Хмельницький: ім’я чемпіона у дивізіоні 1 визначить третій матч фінальної серії

24.03.2015

Преміум-ліга: ім’я чемпіона у дивізіоні 1 визначить третій матч фінальної серії

Чергові матчі змагань видалися неймовірно видовищними

Фінішує розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні чергові матчі вирішальних серій плей-офф, за підсумками яких визначилося ім’я чемпіона у дивізіоні 2 та бронзового призера у дивізіоні 1. Але головне питання – хто ж переможе у дивізіоні 1 та представлятиме Хмельниччину у Всеукраїнському фіналі АФЛУ, який стартує в Запоріжжі вже цієї п’ятниці, і досі залишається відкритим. «Спортлідер-3» дотиснув «Конфермат» в неймовірно драматичній серії пенальті, і усе тепер долю чемпіонства у дивізіоні 1 вирішить третій матч, який відбудеться у вівторок. Про все це далі в нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Евеліна» - 4:4 (3:2) пен. 5:4
Арбітри: Жмурко, Куцак
Голи: Ярмаш (5, 47), Кащук (22), Сиворог (24) – Кучерявий (7, 49), Ошовський (9), Перканюк (44)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дубовий, Криськов, Кащук, Сиворог, Блазунь, Бражук, Ярмаш, Богдан
«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Ошовський, Кучерявий, Перканюк, Приступа, Горєв, Мандзюк
Попередження: Кащук (50) – Кучерявий (40), Піхотко (49)
Вилучення: Богдан (19, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)
Серія пенальті: Перканюк – 0:1, Криськов – 1:1, Кучерявий – 1:2, Сиворог – 1:2 (стійка), Приступа – 1:3, Бражук – 2:3, Піхотко – 2:4, Блазунь – 3:4, Горєв – 3:4 (воротар), Кащук – 4:4, Мандзюк – 4:4 (воротар), Ярмаш – 5:4

Відкривав програму ігрової суботи перший матч фінальної серії у дивізіоні 2, в якому стосунки на майданчику з’ясовували «Хмельницькі делікатеси» та «Евеліна».
Розпочали гру активніше номінальні господарі, які вже дуже втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Кащук ефектно скинув п’ятою шкіряний снаряд під удар набігаючому Ярмашу, який зусиль партнера не змарнував, блискуче зльоту пробивши у праву «шістку» впритирку із стійкою – 1:0. Не встигли підопічні Віктора Вербового як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже самі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Відновив паритет у рахунку Кучерявий, який виграв «другий поверх» після довгого вводу м’яча від Рудого, і прицільно пробив головою у ближній кут – 1:1. Цей м’яч неабияк додав впевненості у своїх силах команді із Ярмолинець, яка і надалі продовжувала шукати свого щастя у атаці, вже фактично у наступній атаці змусивши вдруге в матчі капітулювати Самчука. Горєв філігранним пасом «запустив в прорив» по флангу Ошовського, і той в даній ситуації розібрався як заправський форвард, витримавши гросмейстерську паузу та холоднокровно пробивши у шпарину між голкіпером та стійкою – 1:2. Після цього ігрову ініціативу вмить перехопили «делікатеси», які стали один за одним створювати гольові моменти біля воріт свого опонента. Зрівнювати цифри на табло міг Бражук, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Рудий, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу Максима у верхній кут воріт. Через декілька секунд забивати міг і Ярмаш, але свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти кіпера «Евеліни». Колектив із Ярмолинець в ті хвилини здебільшого діяв другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади, і ця тактика вже дуже швидко ледве не принесла свої плоди. Закріплювати перевагу номінальних гостей у рахунку міг Ошовський, проте рятівником «делікатесів» в даному епізоді виявився Кащук, який в останній момент виніс м’яч із «стрічки» порожніх воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Ярмаз флангу у центр воротарського, де ніким не прикритий Кащук точним ударом в праву «шістку» зробив рахунок в матчі рівним – 2:2. Не встигла «Евеліна» як слід прийти в себе, як вже знову була змушена розпочинати гру від центральної лінії. Це Сиворог виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу ауту, і блискуче пробивши в лівий нижній кут з-за меж карного майданчика вивів вперед у рахунку свою команду – 3:2.
Другий тайм видався не менш цікавим. Розпочали його активніше номінальні господарі, в складі яких відмінні нагоди для того, аби змінити цифри на табло мали Бражук та Ярмаш, проте вище всяких похвал у рамці воріт в обидвох випадках діяв Рудий, раз за разом рятуючи свою команду. «Евеліна» ж відповіла хорошим моментом Піхотка, який по флангу виходив віч-на-віч із голкіпером, однак Самчук, грамотно скоротивши кут обстрілу, зумів ліквідувати загрозу. Підопічні Віктора Вербового продовжували діяти першим номером, з кожною секундою все більше та більше нагнітаючи обстановку біля воріт свого опонента. Дубль оформлювати міг Сиворог, який потужно пробивав зі штрафного у лівий верхній кут, проте Рудий і в цьому епізоді зіграв вище всяких похвал, в неймовірному стрибку вкотре врятувававши свою команду від вірного голу. Через декілька секунд кіпер «Евеліни» знову продемонстрував свої надвисокі воротарські здібності, парирувавши гарматний постріл під поперечину у виконанні Блазуня. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Піхотко з ауту виконав навісну передачу у центр воротарського, де Перканюк, який чудово зіграв на випередження, ефектно пробив головою під поперечину – 3:3. Відповідь «делікатесів» не забарилася. Дубль оформив Ярмаш, який після чудової гри на перехопленні гарматним ударом в нижній кут з-за меж воротарського вчетверте в грі змусив капітулювати Рудого – 4:3. Але такий рахунок на табло протримався досить недовго. «Евеліна» як по нотах розіграла стрімку контратаку, яку влучним ударом завершив Кучерявий – 4:4. Під завісу зустрічі не витримали нерви у номінальних господарів, які перевещили допустимий ліміт фолів і отримали дабл-пенальті у власні ворота, проте Самчуку вдалося парирувати постріл Кучерявого з «позначки», і перевести гру в серію пенальті.

