У Дніпропетровську пройшли змагання в дитячо-юнацькій лізі «Престиж»

30.06.2014

З 24 травня по 23 червня 2014 року в місті Дніпропетровську проходили змагання з міні-футболу серед аматорських дитячих команд у 3-х вікових категоріях: 12 - 13 років; 14 - 15 років; 16 - 17 років. Кількість команд, які взяли участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі «Престиж» склало 19 команд. А це близько 200 дітей та молоді! Змагання отримали статус регіональних, так як в них брали участь команди не тільки з обласного центру, а й з інших міст і районів Дніпропетровської області, таких як: Синельникове, Новомосковськ, Васильківка, Підгородне та Волоське. Нагадаємо також, що 22 травня 2014 року на Фестивальному причалі міста Дніпропетровська було проведено урочисте відкриття футбольної ліги «Престиж». Багато спортивних рухів міста та хореографічних колективів виступили з показовими виступами на березі Дніпра, підтримавши юних футбольних спортсменів.

Організатором дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж» є Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж». Змагання проходили за сприянням управління молоді та спорту Жовтневого виконкому міста Дніпропетровська. Президент спортивного клубу «Престиж», організатор Дніпропетровської дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж» Ігор Болдін поділився словами подяки звернені до всіх людей, які приймали участь в організації дитячо-юнацької футбольної ліги. «В першу чергу хочу подякувати хлопцям координаторам ліги, які трудилися для організації дитячого футбольного свята. По-друге, партнерів змагань: «Фонд волонтерів України» і "Дніпротехсервіс". У третьому, дівчат з «Show-models» та футбольних фрістайлерів команди «Cube» за активну підтримку і чудово створену атмосферу під час фінальних ігор у Дніпропетровській дитячо-юнацької футбольної ліги "Престиж". У четвертих, всіх дітей і молоді за участь у змаганні»- сказав Ігор Болдін.

Ігри в молодших підгрупах проводилися за коловою системою. Команди грали кожен з кожним. А ось у старшій віковій підгрупі (16-17 років) команди-учасники були поділені на дві підгрупи по 5 команд у кожній. Команди, які зайняли в групах перші два місця вийшли у півфінали. Відбірковий етап змагань проходив на майданчику зі штучним покриттям, яка знаходиться на проспекті Героїв (ж/м Перемога-5). А для проведення фінальних ігор керівництвом "Дніпротехсервіс" було безкоштовно надано міні-футбольне поле дуже гарної якості, яке знаходиться на Комсомольському острові.

У фінальному матчі вікової підгрупи 16-17 років зустрілися команди ФК «Спортинг» (Васильківка) - новачок турніру з командою «Спартак» - чемпіоном минулого року. З перших хвилин матчу юніори з команди «Спартак» вийшли вперед, забивши два сухих голи команді своїх суперників. Але в середині першого тайму досвідчені хлопці з Васильківки переламали хід поєдинку на свою користь. Підсумок зустрічі 9:5 на користь «Спортинга».

У віковій підгрупі 14-15 років чемпіоном стала також команда з районного центру Дніпропетровської області СМТ Васильківка ФК «ДЮСШ». Зі слів тренера команди ДЮСШ Дараган Сергія Миколайовича у його вихованців є дуже велика жага з футболу, так як на районному місцевому рівні не проводяться змагання з футболу серед дітей, тому доводиться на ігри їздити до обласного центру. Для цього хлопці вставали о п'ятій годині ранку, так як їм доводилося їхати електричкою майже 2 години часу, щоб приїхати на ігри ДЮФЛ «Престиж» до Дніпропетровська.

У віковій категорії 12-13 років явним фаворитом була футбольна команда «Іста». Тренер клубу - Юрій Іванович Наконечний. Команда «Іста» набрала стовідсотковий результат, вигравши всі матчі.

Призові місця у віковій підгрупі 16-17 років:

• 1-е місце: ФК «Спортинг»

• 2-е місце: ФК «Спартак»

• 3-е місце: ФК «Правда»

Призові місця у віковій підгрупі 14-15 років:

• 1-е місце: ФК «ДЮСШ» (Васильківка)

• 2-е місце: ФК «Стандарт-Юніорс»

• 3-е місце: ФК «Іста»

Призові місця у віковій підгрупі 12-13 років:

• 1-е місце: ФК «Іста»

• 2-е місце: ФК «Отамани»

• 3-е місце: ФК «Воля»