Стартував відбірковий етап АФЛУ на Дрогобиччині

22 січня ц.р. у спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського  стартував  Відкритий чемпіонат Дрогобиччини з футзалу сезону 2016-2017рр.

Нагадаємо, що у відповідності з Регламентом чемпіонату АФЛУ 2016/2017, а також рішеннями Комітету аматорського та масового футзалу (Протокол №4 від 14.01.2017) і Президії Асоціації футзалу України (Протокол №1 від 16.01.2017) йому надано статус регіонального (відбіркового) етапу Аматорської футзальної ліги України сезону 2016/2017 рр.

Урочисте відкриття розпочав завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту виконкому Дрогобицької міськради Орест Соломчак, який принагідно привітав усіх і з великим державним святом – Днем Соборності України.

Вітання від імені керівників Асоціації футзалу України – Сергія Владико, Комітету аматорського та масового футзалу АФУ – Вадима Каганова, Асоціації футзалу Львівщини – Мирослава Хом’яка, Федерації міні-футболу Дрогобиччини – Миколи Лук’янченка на адресу учасників чемпіонату і шанувальників футзалу в регіоні виголосив один з ініціаторів та організаторів змагань, заступник голови ФМФД –  Роман Проць.  Він також виконав і приємну місію передачі від партнерів АФУ і АФЛУ двох сертифікованих м'ячів торгової марки «SELECT» для проведення футзальних змагань на Дрогобиччині та дисконтних пропозицій ПП «Джаст Спорт» - офіційного представника ТМ «Select» в Україні для всіх учасників даного регіонального відбіркового етапу АФЛУ.

На цій мажорній ноті усі присутні в залі виконали Гімн України і дали старт футзальним баталіям. У першому поєдинку «СтаР-2» здолав дебютанта змагань районний «КОЛОС» - 9:1, минулорічний чемпіон «ТАРАНТІНО» з допомогою «п’ятого» зумів звести до нічиєї поєдинок з бориславською командою «ТАРТАК» лише на останніх секундах – 2:2, напруженим видався і двобій студентів коледжу нафти і газу (ДКНГ) з минулорічним володарем Кубку Дрогобиччини командою «СтаР» - 4:7, а в поєдинку ще двох дебютантів чемпіонату трускавецький «БАРБАРИС» переміг «ПРОДУКТИ-24» - 10:2.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях:
Аматорская футзальная лига Украины - АФЛУ