Чим живе футзал у Хмельницькому (+анонс найближчого туру)

17.11.2017

Футзал у місті Хмельницькому живе повноцінним життям. Преміум-ліга відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу цього року зібрала 5 дивізіонів команд, аби визначити найкращого. Учасники відіграли вже по 2 тури змагань, а тому самий час заглянути детальніше в турнірну ситуацію. Увагу закцентуємо на 1 та 2 Дивізіонах.

1 Дивізіон

Важко робити якісь висновки по лише 2 іграх, однак у нас є 4 команди, котрі набрали максимум очок. "Хмельницькі делікатеси", які характеризуються надійною обороною цього сезону, "Феміда-Старлайф" - команда з найбільшою кількістю забитих м'ячів на цю пору, а також "Динамо-ГУНП" та "Епіцентр К-Forex Club" ділять першу сходинку.

Можемо зауважити, що ця четвірка буде скоро розведеною, оскільки у 3 турі "Динамо-ГУНП" та "Епіцентр" зустрінуться в очному двобої.

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2017/2018. Дивізіон 1. Груповий етап

2 Дивізіон

У другому по силі дивізіоні Преміум-ліги також є чотири лідери з максимумом пунктів після 2 матчів. Команди "Фахівець" та "Олімпік" приємно дивують своєю високою результативністю, чим наводять жах на конкурентів. "Прикордоннику" та "Карату" необхідно буде переломляти цю традицію, інакше і на їх долю припаде розгром. Також, з 6 балами наверху знаходяться "Менс" та "Патріот-Vігор" - колектив з найнадійнішою обороною. 

Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу 2017/2018. Дивізіон 2. Груповий етап

Календар матчів 3 туру відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу