Дніпропетровськ: футбольна ліга "Престиж" нагородила переможців

22.10.2014

У центрі «Менора» нагородили кращі аматорські команди переможців футбольних ліг «Престиж».

В понеділок, 20 жовтня 2014 в культурно-діловому центрі «Менора», в залі «Синай», відбулось урочисте нагородження аматорських футбольних команд, які посіли призові місця у футбольній лізі «Престиж».

Протягом літа на початку осені в Дніпропетровській області були організовані футбольні ліги за напрямками: Дніпропетровська дитячо-юнацька футбольна ліга «Престиж», Дніпропетровська ліга «Престиж» серед ветеранів 40+, Дніпропетровська ліга серед іноземних студентів «Ліга націй «Престиж», а також був проведений футбольний турнір у Синельниківській трудово-виправній колонії сурового режиму №94 в сел. Шахтний (Дніпропетровська область).

Організатором футбольних ліг є Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж». Урочисте нагородження проходило за підтримки Дніпропетровської єврейської громади та Фонду волонтерів України.

Дітей та молодь Дніпропетровщини прийшли привітати зі спортивними успіхами шановні люди нашого міста, як в спортивній, громадській та політичній сферах:

• Трейгерман Борис Михайлович - Радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації;
• Ростовцев Олег Юрійович - Керівник Прес-центру Дніпропетровської єврейської громади, продюсер і ведучий телепрограми «Алеф»;
• Тимофій Нагорний - Бізнесмен, громадський діяч, Президент Фонду волонтерів України;
• Артем Федецький - Гравець національної збірної України, захисник ФК «Дніпро»;
• Яна Дементьєва - Олімпійська чемпіонка ігор 2012 року в Лондоні, чемпіонка світу, багаторазова чемпіонка Європи. Заслужений майстер спорту України;
• Жорді Гратакос - Спортивний директор Академії ФК «Дніпро»;
• Канцур Юрій Миколайович - Голова Асоціації громадських організацій у Дніпропетровській області «Реформація суспільства»;
• Андрій Дніпровський - Автор і ведучий програми «По ту сторону поля»;
• та інші.

Чудово свято провели ведучі Ірина Маловіца та Женя Щербаков. Також для аматорських спортсменів була організована концертна програма учасниками, якої були: призер національного шоу «Україна має талант-6», виконавець патріотичного репа Андрій Чехменок, а також офіційна група підтримки ФК «Дніпро» Дніпропетровськ «Show models», школа козацького бойового мистецтва «Спас- штурм», хореографічний ансамбль «Пролісок». Всі вони принесли в зал незабутню атмосферу свята.

Організатор заходу, президент Спортивного клубу «Престиж» Ігор Болдін подякував всім гостям та учасникам змагань, які прийшли в цей вечір для нагородження футбольних команд ліги «Престиж». Також поділився своїми враженнями: «Три роки тому ми почали свою діяльність в напрямку популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді на Дніпропетровщині. Задачу, яку я ставив перед собою - це за допомогою спорту забрати дітей та молодь з вулиці. Дану задачу ми успішно здійснюємо, так як кількість футбольних команд, що приймали участь в турнірах «Престиж» становить 193 команди. Завдяки наполегливій праці на даний момент наші починання переростають у національний молодіжний рух. Так як восени цього року футбольна ліга «Престиж» вийшла з географічних обрисів Дніпропетровській області. У вересні були проведені змагання серед дитячо-юнацьких футбольних команд у Миколаївській області ».