Кривий Ріг: прев`ю до восьмого туру СуперЛіги

27.11.2015

 «Техпром»«Фаворит»

Минула гра склалася вдало для команди «Фаворит». Обігравши суперників вп`яте, вони впевнено і справедливо займають другу позицію в турнірній таблиці, маючи на рахунку п`ятнадцять очок. Тож, команді полосатих, очевидно, буде непросто подолати суперників такого рівня. Але завдяки незламному бажанню перемогти, вони мають всі шанси покращити результати, якими не задовольняються наразі, а саме: восьмим місцем та п`ятьма очками. Цікава очікується гра, чи не так?

«Конкорд»«ПівдГЗК»

Здається, тут можна обійтись без лірики, результат гри цілком передбачуваний. Сподіваюсь, розумієте про що я. Але «конкордівцям» розслаблятися не варто. Напевно, «ПівдГЗК» постарається зіграти якомога краще в обороні і бути гостріше в атаці, тож…

«Гетьман»«Штурм»

Шість ігор, по три виграші. Розділяє їх всього одне очко. Минулого разу «Штурм» розгромив вихованців «Привата» з рахунком 4:1, а «Гетьман», в свою чергу, отримав поразку від «Фаворита». Зелені, пам`ятається, дуже засмутилися тоді.. Що ж, подивимось, чи вистачить командам сил зіграти краще, ніж  внічию..

«Колос»«Фенікс»

«Колос» грає переконливо в останніх матчах. Головне - оборона грає практично без збоїв. А от «Фенікс» не спішить нас потішити своїми результатами, на жаль. Але це не дає право хлопцям розслаблятися, адже попереду ще другий круг протистоянь і вони мають всі шанси. То ж, слідкуємо за результатами...

Розклад матчів сьомого туру Вищої Ліги дивізіону «А»

Вже в ці вихідні футзільні батли очікуються між командами «Євраз 2» – «Євраз», «Зарічний» — «Інгулець», «Олімп» — «Союз», «Приват 2» — «Енергія», «Штурм 2» – «ПівдГЗК», «Ентузіаст» — «Епіцентр», «Інтернаціонал» — СК «Горняк», «Гаяна» — «Локомотив».
Слід зазначити, що серед команд дивізіону «А» лідирують: північ – «Євраз 2», «Союз» та «Енергія», південь – «ПівдГЗК», «Штурм 2» та «Гаяна».

Бажаємо командам впевненості та щосекундної присутності фортуни на іграх!

Розклад матчів четвертого туру Першої Ліги дивізіону «В»

Ігри обіцяють бути цікавими за всіма параметрами. У неділю змагатимуться команди «Прокуратура»«Веселе», «Просвіт»«Депо #2», «Реал-Строй»«КГЕС», «Союз 2»«129 квартал», «ПЧ-12 Арсенал»«Нова Пошта», «Слава»«Феміда». Серед претендентів на перемогу чітко виділяється трійка лідерів з однаковою кількістю очок (9). Це: «129 квартал», «Прокуратура» та «Веселе».

Бажаємо командам, щоб м`яч завжди летів по необхідній траєкторії і влучав у ціль!

 

Анна Нестерова

прес-служба АФКР

 

https://vk.com/a_f_k_r