«Лоторея» видалася неймовірно драматичною. Першим свій шанс змарнував Сиворог, який із «точки» перевірив на міцність стійку воріт. Надалі гравці обох команд свої спроби реалізовували влучно, але під завісу сповна проявив себе Самчук, парирувавши удари з «позначки» від Горєва і Мандзюка, що дозволило номінальним господарям схилити шальки терезів на власну користь – 5:4 на користь «Хмельницьких делікатесів» у серії післяматчевих пенальті, які завдяки цьому успіху виходять вперед у фінальній серії дивізіону 2.

«Вентс» - «Спорттовари.com-Менс-2» - 8:3 (5:0)
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Дикий (6), Токарчук (13, 48, 54), Ілюшин (14), Жаріков (18, 24), Нік (46) – Гнатюк (42, 43), Присяжнюк (51)
«Вентс»: Болістовський, Ілюшин, Токарчук, Жаріков, Нік, Дикий, Гнідий, Монастирський
«Спорттовари.com-Менс-2»: Присяжнюк, Гнатюк, Дядюк, Лисий, Ремушевський, Мадзяновський, Допералов, Лісоводський
Попередження: Гнатюк (17)
Вилучення: Мадзяновський (38, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Наступними на майданчик спорткомплексу УМВС вийшли «Вентс» та «Спорттовари.com-Менс-2», які очним двобоєм відкривали заключний, 5-ий тур, розіграшу Кубку Надії.
Розпочали гру суперники доволі жваво. Вже в дебюті небезпечними ударами обмінялися Токарчук та Присяжнюк, однак на висоті були голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи «вентсівці», вже дуже швидко втіливши свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Токарчук розкішним пасом вивів на ударну позицію Дикого, який зусиль партнера не змарнував – 1:0. Номінальні гості не опустили, і вже майже відразу зрівнювати рахунок міг Гнатюк, проте м’яч після його гарматного удару з гострого кута, на щастя для «вентсівців», влучив у стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після філігранної передачі Ніка із глибини майданчику, Токарчук спочатку ефектно обіграв захисника, а далі холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером, подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Довів рахунок в матчі до розгромного Ілюшин, який невідпорним ударом в правий верхній кут замкнув простріл на дальню стійку у виконанні активного Токарчука – 3:0. Здалося, шо після цього голу «Спорттовари.com-Менс-2» психологічно, і цим гравці «Вентса» скористалися сповна. Закріпив і до того більш ніж впевнену перевагу своєї команди у рахунку Жаріков – 4:0. Через декілька секунд дубль оформлювати міг Ілюшин, який ефектно п’ятою бив у лівий нижній кут після чудового пасу врозріз від Токарчука, проте в цьому епізоді номінальних гостей врятував каркас воріт. «Вентс» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі втілив свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Мадзяновському вдалося ліквідувати загрозу після потужного пострілу Жарікова у верхній кут, але далі ніхто не завадив Денису спокійно вразити вже порожню ціль – 5:0.
Початок другого тайму залишився за номінальними гостями, які майже відразу відквитали два м’ячі. Дубль оформив Гнатюк, який в обох випадках виявлявся найспритнішим на дальній стійці після прострілів Лісоводського та Ремушевського відповідно – 5:2. Після цього ініціативу відразу перехопили «вентсівці». Закріпив перевагу своєї команди Нік, який в ефектному стилі накрутивши на швидкості відразу двох захисників, влучно пробив у нижній кут – 6:2. Через декілька секунд привітання від партнерів приймав і Токарчук, який після чудової гри на перехопленні, холоднокровно реалізував віч-на-віч із голкіпером – 7:2. Номінальні гості відповіли влучним ударом Присяжнюка, який після невпевненої гри «Вентса» у захисті спочатку ефектним перекатом поклав на паркет Болістовського, а потім вразив вже незахищену ціль, однак останнє слово в цій грі все одно залишилося за номінальними господарями. Дикий після сольного проходу по флангу прострілив на набігаючого Токарчука, який з кількох метрів розстрілявши голкіпера, встановив підсумковий рахунок в грі – 8:3 на користь «Вентса», який завдяки цьому успіху робить вагому заявку на перемогу в Кубку Надії. Теоретично здобути головний трофей може і «Менс», проте для того, щоб це зробити Гілюку і компанії в останньому турі потрібно здолати «Тетру-2-Філтекс» з різницею як мінімум у тринадцять (!) м’ячів.

