Хмельницький. Преміум-ліга: перемінні успіхи фаворитів

10.02.2014

Поєдинки 9-ого туру видалися багатими на несподіванки
Добіг до свого завершення 9-ий тур Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Усі поєдинки дев’ятого ігрового дня турніру видалися багатими на несподівані результати та забиті м’ячі, що неабияк потішило багаточисленних вболівальників. Про все це далі у нашому огляді.
«Тетра» - «Вентс» - 5:2 (0:0)
Арбітри: Божко, В. Папірович
Голи: Ахмедов (29, 42), Заморока (48), Калошин (48, 53) – Бондар (50), Побережник (54)
«Тетра»: Лозінський, Кузьмін, Калошин, Скалій, Ахмедов, Терлецький, Стасюк, Заморока, Ярош
«Вентс»: Матусов, Побережник, Святий, Дикий, Діброва, Бондар, Ілюшин
Попередження: Калошин (10) – Дикий (44)
Основні події у цьому поєдинку відбулися в його другій половині. Відкрив рахунок у зустрічі Ахмедов, який ефектно обіграв Дикого і потужним ударом під поперечину не залишив Матусову жодних шансів – 1:0. Гості не знітилися, і вже в наступній атаці зрівнювати цифри на табло повинен був Святий, проте в цьому епізоді за «Тетру» зіграла стійка воріт. Відмінну нагоду відзначитись мав Дикий, який потужно пробивав з розвороту у праву «шістку», однак вище всяких похвал у рамці воріт діяв Лозінський, який в неймовірному стрибку парирував «мертвий» м’яч після пострілу нападника «Вентса». Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго чекати. Ахмедов обігрався з Стасюком, і невідпорним ударом в лівий нижній кут подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Підопічні Миколи Сохорука пішли ва-банк, розпочавши діяти з п’ятим польовим гравцем. Зазначимо, що ця тактика відразу жодних дивідендів не принесла, навпаки Калошин та Заморока влучними ударами по незахищених воротах довели рахунок до розгромного – 4:0. Гості не опустили руки, і в наступній атаці розрив до мінімуму скоротив Бондар, який чудово зіграв на дальній стійці після прострілу Матусова – 4:1. «Вентс», який і надалі перебував у більшості, більше контролював м’яч, змушуючи свого візаві на майданчику лише ціною фолу зривати свої стрімкі проходи. Як наслідок, під завісу поєдинку підопічні Юрія Черенкова перевещили допустимий ліміт порушень, і отримали закономірний 10-ти метровий удар у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Дикий, проте з «позначки» не зміг переграти Лозінського. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Калошин влучним ударом по незахищеним воротам закріпив перевагу «Тетри» - 5:1. Номінальні гості не здавалися, і під завісу поєдинку змогли один м’яч відквитати. Це Побережник чудово зіграв на добиванні після удару Дикого, і потужним пострілом під поперечину не залишив Лозінському жодних шансів. У підсумку – впевнена перемога «Тетри» з рахунком 5:2, яка суттєво покращила шанси цього клубу на вихід у стадію плей-офф нашого турніру.
«Епіцентр-К» - «Руссич» - 5:1 (2:0)
Арбітри: Божко, Жмурко
Голи: Олянчук (10, 29), Гончарук (14, 54), Безвещук (50) – Гаджула (53)
«Епіцентр-К»: Остяк, Гарієвський, Безвещук, Юхимчук, Лисий, Олянчук, Самсонюк, Гончарук
«Руссич»: Чорнобай, Тарасов, Заяць, Сендзюк, Сторожук, Гладкий, Зубик, Грицик, Муляр, Гаджула, Полторацький
Попередження: Заяць (44)
Вилучення: Сендзюк (42, фол останньої надії)
Продовжував програму дев’ятого туру поєдинок за участю «Епіцентру-К» та «Руссича».
Перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. Грицик ефектним фінтом обіграв захисника, і потужним ударом з гострого кута цілив у праву «шістку», однак вище всяктх похвал у рамці воріт зіграв Остяк, який ціною надзусиль зміг ліквідувати загрозу. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго чекати. Олянчук відгукнувся на розкішну передачу на дальню стійку у виконанні Безвещука, і вдотик переправив сферу у сітку воріт – 1:0. Відразу подвоїти перевагу своєї команди міг Самсонюк, який потужним пострілом у правий верхній кут замикав чудову скидку від Гарієвського, однак в цьому епізоді за «Руссич» зіграв каркас воріт. «Епіцентр-К» продовжував діяти першим номером, і невдовзі зумів матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Гончарук відгукнувся на блискучу передачу Гарієвського, і ефектним ударом в ліву «дев’ятку» не залишив Чорнобаю жодних шансів – 2:0.
