Черкаси: «Альтаїр» і «Шарм» лідирують

 

Розгроми від "Шарму", "Альтаїра" та ПП "Валюк", успіх "Рувера" та дві нічиї. Все це у рамках 5-го туру Екстра-ліги.

 

Арка - Шарм 3:10 (0:3) 

 

     Повний погром "Арки".  До старту матчу стало зрозуміло, що команді буде не просто. Лише дві заміни проти повного складу "Шарму". Цього замало у матчах із такими суперниками. У "Шарму" не було недооцінки суперника. Це був радше тренувальний матч. Проте до цього тренувального матчу футболісти "Шарму" підійшли з усією серйозністю. Із перших хвилин футболісти дозволяли собі розіграш атак із п’ятим польовим, але це не було "піжонство". Команда просто відпрацьовувала один із складніших для себе елементів. "Арка" тривалий час чинила опір суперникові, але під натиском не встояла. До перерви рахунок став 0:3.

         А в другому таймі взагалі без шансів для "Арки". Гравці "відлітали" від суперника, футболісти "Шарму" спокійно і за рахунок індивідуальних дій, і завдяки розіграшам проходили крізь захист "Арки" й забивали голи. Так, ще на початку другого тайму інтрига вмерла й команди продовжили грати. Так, і "Шарм" покуражився - Віктор Єрошов, приміром відзначився хет-триком, і "Арка" не раз "розмочувала" рахунок. У підсумку 3:10, "Шарм" впевнено завергує 2015-ий рік. А "Арка" отримує чергові "гулі" у чемпіонаті.

Голи: Зубко, Григор’єв, Панченко + аг - Єрошов (3), Мачульський (2), Гопка (2), Куц, Александров.

 

ЛНЗ-Лебедин - Цетус 0:0

Як і передбачалося, рівний матч рівних суперників. Кожній з команд перемога потібна як повітря, але переможців сьогодні не було. Старт матчу за Лебедином, команда зі Шполянщини контролює центр поля, більше атакує й має свої моменти. "Цетус" свідомо віддав ініціативу й зосередився на захисті й контргрі. І якщо із захистом власних воріт був повний порядок, то контрвипади черкасців не були надто гострими. Так, протягом першого тайму кожна з команд мала свої шанси, але чіткості на завершальній стадії атак бракувало.

У другому таймі "Цетус" починає жваво. Вже ця команда більше контролює м’яч, а Лебедин вичікує. У стартові хвилини тайму свої моменти мають Кіт і Скорняков, але без голів. З плином часу, як завжди у рівних матчах, починається гра на зустрічних курсах де моменти перманентно виникають біля обох воріт. У ці хвилини чимало роботи було як у захисників, так і воротарів, знову чудовий удар був на рахунку Кота. Втім, варто відзначити роботу воротарів. І Маценко і Манжела чудово відпрацювали у цьому матчі й зберегли ворота сухими. Щодо останніх хвилин, то кожна команда мала нагоди. Більш вбивчі моменти мав "ЛНЗ", зокрема Володимир Ординський двічі чудово пробивав та "Цетус" врятувала, то стійка, то воротар. Як наслідок, ніхто у цьому матчі не забив. Тому 0 : 0, закономірний результат. По грі.

Попередження: Колодяжний - Скорняков Є.

 

Пальміра - ПП Валюк 1:6 (0:3)

Черговий яскравий матч від ПП Валюк, та не виразний від "Пальміри". Команда із Золотоніського району намагалася дати бій суперникові, певний час була рівна гра. Але клас ПП на сьогодні вище. І вже в першому таймі "валюківці" забезпечили собі цілком комфортний гандикап у три м’ячі. Рецепт простий. Явна обрізка від "Пальміри" й стрімки контрвипад ПП і гол. По руху гравців, по руху м’яча, по комбінаціях, по обіграшах, в усьому ПП Валюк був сильніший. 

Так, після 0:3 у першому таймі. Команда забила стільки ж і в другому. У цей проміжок гравці "Пальміри" зуміли забити єдиний гол. Це було на старті другого тайму. Тоді здавалося, що команда зможе нав’язати боротьбу. Але цього не сталося. Знову помилки при розіграшах, знову обрізки і знову голи! У підсумку, 1:6, переконливий матч ПП. 

 

Голи: Когус - Аджубей, Дєдов (2), Лобов (3).

Попередження: Приходько.