«Спортлідер-3» - «Конфермат» - 3:7 (2:2)
Арбітри: Божко, Бондар
Голи: Глас (1), Колесников (23), Малишевський (42) – Лисий (20, 34), Самсонюк (26), Дележа (41, 46, 50), Ткачук (44)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Сохорук, Глас, Шляховий, Колесников, Малишевський, Розпаченюк, Роговський, Рибчинський, Філь
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Шум, Самсонюк, Сергеєв, Дележа, Бакалярик, Маковійчук, Вербовий, Гарієвський, Овчинніков, Слівінський, Ткачук
Попередження: Рибчинський (40) – Маковійчук (7)

Продовжував програму ігрової суботи перший матч фінальної серії у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Спортлідер-3» та «Конфермат». Забігаючи наперед відзначимо, що двобій, безсумнівно, найсильніших команд останніх років, своєрідне хмельницьке футзальне «ель-класико», видався неймовірно видовищним, і ще довго буде об’єктом обговорення серед спортивної громадськості та безпосередньо його учасників.
Вже перша осмислена атака в грі завершилася взяттям воріт. Це Глас відгукнувся на скидку Філя, і прицільним ударом впритирку із стійкою з-за меж воротарського відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі – 1:0. Підопічні Віктора Власова не опустили руки, і вже в наступній атаці відновлювати статус-кво міг Самсонюк, який потужно пробивав у праву «дев’ятку» зі штрафного, однак Алексейчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. «Конфермат» не зупинявся на досягнутому, і в наступній атаці змінювати цифри на табло міг Сергеєв, але після розіграшу ауту не зумів в ближньому бою переграти кіпера номінальних господарів. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Шляховий накрутив Лисого і прицільно пробивав з розвороту у ліву «шістку», однак Стаднік в даному епізоді зіграв вище всяких похвал. Після цього ініціативою заволоділи підопічні Віктора Власова, які вже дуже швидко втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Шум пройшов по флангу і прострілив в центр воротарського на набігаючого Лисого, який вдотик переправив шкіряний снаряд у сітку – 1:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які відразу зуміли переламати хід подій на майданчику та розпочали створювати один за одним небезпечні моменти біля воріт свого опонента. Забивати повинен був Глас, але відверто вибачив «Конфермат», не зумівши з кількох метрів влучити у фактично порожню ціль після націленого пасу від Рибчинського. Через декілька секунд той ж таки Глас, уникнувши підкату від Маковійчука, віддав відмінну передачу на набігаючого Колесникова, який зльоту бив у правий верхній кут – номінальних гостей від неприємностей врятував каркас воріт. «Лідери» продовжували тиснути, і невдовзі таки досягли свого. Глас з ауту прострілив на Колесникова, який з кількох метрів вдотик переправив шкіряний снаряд у сітку – 2:1. Але такий рахунок на табло протримався не дуже довго. Шум накрутив Гласа і розкішною передачею вивів на ударну позицію Самсонюка, який зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши впритирку із стійкою – 2:2.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті виводити вперед у рахунку номінальних господарів повинен був Малишевський, проте після відмінного прострілу Шляхового у центр воротарського з кількох метрів пробив прямісінько у Стадніка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Алексейчук врятував свою команду після гарматного удару Сергеєва, але першим на підборі виявився Лисий, який без особливих зусиль і добив сферу у сітку – 2:3. В наступній атаці забивати міг і Сергеєв, який розкішно пробивав зльоту під поперечину після навісної передачі із глибини майданчику, проте Алексейчуку в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. В ті хвилини «лідери» розпочали помітно нервувати, порушуючи правила у незовсім обов’язкових для цього ситуаціях, і як наслідок, вже дуже швидко перевищили допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Дележа, і хоч Алексейчуку вдалося вгадати напрямок удару, врятувати свою команду від голу він не зумів – 2:4. «Спортлідер-3» в надії змінити хід подій на майданчику, відразу перейшов на гру в п’ять польових, і ця тактика вже дуже швидко себе виправдала. Глас розкішною передачею врозріз знайшов на дальній стійці Малишевського, який з кількох метрів холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 3:4. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці робити рахунок в матчі рівним повинен був Роговський, але не зумів з близької відстані влучити у порожню ціль після флангового прострілу від Філя. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після помилки номінальних господарів при розіграші «зайвого», Ткачук ефектно обіграв Гласа і вразив вже порожню ціль – 3:5. Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Це Ткачук чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Дележу, і той вдотик пробив у праву «шістку», не залишивши Трочинському жодних шансів – 3:6. Невдовзі здали нерви і у «Конфермата», який перевищив допустимий ліміт порушень, але Шляховий з «позначки» не зумів переграти Стадніка. Через декілька секунд подібний подвиг повторив і Трочинський, парирувавши дабл-пенальті у виконанні Дележі. В заключні хвилини «Спортлідер-3» відчайдушно намагався змінити хід подій на майданчику, проте останнє слово в цій грі залишилося за номінальними гостями. Це активний Дележа, вразивши вже порожню «рамку» після позиційної помилки «лідерів» при грі у п’ять польових, встановив підсумковий рахунок в матчі – 7:3 на користь «Конфермата», який виходить вперед у чемпіонській серії дивізіону 1.