Другий тайм був не менш цікавим. Закріпив перевагу господарів Олянчук, який невідпорним ударом в дальній кут замкнув націлену передачу Юхимчука – 3:0. Впродовж наступної хвилини небезпечними ударами обмінялися Сендзюк та Юхимчук, однак на висоті виявились господарі обох команд. Кам’янчани кинулися рятувати долю поєдинку, перейшовши на гру в п’ять польових. Ця тактика відразу не принесла жодних дивідендів, навпаки Безвещук влучним ударом по незахищених воротах довів рахунок до розгромного – 4:0. «Руссич» і надалі продовжував діяти в більшості, і зусиллями Гаджули зміг дещо скоротити розрив у рахунку – 4:1. Проте останнє слово в цій зустрічі залишилось за господарями. Гончарук потужним пострілом під поперечину замкнув розкішний простріл Олянчука на дальню стійку, і встановив підсумковий рахунок – 5:1 на користь «Епіцентру-К», який суттєво покращує свої шанси на вихід у наступну стадію турніру.
«Ковчег» - «Конфермат» - 2:11 (1:4)
Арбітри: Жмурко, Божко
Голи: Чічкан (6), Леонов (53) – Сендель (11, пен., 40, 49, 50, 51), Козелко (13, 25), Ціх (22, 43), Штолько (52, аг.), Гвіанідзе (53)
«Ковчег»: Підгорний, Жук, Шитенков, Штолько, Леонов, Чічкан, Луцюк, Дячук, Грох
«Конфермат»: Чиж, Шум, Курило, Козелко, Кандзьолка, Гвіанідзе, Атласюк, Сендель, Крохан, Дубчак, Ціх
Попередження: Жук (11), Леонов (20)
Завершував ігрову суботу двобій між «Ковчегом» та «Конферматом».
Перший небезпечний момент у грі створили гості. Відкривати рахунок повинен був Сендель, однак не зумів в ближньому бою переграти Підгорного. Відповідь «Ковчега» не змусила на себе довго чекати. Чічкан по флангу втік на побачення із голкіпером, і невідпорним ударом в ліву «дев’ятку» відкрив рахунок – 1:0. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гостей, які суттєво додали у швидкості. Через декілька хвилин Жук не за правилами зіграв проти Сенделя у власному карному майданчику, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» взявся виконувати сам постраждалий, і холоднокровним пострілом під поперечину відновив паритет – 1:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були вимушені розпочинати з центру майданчика. Це Козелко точним ударом з кількох метрів замкнув блискучий простріл Курила на дальню стійку – 1:2. «Конферматівці» не зупинялися на досягнутому, і до перерви провели ще два м’ячі. Спочатку відзначився Ціх, який ефектним ударом в лівий верхній кут замкнув розкішну скидку Сенделя, а під завісу тайму перевагу своєї команди закріпив Козелко – 1:4.
В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Довів рахунок до розгромного невтомний Сендель, який потужним ударом зльоту в нижній кут замкнув чудову скидку Гвіанідзе – 1:5. В наступній атаці дубль оформив Ціх, який більярдним пострілом в праву «шістку» не залишив Підгорному жодних шансів – 1:6. Далі своє вагоме бомбардирське слово сказав всюдисущий Сендель, який напротязі наступних двох хвилин тричі розписався у воротах суперника – 1:9. А коли гості не могли забивати самі, «Ковчег» їм в цьому залюбки допомогав: сферу після блискучого флангового прострілу у виконанні Курила в сітку власних воріт зрізав Штолько – 1:10. Закріпив і до того серйозну перевагу своєї команди влучним ударом Гвіанідзе – 1:11. Господарі активізувалися, і на останніх секундах змогли навіть зусиллями Леонова дещо підсолодити гіркоту поразку – у підсумку більш ніж переконлива перемога «Конфермату» з рахунком 11:2.
«Динамо-УМВС» - «Спортлідер-2» - 3:1 (1:1)
Арбітри: Бондарь, Беринда
Голи: Трочинський (12, 45), Лахмай (34) – Хамдамов (11)
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Бабій, Сохорук, Колесников, Трочинський, Подлюк, Розгон, Лахмай, Наскальний, Зозуля
«Спортлідер-2»: Стаднік, Романюк, Жаріков, Ситнік, Хамдамов, Давидний, Малишевський, Соколюк, Мартинюк, Нік, Токарчук, Гранатюк
Обидві команди розпочали гру дуже обережно. Відкривати рахунок міг Малишевський, який потужним ударом з дальньої дистанції цілив у праву «шістку», проте Ковальчуку в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «динамівців» довго не змусила на себе очікувати. Наскальний розкішною передачею знайшов на дальній стійці Лахмая, однак останній відверто вибачив суперника, пробивши з кількох метрів вище фактично порожніх воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Хамдамов чудово зіграв на перехопленні, і холоднокровним пострілом в правий нижній кут не залишив голкіперу жодних шансів – 0:1. Господарі не знітилися, і вже в наступній атаці відновили паритет. Це Трочинський відгукнувся на зразкову скидку Колесникова і потужним ударом під поперечину зрівняв цифри на табло – 1:1. «Лідери» активізувалися, і під завісу тайму виводити свою команду вперед у рахунку повинен був Давидний, однак не зміг переграти в ближньому бою Ковальчука.
