Денис Хайруллін: "Нам потрібна була перемога"

24.10.2016

Діючи особи чергового туру чемпіонату Кривого Рогу з футзалу розповіли о поєдинках своїх команд.

Денис ХАЙРУЛЛІН, гравець МФК «Крамар» - про перемогу над "Штурмом" (8:5):

- Гра вийшла, можна сказати, відкрита. Ми намагалися зіграти від захисту. В принципі, впіймали декілька разів на контратаках. Суперник просто був не в повному складі, про це говорить пуста лавка. Тож, можливо, саме через це їм трохи і не вистачило сил. А нам сьогодні потрібна була перемога і ми її отримали.


Сергій ЗАПОРОЖЦЕВ, гравець МФК «ІнГЗК» - про перемогу над КНУ (4:2):

- Хочеться привітати нашу команду з перемогою! Суперника поважаємо, вони показали гідний опір. Перемога нам дісталася сьогодні доволі непросто. В першому таймі проспали, в другому – зібралися і показали, що гідні грати в Суперлізі. Команда тільки-но формується та вперше виступає в Суперлізі. Наразі ми залишаємося задоволені своїм місцем в турнірній таблиці. Висловлюємо велику подяку нашому керівництву за допомогу та вагому участь в цьому турнірі.


Олександр ХРИЩЕНКО, гравець МФК «Шторм» - про перемогу над "Спецпромом":

- Ми із самого початку запланували грати чітко від оборони і з перших хвилин побачили, що це приносить свої плоди. Нам вдалося забити швидкий гол, ще більше згуртувались в захисті і грали вже на результат. Звісно, ми знали, що «Спецпром» добротна команда, яка грає вже не перший рік в такому складі. Можна сказати, що настрой і тактика визначили результат цієї гри.

Асоціація футзалу м. Кривий Ріг, vk.com/a_f_k_r