Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Вища ліга

12.11.2013

10 листопада у ПС "Будівельник" розпочався чемпіонат Черкаської області з футзалу. До вашої уваги звіт про перебіг матчів вищої ліги.

"Вікторія-Східноєвропейський університет" - "Матусів" 3 : 1 (1 : 1)

Стартовий матч чемпіонату Черкаської області з футзалу пройшов під знаком серйозної боротьби. Досвідчений черкаський колектив "Матусів" зустрічався з дебютантом першості, "Вікторією". Краще матч розпочали футболісти команди "Вікторія-Східноєвропейський університет". Футболісти краще рухалися по майданчику та проводили свої атаки. Власне через кілька хвилин після старту матчу "Вікторія" відкрила рахунок. Проте після забитого голу гра знову вирівнялася. "Матусяни" прагнули якнайшвидше відновити паритет, тому вже вони стали більше контролювати м’яч. До кінця тайму гравці "Матусова" домоглися свого. Гол у ворота "Вікторії" забив Павло Скворцов.

champoblast1turrSVR 5394

У другому таймі "Вікторія" знову повела в рахунку, після чого "Матусів" додав обертів. Численні атаки "Матусова" не призвели до забитого м’яча, проте "Вікторія" спіймала суперника на контратаці - третій гол забив Антон Вакуленко. У підсумку 3 : 1, "Вікторія-Східноєвропейський університет" розпочинає Вищу лігу з перемоги.

Голи: Агарін (2), Вакуленко - Скворцов.
Попередження: Дмитро Федоренко (Матусів)


Ураган-2 – Епіцентр 4 : 5 (1 : 2)

futsalxtraleague1turrIMG 8883

Друга команда "Урагану" намагалася почати чемпіонат також із перемоги. Проте зіштовхнулася з серйозним супротивом з боку "Епіцентру". Команда у сірій формі швидко відкрила рахунок, після чого на майданчику точилася рівна та сумбурна боротьба. Обидві команди запропонували одна одній швидкий темп. Кожна команда проводила швидкі атаки, котрі частіше завершувалися втратами м’яча, аніж осмисленими ударами. Втім деякі атаки все-ж досягали мети. В одній із атак "Ураган-2" швидко зрівняв рахунок, але зберегти нічию до перерви не зумів. Максим Дравольський своїм ударом вивів "Епіцентр" уперед.

У другому таймі тривала також рівна та швидка гра. Гравці "Урагану-2" прагнули якнайшвидше відігратися, але в середині другої половини зустрічі отримали третій гол. Здавалося на цьому, "Епіцентр" вже дотисне суперника й втримає перемогу, проте через кілька секунд "Ураган-2" забив другий гол, а за кілька хвилин потому взагалі зрівняв рахунок. Вдруге зрівнявши рахунок у матчі, гравці "Урагану" припустилися кількох безглуздих помилок, за що отримали покаранняя - два швидкі м’ячі й "Епіцентр" знову лідирує - 3 : 5. Втім "Ураган-2" зумів повернути інтригу в цей матч. Юрій Калашник своїм ударом скоротив відставання до мінімуму. Й надалі "Ураган-2" неабияк притис суперника до воріт, але до останніх секунд зустрічі кривоносівський клуб зрівняти рахунок не зміг. У підсумкуу 5 : 4, "Епіцентр" розпочинає з перемоги.

Голи: Супрун (2), Калашник (2), Аргеєв - Дравольський (3), Моторний (2).
Попередження: Олександр Супрун (Ураган-2) - Максим Усмединський (Епіцентр), Ігор Ступаков.


Арка-Приватбанк – Живчик 2 : 5 (0 : 3)

futsalxtraleague1turrIMG 9086

За повного домінування "Живчика" проходив цей матч. Минулорічний аутсайдер чемпіонату цього сезону неабияк підсилився, що дало свої плоди вже у першому матчі. "Живчики" швидко розпочали цей матч, забивши гол, через кілька хвилин після початку. М’ячем відзначився новий лідер команди, Віталій Лисенко. Далі "Живчик" лиш нарощував свою перевагу, тому до кінця тайму у воротах "Арки" побувало ще два м’ячі.