Друга половина матчу була не менш цікавою. Забивати повинен був Мартинюк, однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв страж воріт «динамівців», який в неймовірному стрибку парирував «мертвий» м’яч після гарматного пострілу Дмитра у правий верхній кут. Відповідь господарів не забарилася. Подлюк розкішною передачею вивів на ударну позицію Лахмая, і Геннадій точним ударом з гострого кута вивів свою команду вперед у рахунку – 2:1. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Дубль оформив Трочинський, який елегантно обігрався в стіночку із Колесниковим, і з кількох метрів вразив фактично порожні ворота – 3:1. Підопічні Романа Шевчука не опустили руки, і розпочали справжній штурм воріт «динамівців», однак вище всяких похвал у рамці воріт діяв Ковальчук, а коли вже і він безсилим, на поміч йому приходили захисники. У підсумку – 3:1 на користь «Динамо-УМВС», яке робить вагому заявку на вихід у плей-офф нашого турніру.
«Агрон-Королівський смак» - «Ротор» - 5:5 (4:3)
Арбітри: Папірович А., Бондарь
Голи: Цінчик (8), Паперовський (12, 17, 48), Беркита (14) – Шпаков (11), Ращик (15, 22, 41), Левченко (54)
«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Паламар, Карпа, Цінчик, Данилюк, Беркита, Юрчак, Пліс
«Ротор»: Лановий, Шпаков, Крутяков, Ращик, Олексійчук, Гайдашевський, Левченко, Черняк
Попередження: Данилюк (52) – Гайдашевський (54)
Поєдинок між «Агроном-Королівським смаком» та «Ротором» сміливо можна назвати окрасою 9-ого туру. Обидва колективи подарували багаточисленній вболівальницькій торсиді справжнє видовише, яке тримало у напрузі до самісінької фінальної сирени. На майданчику солювали Віталій Паперовський та Віталій Ращик, які оформили хет-трики. На останній хвилині поєдинку мінімальна перевага була на боці господарів, однак «роторці» кинулися рятувати гру в п’ятьох, і змогли зусиллями Левченка уникнути поразки – бойова нічия з рахунком 5:5.
«Арсенал-МАДОК» - «Спортлідер-3» - 2:5 (1:4)
Арбітри: В. Папірович, Бондарь
Голи: Грищук (18), Сергеєв (53) – Глас (8), Рибчинський (13), Власович (23, 36), Атаманюк (25)
«Арсенал-МАДОК»: Грабенчук, Максимчук, Сергеєв, Шлапак, Грищук, Богдан, Красножон, Антончик, Блазунь
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Болістовський, Розпаченюк, Глас, Цилепа, Атаманюк, Шеремета, Філь, Власович, Рибчинський
Попередження: Богдан (40), Антончик (45)
Завершував 9-ий тур поєдинок між «Арсеналом-МАДОК» та «Спортлідером-3».
Активніше розпочали номінальні гості, які і невдовзі відкрили рахунок. Глас відгукнувся на націлену передачу Шеремети, і прицільним ударом під поперечину змусив капітулювати Грабенчука – 0:1. Не встигли «каноніри» як слід прийти в себе, як вже знову були вимушені розпочинати з центру майданчика. Подвоїв перевагу власної команди Рибчинський, який розкішним ударом в ліву «дев’ятку» замкнув скидку активного Гласа – 0:2. Віддамо належне гравцям «Арсеналу-МАДОК», які не опустили руки, і через декілька хвилин скоротили розрив до мінімуму. Це Богдан ювелірною передачею вивів Грищука на побачення із голкіпером, і Олександр зусиль партнера не змарнував – 1:2. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «лідерів», і вже в наступній атаці цифри на табло змінив Власович, який блискучим пострілом із-за меж карного майданчика в нижній кут не залишив жодних шансів голкіперу – 1:3. «Спортлідер-3» не зупинявся на досягнутому, продовжував діяти першим номером, і перед перервою заслужено довів рахунок до розгромного. Це Атаманюк з кількох метрів переправив сферу у сітку після скидки Гласа – 1:4.
В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Закріпив і до того серйозну перевагу своєї команди Власович, який прицільним ударом в нижній кут замкнув простріл Шеремети – 1:5. Під завісу зустрічі «каноніри» активізувалися, і зусиллями Сергеєва, який блискуче зіграв на дальній стійці після передачі Богдана, змогли дещо підсолодити гіркоту поразки – у підсумку впевнена перемога «Спортлідера-3» з рахунком 5:2, який піднімається на другу сходинку у турнірній таблиці.


 Олександр Таран