У Черкасах презентували новий футзальний сезон

05.11.2013

 Прес-конференція з приводу старту чемпіонату Черкаської області з футзалу, який стане одним із етапів Аматорської футзальної ліги відбулася сьогодні в обласному центрі.
У ході прес-конференції своє бачення нового футзального сезону висловив Юрій Гончаров, голова Асоціації міні-футболу Черкаської області, Сергій Бабіков, голова комітету студентського, аматорського та масового футзалу АМФУ.
Учасники заходу обговорили та виклали головні регламентні норми чемпіонату та поділилися численними нововведеннями.
Так,обласна першість цього року проходитиме у трьох зонах: Черкаси, Звенигородка, Монастирище. Окрім цього у Черкасах чемпіонат проходитиме у двох лігах: Екстра-ліга (Черкаська зона) та Вища ліга. За підсумками чемпіонату, чотири кращих команди Вищої ліги у наступному сезоні поповнять склад Екстра-ліги. Відповідно чотири гірші команди Екстра-ліги навпаки «вилетять» з елітного дивізіону.
«Чемпіонат Черкаської області з футзалу стартує 10-го листопада а завершиться 9-го березня. Цього року у нас дещо стислі часові рамки, адже наші змагання проходитимуть під егідою Аматорської футзальної ліги, згідної якої чемпіон Черкащини візьме участь у розіграші всеукраїнського аматорського турніру», – зазначив Юрій Гончаров, голова Асоціації міні-футболу Черкаської області.
Сергій Бабіков, голова комітету студентського, аматорського та масового футзалу АМФУ:
«Протягом літа, я був у всіх регіонах України й переглядав стан розвитку футзалу в них. Черкаську область я розцінюю на тверду четвірку з хорошими перспективами. Проект Аматорської футзальної ліги стартував 5-го жовтня. За цей час регіональні змагання розпочалися в низці областей України, 10-го листопада чемпіонат стартує у Черкасах та ще кількох містах. Таким чином, ми намагаємося об’єднати всі регіональні аматорські змагання під «одним крилом». Після чого переможці регіональних чемпіонатів зійдуться між собою у всеукраїнському фіналі».
Також учасники прес-конференції зазначили й норми заявочної кампанії аматорських команд. Згідно регламенту Аматорської футзальної ліги, кожен футболіст не матиме права грати більше ніж за дві команди. Окрім цього Сергій Бабіков зауважив, що команди матимуть право заявляти до свого складу не більше двох професійних футболістів (гравців команд Першої ліги).

Максим Гаптар

За матеріалами http://cherkassy-sport.com/associaciya-mini-futbolu/4628-u-cherkasah-prezentuvaly-novyj-futzalnyj-sezon