Кривий Ріг: прев`ю до дев`ятого туру Супер Ліги

04.12.2015

«ХХ квартал» - «ПівнГЗК»

В минулих турах обидві команди поступилися супернику, який безпощадно притиснув їх до воріт. «Квартальці», відігравши шість ігор, мають на рахунку вісім очок,  а це в два рази більше, ніж має «ПівнГЗК». «Фіолетові» потрапили в серйозну кризу з початку сезону. Вони програли вже п`ять з семи матчів. Але чи означає це, що вони ще мають всі шанси розпрощатись з нижньою шафою турнірної таблиці? Подивимось.

«Штурм» - «Техпром»

«Штурм» в цілому забиває досить багато: 39 м`ячів за сім турів. Непоганий результат, скажете Ви. Так, бо сьогодні команда замикає трійку лідерів з тринадцятьма очками на рахунку. А от у грі «техпромівців» не все виходить… Втрата концентрації, відсутність мотивації позначається на грі команди. Але треба віддати належне – вони показали прекрасний результат (як для команди, яка знаходиться на восьмому місці) у матчі з «Фаворитом».

«Фаворит» - «Фенікс»

Сьогоднішній «Фаворит» - дуже динамічна команда, що воліє швидкі атаки з великою кількістю передач. На їхньому рахунку 36 забитих м`ячів та шістнадцять  очок. Ситуація ж у «Фенікса» не така радужна, нажаль. Найгірше справи йдуть в лінії захисту – команда припускається багатьох помилок в обороні та пропускає неймовірно багато (60  м`ячів у семи турах). Можна сказати, що результат гри  доволі очевидний, але хто зна..

«КНУ-Приват» - «Гетьман»                

Всього два очки відділяють «КНУ-Приват» від «гетьманців». Вихованці «Привата» повною мірою намагаються використовувати фактор молодості, демонструючи цікаві, але частіш за все, не дуже вдалі для них ігри. Минулого матчу їм не вдалося здобути перемогу  і наразі команда посідає сьоме місце, маючи стільки ж очок. У «зелених» справи йдуть дещо краще, ніж в їх суперників. Але в цьому сезоні виступають ніби два різних «Гетьмана» - одна команда показує добрий результат, друга – навпаки. Три перемоги, чотири поразки, загалом – дев`ять очок. Залишається лише сподіватися на цікаву гру з неочікуваним кінцем…

Анна Нестерова

прес-служба АФКР

https://vk.com/a_f_k_r