У другому таймі ситуація дещо вирівнялася, однак перевага все одно була у "Живчика". На початку тайму Віталій Лисенко мав кілька моментів, нападник "Живчика" проходив крізь оборону "Арки" й завдавав потужних ударів. Втім у середині тайму "Приватбанк" зайняв центр поля, намагаючись відігратися. На 7-ій хвилині "Арка" відіграла один м’яч, а згодом і другий. Проте у потрібний момент футболісти "Живчика" зібралися й довели матч до логічної перемоги. У підсумку 5 : 2, оновлений "Живчик" перемагає на старті чемпіонату.

Голи: Шульга, Біляк О. - Остренко П. (3), Лисенко (2).


Дніпро-80 – ФК "Мошни" 3 : 2 (1 : 0)

futsalxtraleague1turrIMG 9255

Дебютанти чемпіонату "Дніпро-80" та ФК "Мошни". Краще в гру увійшли футболісти "Мошен". Футболісти у чорній формі більше атакували та контролювали м’яч. Натомість молода команда "Дніпро-80", підсилена власним тренером Тарасом Коломійцем та досвідченим Романом Поліщуком більше в цьому матчі контратакувала. Тактика черкаської команди спрацювала у першому таймі. Більше обороняючись, гравці "Дніпра-80" знайшли свій момент наприкінці тайму. За три хвилини до кінця досвідчений дует Коломієць-Поліщук відкрив рахунок.

Успішні дії в атаці окрилили "дніпрян", які вже в другому таймі стали почувати себе значно впевненіше. Власне цю впевненість гравцям "Дніпра-80" вселяв Роман Поліщук та їхній тренер Тарас Коломієць. До кінця матчу Поліщук оформив дубль, а Коломієць забив третій гол "Дніпра". Гравці ФК "Мошни" також не здавалися, а боролися до кінця. Так, команда двічі скорочувала відставання до одного голу. Більше того, в останні хвилини зустрічі "Мошни" влаштували справжню облогу воротам "Дніпра-80", але пробити захисні редути та воротаря команди їм не вдалося. 3 : 2, "Дніпро-80" неочікувано перемагає на старті першості.

Голи: Поліщук (2), Коломієць - Хрипченко, Харченко.
Попередження: Роман Поліщук, Тарас Коломієць, Дмитро Шведенко - Олег Кулик, Андрій Беребеня, Андрій Хрипченко.


Червона Слобода – Одна Родина 2 : 4 (1 : 2)

futsalxtraleague1turrIMG 9333

Матч двох рівних суперників закривав програму ігор Першої ліги. В останньому матчі туру "Одна Родина" та "Червона Слобода" провели безкомпромісний матч. Першими рахунок відкрили гравці "Родини". Власне забивши м’яч, гравці у синій формі відчули впевненість у своїх силах, тому далі намагалися втримати перевагу та забити ще. Проте суттєвих шансів на гол не мали обидві команди. Матч був більш насиченим на порушення правил та жорстку гру. Проте наприкінці першої половини команди обмінялися голами. За грубий фол у власному штрафному майданчику "Одній Родині" було призначено 6-метровий удар, який впевнено реалізував... Однак вже в наступній атаці "Родина" повернула собі лідерство - 2 : 1.

Другий тайм проходив у більш рівній боротьбі. З плином часу команди взагалі збільшили темп й на полі стала панувати гра на зустрічних курсах. У такій грі у середині тайму "Одна Родина" зловила суперника на обрізці, чудову швидку комбінацію замкнув Руслан Пономаренко - 3 : 1. Після цього "Родина" провила ще один гол від Віктора Полонського. А "Червона Слобода" відповіла на це ще одним м’ячем.

Голи: Шкондін, Дяченко - Пономаренко (2), Діденко, Полонський.
Попередження: Волошенко - Віктор Полонський, Олександр Діденко, Бондаренко.

futsalxtraleague1turrIMG 9250
Кращим гравцем туру став воротар "Дніпра-80" Ігор Чмих. Цей молодий кіпер незважаючи на свою антропометрію проявив себе як справжній боєць. У напруженому матчі з "Мошнами" від неодноразово рятував свою команду, а наприкінці матчу взагалі вистояв справжню облогу.

За матеріалами "Черкаський спорт"