«Газовик» - «Університет-Heliotherm» - 2:3 (2:1)
Арбітри: Подворний, В. Папірович
Голи: Рефель (15), Ситнік (17) – Березовський (23, 42), Антонюк (54)
«Газовик»: Петричук, Рефель, Нємий, Ситнік, Паюк, Мельник, Глаз, Баландюк, Вигоняйло, Іщук, Загородній, Чабан
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Глушок, Шутяк, Ячмінь, Воловик, А. Федорко, М. Федорко, Мороз, Булкін, Антонюк, Овчинніков, Березовський
Попередження: Паюк (35), Ситнік (47) – Глушок (26)
Вилучення: Мельник (41, удар суперника ліктем в обличчя під час матчу)

Завершував ігрову неділю стартовий двобій серії за бронзові медалі в дивізіоні 1, у якому зустрічалися «Газовик» та «Університет-Heliotherm».
Перший небезпечний момент в грі створили номінальні гості. Відкривати рахунок в зустрічі повинен був Артем Федорко, але свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти Петричука. Цей епізод став таким собі «дзвіночком» для «Газовика», який відразу зумів перевести гру подалі до воріт суперника. Змінювати нулі на табло міг Вигоняйло, проте відверто вибачив «Універ», після довгого вводу від Сандулова з кількох метрів пробивши прямісінько у Сандулова. Через декілька секунд «четвірка» «Газовика» мав ще одну нагоду, аби відзначитись, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував кіпер номінальних гостей, зреагувавши на вбивчий постріл Ігоря метрів з 5-ти. Підопічні Віктора Муравського не зупинялися на досягнутому, і вже дуже швидко змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Гол-красень заніс у свій актив Рефель, який після поперечного пасу від Паюка невідпорно пробив у лівий верхній кут метрів з 15-ти – 1:0. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Активний Паюк відпасував від кутової позначки на набігаючого Ситніка, який вдотик пробив у ліву «шістку». Сандулов хоч і зреагував, але ліквідувати загрозу був вже не в силах – 2:0. Варте віддати належне підопічним Адальберта Руснака, які вже дуже швидко змогли оговтатися після такого «холодного душу», і невдовзі один м’яч відквитав Березовський, прицільним пострілом в правий нижній кут замкнувши скидку Шутяка – 2:1.

