Черкаси: «Альтаїр» трощить «Арку»...

01.12.2015

«Альтаїр» трощить "Арку", "Шарм" - "Пальміру", перші успіхи "Дахнівки", "ХДУ",:"ЛНЗ" та "Енергії" - такі результати другого туру чемпіонату області з футзалу.

Рувер – Дахнівка 2:3 (1:2) 

Голи: Мина (2) - Горкун, Гамалій (2). 

           Хороший бойовий поєдинок. "Дахнівка" не просто нав’язала боротьбу, а виграла цей матч. Давно відомо, що "Дахнівка" - це команда з характером, з бійцівськими якостями. Все це зпрацювало і сьогодні. Рівний матч, багато атак на зустрічних курсах. Старт за "Рувером", за обрізку біля власних воріт, суперника карає Мина - 1 : 0! Але вже в наступній атаці Валентин Горкун чудовим ударом зрівнює. А до перерви, на позитивних емоціях "дахнівчани" виходять вперед! Забиває лідер, В’ячеслав Гамалій!

          У другому таймі продовжується рівна боротьба. Гравці "Рувера" підтискали суперника до воріт, але в захисті практично без помилково відпрацювали два Олександри: Лобков та Завгородній! Так, втримавши свої ворота, команда знайшла ще один момент, який використав Гамалій - 1 : 3! Але цього разу вже "Рувер" у наступній атаці забиває: дубль на рахунку Мини! Останні хвилини досить нервові. Футболісти "Рувера" продовжили атаки, але надто поспішні дії наклали відбиток на якість цих атак. У підсумку, останні хвилини "Дахнівка" просто впевнено відіграла в захисті й встояла: як від звичних атак, так і від розіграшу п’ятого. Тому, 2 : 3, "Дахнівка" заслужено перемагає.

Одна Родина – ФК "ХДУ" 1:5 (1:2) 

Голи: Марченко - Ковтуненко, Гуд (3), Сайко. 

Попередження: Марченко, Головко - Передерій.

         Впевнена перемога "ХДУ". Після складного першого матчу, команда зібралася й продемонструвала більш яскравий футзал. Хоча з "Однією Родиною" не було просто. Швидкий старт від "ХДУ", команда створила кілька моментів, проте не забила й пропустила. Такий нервовий старт задав загальний темп гри. До кінця тайму футболісти "ХДУ" поступово вирівняли гру, перший гол забив Владислав Ковтуненко. А наприкінці тайму, за перебір фолів суперника покарав Євген Гуд - 1 : 2.

       Перевага в рахунку у другому таймі збільшилася. Футболісти "Родини" побігли відігруватися, обрізалися, не встигали повернутися й нахапали швидких фолів. Як наслідок, гарні останні хвилини "Однієї Родини" в атаці були "змазаними" в захисті, адже команда знову нафолилася й отримала ще два голи з 10-метрових. Хоча до цього підопічні Юрія Криштопа мали чудові нагоди для взяття воріт, були гарні комбінації та розіграші м’яча. Втім, розгромна поразка. А гравцям "ХДУ" ця перемога повинна додати впевненості перед наступними матчами.

Шарм – Пальміра 5:0 (3:0) 

Голи: Бабенко, Гріщенко, Гопка, Мачульський (2). 

Попередження: Куц, Александров.

        Спокійна перемога "Шарму". Віце-чемпіон області на класі переграв "Пальміру". Якщо говорити про матч загалом, то "Пальміра" атакувала, "Шарм" забивав. Матч розпочався не з рахунку 0 : 0, а 1 : 0. "Шарм" забив миттєвий гол, після чого команда заграла ще впевненіше. Після цього послідували ще два м’ячі й "парфумери" віддали суперникові ініціативу. "Пальміра" атакувала, комбінувала, розігрувала атаки, але на завершальній стадії все складно.

      Так, весь перший і другий тайм підопічні Олександра Агаріна провели на половині поля суперника, але безрезультатно. "Шарм" добре відзахищався та ловив "пальмірців" на контратаках. Таким чином, 5 : 0, "Шарм" перемагає на класі.

