Новости: Кубок Києва з футзалу. Старожил проти новачка

Анонс фінального матчу

Ось і настав час вирішити, яка з команд є більш достойною, щоб носити горде звання «Володар Кубку м. Києва з футзалу сезону 2013/2014 рр.». Після важкої перемоги над Альтернативою Епіцентр К6 вийшов до фіналу, де його вже чекає IPC-Skidka. Останні стали справжнім відкриттям турніру. Команда, яка приєдналась до нас лише на другій стадії чемпіонату, зуміла на своєму шляху «вибити» з кубку такі потужні колективи, як Епіцентр К2 та Advisers. До слова, і для «будівельників» шлях до фіналу не був таким простим.

Думаю, самий час трішки розповісти про кожного з суперників. Розпочнемо з Епіцентру. Команда минулого сезону пережила «рестайлінг». Змінився керівник, головний тренер. Тепер колективом керує Євген Смоловик, хоча, чесно зізнатись, дивлячись на команду, навіть і не знаю, чи потрібні їй керівники. Епіцентр К6 у цьому сезоні – це збалансований механізм, кожна частина якого працює без збоїв. Команда дійсно виглядає дуже цілісно, як у грі так і за межами ігрового майданчика. Щодо змін у складі, то команду у порівнянні з минулим сезоном підсилили Сергій Конопчук, Апті Накаєв та Максим Алексюк. Повернувся до складу і Ярослав Аксьонов, який минулий сезон провів за ХІТ. Нажаль, не вдалось Епіцентру цього року стати чемпіонами, витримати темпу, який задав цього року ХІТ, команда не спромоглась. Щоправда, і срібні нагороди можна вважати хорошим результатом! Щодо гри К6, то серед усіх київських колективів вона мені імпонує найбільше. «Павутина», яку гравці плетуть при своїх позиційних атаках, не раз заставляла суперників терміново брати тайм-аут та роздумувати, як проти такого натиску грати. На сьогоднішній день склад К6 чи не найтехнічніший і найшвидший з усіх команд у столиці. Та й у контргрі Епіцентр сильний. Яку тактику оберуть підопічні Смоловика на фінал? Дізнаємось зовсім скоро.

Відверто кажучи, мені завжди імпонували команди-зірки. Саме такою я вважаю IPC-Skidka. У складі суперника Епіцентру серед гучних футзальних імен можна виділити хіба що досвідченого граючого тренера Віктора Пантелейчука, одного з лідерів Київ-НПУ Ігоря Горло та молодого і перспективного голкіпера Тараса Коваленко. До речі, про останнього. Саме Тарас став останньою ланкою, якої не вистачало в механізмі команди. З приходом на голкіперську позицію Коваленка команда стала грати впевненіше, хоча гра колективу досі будується на оборонних діях. Разом з іншими гравцями команди ці троє утворюють одну велику потужну машину, яка здатна перекрити підступи до власних воріт і за необхідності спокійно вразить суперника у контрвипаді при першій же нагоді. Саме в такому стилі був обіграний Епіцентр К2, команда, яку усі вважали фаворитом змагань. Хоча, для IPC-Skidka немає фаворитів, команда готова грати будь з ким. У чемпіонаті IPC-Skidka не вистачило стабільності, та й сили фізичні не безмежні, все ж розриватись на два турніри не так легко. Зате у кубку команда грала більш, ніж стабільно. Доказ цьому – вихід у фінал. Сподіваюсь, на 40 хвилин команди вистачить.

Гра шаленого нападу проти міцного захисту – ось що на нас очікує в фіналі. Раджу усім прийти в понеділок, 28 квітня о 20.00 в КПІ і підтримати своїх улюбленців. А хто хоче заробити на цьому спортивному видовищі – можете йти у букмекерські контори і робити ставки. От тільки чи вдасться заробити – не знаю, адже коефіцієнти на дане протистояння 1:1.

В’ячеслав Скоропад

Написать комментарий

В лиге участвуют
27 турниров
998 команд    11005 игроков
Команда Город

1

Конкорд Кривой Рог

2

Мировые традиции Херсон
3 ХІТ Киев
4 Имекс Запорожье
5 Динамовець Житомир
6 Рион Ильичевск
7 ФК Николаев
8 ЛАД Днепропетровск
9 Техмаш Днепропетровск
10 Надія Волынь
11 Жемчужина Днепра Кременчуг
12 Епіцентр К Ивано-Франковск
13 Гранд-Корона Ивано-Франковск
14 Шарм Черкассы
15 друга лiга Тернополь
16 УВД Олімп Кировоград
17 СБ-Групп Львов
18 Енергетик Винница
19 Таможенник Измаил
20 ПЗМС Полтава
21 Кристалл Южноукраинск
22 ТГО Одесса
23 Спортлидер-3 Хмельницкий
24 СКФ Крым
25 Спроба Никополь
26 Аквамаркет АКЗ Бердянск
27 КРИПТО

Желтые Воды