Другий тайм видався не менш видовищним. Вже в його дебюті відновлювати паритет у рахунку міг Шутяк, але відверто вибачив суперника, не зумівши після помилки «Газовика» у захисті влучити із забійної позиції фактично вже у порожню ціль. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Дубль оформлювати міг Ситнік, який розкішним ударом в правий верхній кут завершував стрімку атаку номінальних господарів, однак Сандулову в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Пристрасті на майданчику розпалювалися, і згодом не витримали нерви у Мельника, який, на думку арбітра, не по-джентельменськи обійшовся із Морозом у верховій боротьбі, і отримавши пряму червону картку залишив свою команду в меншості. «Універ» подібним «подарунком» скористався відразу. Овчинніков розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Березовського, і той, витримавши гросмейстерську паузу, невідпорно пробив з розвороту у лівий нижній кут впритирку із стійкою – 2:2. Відповідь номінальних господарів не забарилася. Забивати повинен був Ситник, який після довгого вводу м’яча від Петричука з кількох метрів насилу пробивав під поперечину, проте Сандулову в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Глушок чудовим пасом із глибини майданчика вивів на ударну позицію Антонюка, і кращий голеадор змагань у дивізіоні 1 своїм шансом примножити свої гольові здобутки скористався сповна, холоднокровно пробивши у праву «шістку» - 2:3. «Газовик» відразу кинувся рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і на останніх секундах переводити подальшу боротьбу в серію післяматчевих пенальті міг Вигоняйло, але в ближньому бою не зумів переграти кіпера номінальних гостей. В підсумку – вольова перемога «Університету-Heliotherm» із рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху на відстань однієї перемоги наближається до здобуття бронзових нагород турніру у дивізіоні 1.

«Хмельницькі делікатеси» - «Евеліна» - 7:1 (1:0)
Арбітри: Подворний, А. Папірович
Голи: Бражук (17, 42, 50), Ярмаш (33), Сиворог (39, 45), Блазунь (50) – Федоров (41)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дубовий, Ярмаш, Сиворог, Туз, Блазунь, Криськов, Бражук, Кащук
«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Перканюк, Федоров, Ошовський, Приступа, Панчук, Горєв, Мандзюк
Попередження: Сиворог (9), Самчук (32), Бражук (34), Кащук (36), Криськов (49) – Піхотко (8), Приступа (17), Перканюк (33), Панчук (49)

Відкривав ігрову неділю другий матч фінальної серії у дивізіоні 2, в якому силами мірялися «Хмельницькі делікатеси» та «Евеліна».
Розпочали гру суперники доволі жваво, вже на перших хвилинах обмінявшись небезпечними моментами. Відкривати рахунок в матчі повинен був Піхотко, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у фактично порожні ворота після націленого прострілу Ошовського на дальню стійку. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Змінювати нулі на табло міг Сиворог, який потужно пробивав у правий верхній кут, однак Рудому ціною надзусиль таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Підопічні Віктора Вербового не зупинялися на досягнутому, і вже дуже швидко змогли втілити власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Приступа поблизу власних воріт збив Ярмаша, і арбітр призначив перспективний штрафний удар, який обвідним ударом в правий верхній кут реалізував Бражук – 1:0. «Евеліна» не опустила руки, і відразу зуміла перехопити ініціативу, створюючи небезпечні моменти біля воріт свого опонента із завидною регулярністю. Чудовий шанс для того аби відновити статус-кво мав Перканюк, проте не зумів в ближньому бою переграти Самчука. В наступній атаці забивати міг і Панчук, однак рятівником «делікатесів» в даній ситуації виявився Сиворог, який в останню мить виніс шкіряний снаряд із порожніх воріт. Цих два епізоди стали таким собі тривожним «дзвіночком» для номінальних господарів, які відразу зуміли перемістити гру подалі від власних воріт. Подвоювати перевагу номінальних господарів у рахунку міг Криськов, але після розкішної навісної передачі за спини захисникам від Сиворога, з кількох метрів пробив прямісінько у воротаря. Через декілька секунд близьким до голу був і Ярмаш, який після скидки Бражука спочатку ефектним перекатом залишив на паркеті Рудого, а потім вже бив у порожні ворота – «Евеліну» від неприємностей врятував Панчук, в останній момент вибивши сферу із «стрічки». Надалі колектив із Ярмолинець розпочав помітно нервувати, порушуючи правила в незовсім обов’язкових для цього ситуаціях, і вже дуже швидко перевищив допустимий ліміт фолів, отримавши два дабл-пенальті у власні ворота, проте вище всяких похвал у рамці діяв Рудий, парирувавши два удари із «позначки» у виконанні Ярмаша та Сиворога.