 ПП Валюк" – ЛНЗ-Лебедин 2:3 (0:2)

Голи: Лобов - Ординський, Агарін, Калініч + аг. 

Попередження: Лобов - Агарін.

         Один із кращих матчів ігрового дня. Обидві команди продемонстрували якісного рівня футзал. Суперники грали на хороших швидкостях та створили низку яскравих моментів. Зі старту матчу футболісти "ЛНЗ" значно краще увійшли в гру. Команда зробила висновки з минулого туру й з перших хвилин заволоділа ініціативою. ПП "Валюк" спробували відповідати своїми атаками, але кілька помилок і команда зі Шполянщини вже лідирує у матчі. До перерви гравці ПП намагалися відігратися, але більшість моментів були змарнованими.

        Старт другого тайму знову за шполянами. "ЛНЗ-Лебедин" ще раз ловить суперника на контратаці й потроює перевагу. Практично весь другий тайм гравці ПП "Валюк" провели на половині майданчика суперника, втім, слід відзначити роботу в обороні від "ЛНЗ". До останніх хвилин команда практично без помилок відпрацювала в захисті. Але активність суперника далася взнаки. Спочатку, за більш ніж дві хвилини до кінця, Олександр Лобов прострілив з розіграшу ауту - автогол. На цьому команда ще збільшила темп й продовжили тиснути й таки забила ще раз. Комбінацію з трьох швидких передач замкнув все той же Лобов - 2 : 3. Але цей гол забитий за 10 секунд до кінця. Досвідчені гравці Лебедина спокійно розіграли м’яч та дотримали до кінця, навіть атаку провели. У підсумку 3 : 2.

Альтаїр – Арка 8 : 0 (4 : 0) 

Голи: Раковський, Голуб (2), Дмитренко (2), Алєксєєв, Євтушевський, Степанов.

         Нещадно громлять "Арку". Після 0 : 8 від ПП "Валюк", "Арка" отримала стільки ж м’ячів від "Альтаїра". Чинний чемпіон без варіантів переграв черкаську команду. Драбівчани абсолютно іншого рівня команда, котра грає на абсолютно інших швидкостях, які ніщо не змогла протиставити "Арка".

          Гравці "Альтаїра" методично і спокійно забили по чотири м’ячі у кожному з таймів. "Арка" певний час трималася у першому таймі, не опускала роки до кінця гри, але без 100-відсоткових моментів та без голів. У підсумку 8 : 0, "Альтаїр" стартує надупевнено, а "Арка" отримує досвід і 0 : 16 після перших двох турів.

Енергія – Цетус 2:0 (1:0) 

Голи: Бреус, Зоря.

           Бадьорий матч досвідчених черкаський бійців. «Цетус» та «Енергія» кожного сезону ставлять перед собою серйозні завдання. Півфіналісти минулорічного чемпіонату увійшли у новий не вдало. Тому очне протистояння вкрай важливе.

          Гра на зустрічних курсах, прагнення використати помилку суперника та забити на контратаці. Все це сильні сторони обох суперників. І в «Цетусу», і в «Енергії» гра в захисті добре поставлена, тому гра між ними будується на помилках. Хто більше на помиляється, той і програє. Першими помилилися гравці «Цетусу», Денис Бреус миттєво покарав суперника й відкрив рахунок. Весь перший тайм «бордові» атакували, свої моменти мали Кіт та Кретов, але «Енергія» встояла.

         Важливість другого тайму гнала «Цетус» вперед, але й відповіді «Енергії» були не простими.  Так, швидкий гол від Віталія Зорі робить рахунок 2 : 0! І для "Цетусу" ситуація стає все складнішою. Як наслідок, "енергетики" ще глибше сіли в захист й вичікували на помилки суперника. Віце-чемпіони області намагалися розігрувати, проходити за рахунок індивідуальних дій, наприкінці пішов розіграш п’ятого, але "Енергія" чудово відпрацювала в захисті. У підсумку, 2 : 0, "Енергія" перемагає, а "Цетус" зазнає другої поразки на старті чемпіонату.

http://cherkassy-sport.com