцентру К» із рахунком 4:3, яка стає для підопічних Віктора Власова першою у сезоні, а «Ротор», зазнавши другої поспіль поразки, опускається на останнє місце у турнірній таблиці змагань у дивізіоні 1.

«Ковчег-Воля» - «Арсенал» - 4:5 (2:3)

Арбітри: Болізюк, Дуцяк

Голи: Леонов (15), Нік (16), Дуда (40), Токарчук (54) – Стасюк (26, 54), Слободян (27, 27), Шлапак (35)

«Ковчег-Воля»: Дячук, Штолько, Задерейко, Стець, Леонов, Нік, Гранатюк, Токарчук, Дуда, Левченко, Шитенков, Пробитий, Поворознюк

«Арсенал»: Лозінський, Шлапак, Сергеєв, Стасюк, Слободян, Красножон, Глушко, Мадзяновський, Лукянов

Попередження: Леонов (44) – Стасюк (29)

Ігрову суботу завершував ще один цікавий поєдинок, в якому силами на майданчику мірялися «Ковчег-Воля» та «Арсенал».

Розпочали матч активніше «каноніри», які вже з перших хвилин розпочали чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, однак Дячук та захисники «Ковчега-Волі» із своїми обов’язками справлялись на «відмінно». Стримавши атакувальний порив номінальних гостей, «ковчегівці» видали на гора ударну двохвилинку, впродовж якої провели два м’ячі у ворота Лозінського. Відкрив рахунок у зустрічі Леонов, який сильно і влучно пробив у праву «шістку» з-за меж воротарського, а згодом подвоїв перевагу «Ковчега-Волі»  рахунку Нік, ефектним ударом в правий верхній кут завершивши відмінну передачу врозріз від Токарчука – 2:0. Варте віддати належне «канонірам», які не опустили руки, і продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості ще до перерви зуміли переламати хід подій на майданчику на свою користь. Спочатку один м’яч відквитав Стасюк, після скидки Сергеєва влучно пробивши у «будиночок» голкіперу, а на останній хвилині першого тайму настав зірковий час Андрія Слободяна, який після відмінних передач від Дмитра Красножона двічі змушував капітулювати воротаря «Ковчега-Волі» - 2:3.

Не менш цікаво було на майданчику і після перерви. Вже в її дебюті «ковчегівці» мали відмінний шанс для того, аби зробити рахунок на табло рівним, проте Гранатюк не зумів реалізувати пенальті, з «точки» пробивши вище цілі. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Сергеєв чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Шлапака, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у ліву «шістку» - 2:4. «Ковчег-Воля» майже відразу скоротила розрив у рахунку до мінімального після голу Дуди, який після розіграшу кутового сильно пробив у ліву «шістку», і в надії врятуватися від поразки відразу перейшла на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід спочатку жодних приємних дивідендів номінальним господарям не приніс. Навпаки, Стасюк, вразивши по красивій дузі порожню ціль після обрізки Леонова і компанії при розіграші «зайвого», довів перевагу «Арсеналу» до двох м’ячів – 3:5. «Ковчег-Воля» і надалі продовжувала діяти в чисельній більшості, і майже відразу один м’яч відквитала зусиллями Токарчука, якому після пасу від Гранатюка залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут, однак на більше номінальні господарі в цій зустрічі не спромоглися. В підсумку – 5:4 на користь «Арсеналу», який, здобуваючи другу перемогу поспіль, впритул наближається до зони плей-офф.

«Газовик» - «Хмельницькі делікатеси» - 4:0 (2:0)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Бармак (5), Остапишен (13), Романюк (30), Глаз (49)

«Газовик»: Петричук, Рефель, Лисенко, Романюк, Остапишен, Нємий, Глаз, Ситник, Бармак, Мих. Паюк, Михальчук, Загородній, Русс

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Грищук, Морочківський, Кащук, Бражук, Криськов, Богдан, Буртовий, Юхимчук, Сиворог, Яцків, Туз, Ціпко

Попередження: Бармак (26), Лисенко (44) – Криськов (9), Сиворог (37)

Першими на майданчик вийшли «Газовик» та «Хмельницькі делікатеси».

Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Це Остапишен націленим пасом вивів на ударну позицію Бармака, і той зусиль партнера не змарнував, влучно пробивши у ліву «шістку» - 1:0. Швидкий пропущений м’яч, здавалося, надламив «делікатеси» психологічно, чим сповна скористалися номінальні господарі, які на куражі продовжували з ще більшим взяттям атакувати ворота Самчука, який до пори до часу відчайдушно рятував свою команду, але і він на 13-ій хвилині виявився безсилим. Це Остапишен відгукнувся на передачу від Лисенка і потужним ударом впритирку із стійкою з кута воротарського подвоїв перевагу «Газовика» у рахунку – 2:0. Завершення першого тайму пройшло вже за переваги яномінальних гостей. Двічі забивати міг Морочківський, але в першому епізоді дива воротарської реакції продемонстрував Петричук, у красивому стрибку кінчиками пальців витягнувши м’яч з нижнього кута після потужного удару «сімки» «делікатесів» зі штрафного, а через декілька миттєвостей кіпер «Газовика» знову виявився в епіцентрі подій, грамотно зігравши на виході та вибивши сферу з-під ніг настирного Морочківського.

Не менш цікавим був другий тайм. Вже в його дебюті змінювати цифри на табло міг Сиворог, який після швидкого вводу м’яча від бокової лінії потужно пробивав у праву «дев’ятку», однак Петричуку ціною надзусиль таки вдалося врятувати свою команду. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Нємий відмінною передачею врозріз вивів на ударну Романюка, який ефектно вдотик пробив у «будиночок» голкіперу – 3:0. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гравців «делікатесів», які вмить перехопили ігрову ініціативу та притисли свого опонента до його воріт. Спочатку змінювати цифри на табло міг Кащук, але після скидки від Морочківського із забійної позиції пробив поруч із стійкою, а згодом Богдан потужним ударом з-за меж воротарського поцілив у каркас воріт Петричука. І саме тоді вкотре спрацювало відоме футбольне правило. Після швидкого переходу від оборонних дій до атакувальних Нємий відпасував ліворуч на набігаючого Глаза, який холоднокровно пробивши у протихід Самчуку довів рахунок на табло до непристойного. «Хмельницькі делікатеси» ж майже відразу могли провести гол престижу, однак активний Богдан своїм шансом не скористався, після ювелірної передачі від Грищука з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. В підсумку – розгромна перемога «Газовика» із рахунком 4:0, який завдяки цьому успіху піднімається на третій щабель у табелі про ранги дивізіону 1.

«Спортлідер-3» - «Динамо-УМВС» - 8:2 (3:0)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: А. Шляховий (8, 21, 41), К. Шляховий (26, 44), Філь (30, 54), Малишевський (52) – Колесников (36), Сохорук (40)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Гончар, Трочинський, К. Шляховий, Глас, Малишевський, Філь, А. Шляховий, Юхимович, Шкодяк, Рибчинський

«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Папроцький, Колесников, Бабій, Сохорук, Глушок, Лахмай, Березовський, Соботюк, Сторожук, Заєць, Наскальний

Попередження: Соботюк (17)

Вилучення: Ковальчук (47, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Завершував програму ігрової неділі ще один цікавий поєдинок, у якому силами на майданчику мірялися «Спортлідер-3» та «Динамо-УМВС».

Розпочали гру суперники доволі активно. Вже на перших хвилинах небезпечними ударами обмінялися Анатолій Шляховий та Соботюк, однак на висоті були голкіпери обох команд. Надалі «лідери» поступово заволоділи ігрову ініціативою, яку втілили у забитий м’яч на 8-ій хвилині. Це Рибчинський чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Анатолія Шляхового, який зусиль партнера не змарнував, вдотик холоднокровно пробивши у протихід Ковальчуку – 1:0. «Динамівці» не опустили руки, і вже в наступній атаці зрівнювати цифри на табло міг Березовський, який після розіграшу ауту потужно пробивав у праву «дев’ятку», однак Алексейчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, з усіх сил прагнучи змінити хід подій на паркеті, і невдовзі створили ще один стовідсотковий момент для того, аби відновити статус-кво у рахунку. Наскальний вивів на удар Бабія, який потужно бив зльоту у праву «шістку» - Алексейчук цей м’яч проводжав лише поглядом, але, на щастя для «лідерів», м’яч прийняла на себе стійка. Тим часом пристрасті на майданчику розпалювалися не на жарт. Першими не витримали нерви у гравців «Динамо-УМВС», які перевищили допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» чітко реалізував Анатолій Шляховий, оформивши дубль – 2:0. Через декілька хвилин 10-ти метровий удар був призначений і в бік воріт «Спортлідера-3». Виконувати його взявся Колесников, але пробив несильно і майже по центру воріт, і Алексейчук, в останній момент перегрупувавшись, зумів парирувати цей удар. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Глас виявився першим на м’ячі після довгого вводу від Алексейчука, і відразу відпасував праворуч на набігаючого Костянтина Шляхового, який метрів з 5-ти розстріляв Ковальчука – 3:0.

Другий тайм розпочався з атак «лідерів», які вже невдовзі закріпили і до того більш ніж вагому перевагу у рахунку. Гол-красень записав у свій актив Філь, який після передачі Юхимовича з правого флангу блискуче пробив точнісінько у «дев’ятку» метрів з 15-ти – 4:0. «Динамівці» ж відразу перейшли на гру в п’ять польових, і відквитавши протягом кількох наступних хвилин два м’ячі зуміли дещо відродити інтригу в протистоянні. Спочатку відзначився Колесников, який холоднокровно пробив у протихід голкіперу після відмінного пасу врозріз у виконанні Глушка, а невдовзі приймав вітання від партнерів і Сохорук, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового – 4:2. Повіривши у власні сили, «Динамо-УМВС» продовжувало шукати щастя біля воріт суперника, і надалі діючи з п’ятим польовим, однак «лідери» впевнено перекривали усі вільні зони та ретельно відпрацьовували в обороні, і невдовзі за свої старання отримали приємну винагороду у вигляді забитого м’яча. Заніс його в собі актив Анатолій Шляховий, який після позиційної помилки Лахмая при розіграші «зайвого» по красивій дузі вразив вже незахищену ціль, оформивши таким чином хет-трик у звітному матчі – 5:2. Не встигли «динамівці» як слід прийти в себе, як вже майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Після стрімкої атаки «лідерів» Філь вивіреним пасом вивів на ударну позицію Костянтина Шляхового, який зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши під поперечину з кута воротарського – 6:2. Підопічні Артема Гласа не зупинялися на досягнутому, і ще двічі вразивши ворота свого опонента під завісу зустрічі, у впевненій манері довели справу до розгромної перемоги. Спочатку закріпив і до того більш ніж відчутну перевагу номінальних гостей у рахунку Малишевський, а поставив масну крапку в матчі Філь, який вразивши порожню ціль покарав «динамівців» за огріхи при розіграші «зайвого». В підсумку – розгромна перемога «Спортлідера-3» із рахунком 8:2, який завдяки цьому успіху виходить на другу позицію у турнірній таблиці дивізіону 1, впритул наближаючись до лідера змагань, «Університету-Молокії», з яким зустрінеться вже у наступному турі.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області