Другий тайм розпочали активніше номінальні гості. Вже в його дебюті зрівнювати рахунок міг Ошовський, який потужно пробивав у верхній кут після розіграшу ауту, але Самчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. «Евеліна» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі заробила право на пенальті. Самчук не за правилами зіграв у власному карному майданчику проти Приступи, і арбітр не вагаючись вказав на «позначку». «Вирок» взявся виконувати Перканюк, але на щастя для «делікатесів» пробив у поперечину. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Блазунь, накрутивши спочатку на швидкості двох захисників, у завершальній стадії перевірив на міцність стійку воріт, а Ярмаш, який виявився першим на підборі, вразив вже порожню ціль – 2:0. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Підопічні Віктора Вербового як по нотах розіграли стрімку контратаку, яку влучним ударом в праву «шістку» завершив Сиворог – 3:0. Відповідь «Евеліни» не забарилася. Панчук розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Федорова, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у правий нижній кут впритирку із стійкою – 3:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив гравців «Хмельницьких делікатесів», які провівши ударну трьохвилинку, впродовж якої двічі вразили ворота Рудого, зняли усі питання щодо переможця. Довів рахунок в матчі до розгромного Бражук, вдало зігравши на добиванні після удару Кащука, а невдовзі приймав вітання від партнерів і Сиворог, який після елегантної навісної передачі із глибини майданчика холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – 5:1. Мабуть, цей епізод і став переломним, адже далі на майданчику, по суті, була лише одна команда. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних господарів у рахунку Блазунь, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Криськова, а масну крапку в зустрічі поставив Бражук, холоднокровно перегравши в ближньому бою Рудого – 7:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які здобувають перемогу і в другій грі фінальної серії, і стають чемпіонами змагань у дивізіоні 2.

«Патріот» - «Бамбук» - 13:4 (6:2)
Арбітри: А. Папірович, Подворний
Голи: Дрижа (8), Вольський (14, 28, 42), Марущак (20), Папроцький (22, 24, 25, 46, пен.), Микитюк (36, 41, 47), Атласюк (38) – Кушнірук (8, 25), Бортник (29, 49)
«Патріот»: Атласюк, Вольський, Марущак, Папроцький, Дрижа, Микитюк, Дубінін
«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кушнірук, Бортник
Попередження: Кучерук (46)
Вилучення: Дубінін (48, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Наступними на майданчик вийшли «Патріот» та «Бамбук», які очним двобоєм відкривали серію за бронзові медалі у дивізіоні 2.
Розпочали активніше гру номінальні господарі, які вже дуже швидко втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Відкрив рахунок Дрижа, який влучним ударом в праву «шістку» завершив стрімку атаку своєї команди. Відповідь «Бамбука», який в силу різних причин проводив звітний поєдинок вчотирьох (!), не змусила на себе довго очікувати. Відновив статус-кво Кушнірук, який розкішно пробив зльоту у правий верхній кут після навісної передачі від Бортніка – 1:1. На куражі підопічні Володимира Громницького могли відразу і вийти вперед у рахунку, проте м’яч після удару Бортника в падінні прийняла на себе стійка. На цьому запас фізичних кондицій «Бамбука» фактично вичерпався, чим вмить скористалися номінальні господарі, які стали буквально «розривати» свого опонента. Схилив шальки терезів на користь «Патріота» Вольський, невідпорно пробивши під поперечину з лінії воротарського – 2:1. Через декілька секунд закріпив перевагу номінальних господарів Марущак, якому після флангового прострілу від Папроцького залишалося влучити у порожні ворота – 3:1. Далі на авансцену вийшов сам Папроцький, який протягом трьох хвилин оформив хет-трик у ворота Гарбара – 6:1. «Бамбук» відповів під завісу тайму. Дещо скоротив відставання у рахунку Кушнірук, який після передачі із флангу спочатку ефектним перекатом поклав на паркет Дубініна, а потім з гострого кута вразив вже порожню ціль – 6:2.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних господарів у рахунку Вольський, влучно пробивши у праву «шістку» з гострого кута – 7:2. «Бамбук» відповів потужним ударом Бортника у праву «дев’ятку» з-за меж воротарського – 7:3. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «патріотівців», які перевели гру на половину майданчика свого знесиленого опонента, і видавши неймовірну десятихвилинку, впродовж якої шість разів вразили ворота Гарбара, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Завершення зустрічі краще провів «Бамбук», який завдяки влучному удару Бортника зі штрафного дещо підсолодив гіркоту власної поразки – більш ніж переконлива перемога «Патріота» із рахунком 13:4, який завдяки цьому успіху робить перший крок до здобуття бронзових нагород у дивізіоні 2.

