Прев`ю до чотирнадцятого туру Супер Ліги

06.02.2016

Не зважаючи на значну кількість перенесених ігор, футзальний паркет Кривого Рогу все ж готує для вболівальників  захоплюючі та видовищні протистояння.

«КНУ-Приват» - «Колос»

Тижнем раніше студенти КНУ показали вдалу гру, яка дозволила команді обійти в турнірній таблиці «гетьманців» та теперішніх опонентів. Вони не залишили шансів суперникам – не без зусиль, але подолали «ПівнГЗК», закотивши в їх ворота шість м`ячів і пропустивши лише двічі.

Для «колосівців» минулий футзальний тиждень став «тижнем простою». Пропущений матч зі «Штурмом» вилився їм у поразку..

Варто згадати осінню боротьбу команд. Тоді «Колос» здобув свою першу перемогу в цьому сезоні, обігравши студентів з рахунком 3:1. Тож, здається, цей факт робить фаворитом в матчі саме «колосівців». Однак тут має місце важке «але».. Останнім часом команда КНУ приємно дивує своїх вболівальників, хоча і має на рахунку не так багато очок.. До речі, про очки. Відрив мають невеликий – «КНУ-Приват» на шостому місці з шістнадцятьма очками, а «Колос» на восьмому з чотирнадцятьма.

Очевидно, що метою «колосівців» в матчі буде надолуження втрачених очок, а «КНУ-Приват», в свою чергу, всіма зусиллями намагатимуться якомога довше не перегортати свою світлу сторінку в сезоні.  

«Техпром» - «Конкорд»

Якщо «Конкорд» заслужено називається одноосібним лідером з максимально можливим результатом, то «Техпром» має майже вдвічі менше очок – шістнадцять. Футзальні баталії минулого тижня закінчилися нічиєю для «техпромівців», які боролися з «феніксами» - 3:3; та перемогою «конкордівців» над «гетьманами» - 4:2.

Друге коло Супер Ліги складається вдало для обох сторін – команди майже безкомпромісно долають суперників та йдуть, не зупиняючись, вперед. Винятками можна назвати лише протистояння «білих» з «Фаворитом» та «смугастих» з «Феніксом», які не виправдали очікувань.   

Очна ставка команд в першому колі була вдалою тільки для однієї з команд. Сподіваюсь, ви вже здогадалися для якої саме.. Тоді матч закінчився з рахунком 9:3 та з принципово рекордною кількістю жовтих карток та попереджень. Не виключено, що і запланована недільна гра відбудеться з подібним запалом та напругою.

 

Анна Нестерова, прес-служба АФКР

https://vk.com/a_f_k_r