Кривий Ріг, прев’ю третього туру

30.10.2015

Кривий Ріг: прев`ю матчів Третього туру Супер Ліги та Вищої Ліги

На порозі Третій, багатообіцяючий тур Супер Ліги. Вже в першому протистоянні зійдуться команди, які мають величезний розрив у турнірній таблиці. «Штурм», який наразі йде попереду всіх та «ПівнГЗК» -  перспективна команда, яка показує атакуючий комбінований футбол та перш за все прагне поліпшити своє становище в Супер Лізі.

            Не менш захоплюючими обіцяють бути й наступні ігри. Якщо Вам цікаво на власні очі побачити, як змагатимуться за лідерство «Техпром» та «ХХ квартал», «Конкорд» та «КНУ-Приват», «Фаворит» та «Колос» - команди, які в турнірній таблиці йдуть майже пліч о пліч і вимушені будуть кинути всі сили на перемогу, чекаємо Вас у неділю. Якщо Ви не знаєте, чим закінчиться принципова гра для «Фенікса» з командою «Гетьман», хто продемонструє більше амбіцій та прагнення піднятися на ступінь вище в таблиці, все  одно, чекаємо Вас у неділю.         

Або ж якщо Вас більше цікавлять ігри Вищої Ліги дивізіону «А» чи «В», команди «Олімп», «Енергія», «Приват 2», «Союз», «Євраз», «Євраз 2», «Інгулець», «Зарічний», «Епіцентр», «ПівдГЗК», СК «Гірник», «Локомотив», «Штурм 2», «Ентузіаст»,  «Інтернаціонал» та «Гаяна» будуть вдячні за підтримку та неперевершену атмосферу, створення якої повністю залежить від Вас, вболівальники.


До зустрічі.

Ви маєте це побачити!

 

http://vk.com/a_f_k_r                                                                                                                                            

Анна Нестерова

Прес-служба АМФКР