«Університет-Heliotherm» - «Газовик» - 3:1 (1:1)
Арбітри: Жмурко, В. Папірович
Голи: Антонюк (27), Мороз (44), А. Федорко (53) – Вигоняйло (5)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сяньков, Ячмінь, Воловик, А. Федорко, Мороз, Булкін, Антонюк, Овчинніков, Березовський, Шутяк, Чекерський
«Газовик»: Петричук, Рефель, Нємий, Сакович, Ситнік, Паюк, Вигоняйло, Глаз, Баландюк, Загородній, Іщук, Чабан

Продовжував програму ігрової неділі другий матч «бронзової» серії у дивізіоні 1, в якому силами на майданчику мірялися «Університет-Heliotherm» та «Газовик».
Вже перша осмислена атака в грі завершилася взяттям воріт. Паюк чудовим пасом вивів на ударну позицію Вигоняйло, який зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши зльоту у праву «дев’ятку» з кута воротарського – 0:1. «Газовик» не зупинявся на досягнутому, і вже фактично у наступній атаці подвоювати перевагу номінальних гостей у рахунку міг Нємий, проте рятівником «Універа» в даному епізоді виявився Антонюк, в останній момент винісши шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. Надалі ініціативу перехопили підопічні Адальберта Руснака, атакувальні пориви яких номінальним гостям інколи вдавалося зупинити лише ціною порушень правил. Як наслідок, вже дуже швидко «газовики» перевищили допустимий ліміт фолів, та отримали дабл-пенальті. «Вирок» взявся виконувати Сяньков, проте Петричуку вдалося вгадати напрямок удару та перевести сферу на кутовий. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці забивати повинен був Шутяк, але відверто вибачив суперника, не зумівши із забійної позиції влучити у порожній кут після філігранного пасу від активного Сянькова. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, проте Сакович свій шанс змарнував, після розкішної передачі Нємого із глибини майданчика з кількох метрів пробивши прямісінько у воротаря. Через декілька секунд «Газовик» знову порушив пенальті, отримавши черговий дабл-пенальті бік власних воріт, проте Сяньков на цей раз з «точки» не зміг влучити бодай у «рамку». Але піти на перерву номінальним гостям в ранзі переможця так і судилося. Статус-кво відновив Антонюк, який розкішним ударом з розвороту в лівий верхній кут замкнув передачу Березовського від кутової позначки – 1:1.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті оформлювати дубль міг Вигоняйло, але неймовірним чином примудрився не влучити у порожній кут з близької відстані після розкішного прострілу Баландюка на дальню стійку. Відповідь «Універа» не змусила на себе довго очікувати. Після помилки Рефеля поблизу власних воріт Федорко впритул розстрілював голкіпера, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Петричук, в неймовірному стилі парирувавши «мертвий» м’яч та врятувавши свою команду від очевидного голу. Але і він виявився безсилим на 44-ій хвилині. Сяньков виконав націлений простріл від кутової позначки на дальню стійку, де ніким не прикритий Мороз без особливих зусиль переправив сферу у сітку – 2:1. Підопічні Віктора Муравського не опустили руки, і вже в наступній атаці відновлювати статус-кво міг Сакович, який потужно пробивав під поперечину після розіграшу вільного удару, однак Сандулову у неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «Універа» не змусила на себе довго очікувати. Забивати міг Березовський, який елегантно встіночку обігравшись із Шутяком, вдотик бив у правий верхній кут, але, на щастя для номінальних гостей, м’яч після удару Тараса прийняла на себе стійка. В час, який залишався до фінальної сирени, «Газовик» відчайдушно намагався врятуватися від поразки, проте останнє слово в цій грі все одно залишилося за номінальними господарями. Це Федорко, ефектно накрутивши Саковича, блискуче пробив з розвороту у ліву «шістку» впритирку із стійкою, встановивши підсумковий рахунок в матчі – 3:1 на користь «Університету-Heliotherm», який, вдруге перемагаючи у серії, стає бронзовим призером змагань у дивізіоні 1.