 

ФК ХДУ - Енергія 1:1 (0:1) 

         Справжня чоловіча боротьба, багато емоцій, багато ударів, моментів від кожної з команд. Відомі місцеві футболісти. Глядачам повинна сподобатись ця гра. "Енергія" не запропонувала нічого екстраординарного. Команда очікувано сіла в захисті, й спробуйте їй забити. Власне футболісти "ХДУ" зіштовхнулися з неабиякими труднощами у цьому матчі. Команда атакувала, створювала моментів, але по-справжньому реальні нагоди почали виникати лише у другому таймі. А в першому, гравці "ХДУ" часто обрізалися, за що суперник намагався покарати суперника. Так, і сталося. Досить швидко Віталій Підвисіцький втік у контратаку й відкрив рахунок - 0:1. Далі продовжилася все та захисна гра від "Енергії" й численні спроби "ХДУ".

         Цікавіше ставало з плином часу. У другому таймі футболісти "ХДУ" все більше насідали на ворота суперника, але грамотна побудова в захисті нівелювала усі спроби. Як наслідок, ще за довго до кінця матчу Роман Поліщук займає місце п’ятого польового й почалися розіграші. "Енергія" тримала оборону, команда досить добре грає проти п’ятого, але в кінці не витримує й одна з атак "ХДУ" таки досягає мети. Колос віддав передачу в центр, де Євген Тарасенко переправляє сферу у ворота - 1:1. Залишалося грати трохи більше хвилини і далі кілька моментів мала кожна з команд. Спадають на думку дві нагоди від Дениса Бреуса, але 9-ка обидва рази не влучав у ворота з убивчих позицій. У підсумку 1:1, бойова і красива нічия.

Голи: Тарасенко - Підвисіцький.

Попередження: Александров.

 

Дахнівка - Альтаїр 0:5 (0:4) 

       Продовжуємо сипати компліменти на "Альтаїр". Знову-таки, чинний чемпіон вкотре продемонстрував футзал якісного рівня. Щоправда у ситуації з "Альтаїром", якість значно вища ніж у більшості інших команд. Сьогодні "Дахнівка" не змогла нічого запропонувати супернику. Так, команда грала від захисту, але цей захист спокійно проходили драбівчани і досить швидко зняли всі питання про переможця. 0:4 у першому таймі й повний спокій у грі.

        Помітно, що цей матч для команди був розминочний. Але футболісти спокійно робили свою справу, перевіряли певні напрацювання в ділі. Так, і за рахунку 0:5 у другому таймі, команда продовжила атакувати, намагаючись розіграти кожну комбінацію до вірного. Наприклад, атаки команди, що складаються із трьох пасів через увесь майданчик і удару в один дотик. Або штрафний із хорошої позиції - миттєвий тайм-аут, розбір варіантів розіграшу цього стандарту, і креативне виконання, знову кілька пасів і удар з близької відстані (правда він не вийшов). У підсумку, 0:5, "Альтаїр" спокійно перемагає й готується до другої частини чемпіонату. А "Дахнівка" билася і мала свої моменти. Але вище голови не стрибнеш.

Голи: Завгородній (аг) - Дмитренко (2), Раковський, Алєксєєв.

Попередження: Гамалій - Магльований.

 

Рувер - Одна Родина 3:1 (2:1)

Досить рівна гра. З огляду на турнірну таблицю, «Одна Родина» підходила до цього матчу у статусі фаворита. Проте було зрозуміло, що команді буде не просто. «Рувер» в останніх іграх продемонстрував свою перспективу й яскраво провів цю гру. Старт матчу за «Родиною», Олексій Гончар швидко відкриває рахунок. Але втримати його не вдалося. Футболісти «Рувера» методично продовжили атакувати і врешті їхні зусилля позначилися на рахунку. Як наслідок, камбек і на перерву команди йдуть за рахунку 2:1.

На старті другого тайму «зелені» забивають третій гол, проте не це спиняє команду. Футболісти «Рувера» не відсиджувалися в обороні, а продовжили атакувати. Так, на зустрічних курсах пройшов увесь другий тайм. Поступаючись, футболісти «Родини» забігали швидше, й мали кілька супермоментів, та не використали їх. Шанси на контратаках виникали й «Рувера», втім рахунок не змінив уже ніхто. У підсумку 3:1, «Рувер» виграє.

Голи: Петришин (2), Пархоменко - Гончар.

 

Максим Гаптар

 http://cherkassy-sport.com

 В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14186 игроков
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Информационные партнеры:
Sport.ua UA-футбол
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Лидер

1

Одесса МКВ
2 Харьков Монолит
3 Кривой Рог Фаворит
4 Херсон SW
5 Желтые Воды КРИПТО
6 Ровно Гранит
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) Шахтер
9 Киев Альтернатива
10 Житомир ИнБев-Полесье
11 Хмельницкий Фемида-Старлайф
12 Николаев Орексим
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Енерго
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Виго
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Дунай
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР
32 Бердичев
33 Коростень


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях:
Аматорская футзальная лига Украины - АФЛУ