«Конфермат» - «Спортлідер-3» - 2:2 (0:2) пен. 3:4
Арбітри: В. Папірович, Жмурко
Голи: Дележа (39, 47) – Глас (8), Шляховий (23)
«Конфермат»: Стаднік, Шум, Овчинніков, Безвещук, Олянчук, Дележа, Ткачук, Маковійчук, Бакалярик, Сергеєв, Вербовий, Лисий, Слівінський
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Сохорук, Філь, Малишевський, Глас, Рибчинський, Шляховий, Колесников, Роговський, Розпаченюк
Попередження: Маковійчук (47) – Рибчинський (14), Колесников (44)
Серія пенальті: Сохорук – 0:0 (воротар), Сергеєв – 1:0, Глас – 1:1, Маковійчук – 1:1 (повз ворота), Колесников – 1:2, Шум – 1:2 (стійка), Малишевський – 1:2 (воротар), Бакалярик – 1:2 (воротар), Шляховий – 1:2 (воротар), Безвещук – 2:2, Розпаченюк – 2:3, Дележа – 3:3, Роговський – 3:4, Вербовий – 3:4 (повз ворота)

Завершував ігрову неділю її центральний матч, у якому зустрічалися «Конфермат» та «Спортлідер-3».
Розпочали гру суперники доволі обережно, проте поступово ігрову ініціативу перехопили «лідери», які майже відразу втілили її у забитий м’яч. Це Глас відгукнувся на скидку Малишевського, і невідпорно пробивши у праву «шістку» з гострого кута відрив лік забитим м’ячам у зустрічі – 0:1. «Конфермат» не опустив руки, і через декілька хвилин стовідсоткову нагоду для того аби відновити статус-кво мав Дележа, проте рятівником «лідерів» в даній ситуації виявився Рибчинський, в останній момент вибивши «круглого» із лінії порожніх воріт. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, однак Рибчинський відверто вибачив суперника, не зумівши влучити у фактично порожню ціль після прострілу Малишевського у центр воротарського. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі заслужено втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Шляховий, відгукнувшись на націлену передачу Колесникова із глибини майданчика, спочатку ефектно накрутив Лисого, а потім холоднокровно пробив у «будиночок» Стадніку – 0:2. Завершення тайму пройшло за переваги «Конфермата». Скорочувати відставання у рахунку до мінімуму міг Маковійчук, але м’яч після його удару з гострого кута влучив у сітку воріт із зовнішнього боку.
Другий тайм видався не менш цікавим. Активніше його розпочали номінальні господарі, в складі яких хороші нагоди для того, аби змінити цифри на табло мали Сергеєв та Безвещук, проте вище всяких похвал у рамці воріт діяв Трочинський раз за разом рятуючи свою команду від очевидних голів. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Доводити рахунок до розгромного міг Роговський, який потужно пробивав у правий верхній кут після прострілу Колесникова у центр воротарського – «Конфермат» від неприємностей врятувала поперечина. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Маковійчук розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Дележу, і той зусиль партнера не змарнував, елегантно підсікши шкіряний снаряд у ліву «дев’ятку» - 1:2. На куражі номінальні господарі відразу могли і зрівняти рахунок. Трочинський парирував м’яч перед собою після гарматного удару Маковійчука, а першим на підборі виявився Глас, буквально «знявши» сферу із ноги Бакалярика, який вже готувавався її добити у порожні ворота. «Лідери» відповіли небезпечним ударом Філя, проте рятівником підопічних Віктора Власова в даній ситуації виявився Дележа, в останню мить вибивши шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після стрімкої контратаки «Конфермата» Ткачук виконав націлений простріл на дальню стійку, де набігаючий Дележа невідпорно зльоту пробив точнісінько у правий верхній кут, не залишивши Трочинському жодних шансів – 2:2. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які вже у наступній атаці могли схилити шальки терезів на власну користь. Трочинський врятував свою команду після гарматного пострілу Сергеєва з-за меж карного майданчика, але далі той ж Сергеєв, який виявився першим на підборі, відверто вибачив «лідерів», не зумівши вразити вже порожню ціль. Під завісу зустрічі вкотре в цій грі ледве не спрацювало відоме футбольне правило, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Стаднік, в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч після потужного удару Гласа у лівий верхній кут метрів з 10-ти. Основний час зустрічі переможця так і не визначив, отож згідно регламенту подальша боротьба перейшла у серію післяматчевих пенальті.

У «лотореї» чудово проявили себе голкіпери обох команд, парирувавши по два удари з «позначки», однак нерви виявилися міцнішими у номінальних гостей – 4:3 на користь «Спортлідера-3» в серії післяматчевих пенальті, який завдяки цьому успіху зрівнює рахунок у фінальній серії. Ім’я чемпіона в дивізіоні 1 визначить додатковий, третій, матч між цими суперниками, який відбудеться у вівторок, 24-ого березня, в спорткомплексі УМВС. Початок гри – о 17:55.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області