Вища ліга Житомира: «ІнБев» знищує «Промінь» в боротьбі за срібні нагороди

У центральному матчі 18-го туру Вищої ліги зустрічалися друга та третя команди Чемпіонату «ІнБев» та «Промінь». Втім, очікуваної боротьби не вийшло й «ІнБев» розгромив свого суперника з рахунком 4:0. Наразі обидві команди мають у своєму активі по 47 очок й саме вони розіграють між собою срібні та бронзові нагороди турніру.

Перемога «ІнБева» 4:0 позбавила «Енергію» будь-яких шансів на призову трійку, а тому у матчі з «Штурмом» «енергетики» лише покращували свої статистичні показники.

Інші недільні матчі за сценарієм нагадували справжні трилери. Спочатку «Медик» завдяки дублю Безпрозваного наприкінці матчу відігрався з 4:2 й врятував нічию, згодом «Водоканал» влаштував гольову перестрілку з «Коростенем», у якій святкував перемогу після голу Затулюка за 20 секунд до фінальної сирени, а у заключному матчі 18-го туру «Галант-МТС» був сильнішим за «Грантех» (вдруге у Чемпіонаті голом відзначився воротар «Галант-МТСу» Крайнов).

«ГазМяс» – «Атлет» 1:8 (0:4)

Мойсеєнко 26′ – Коваль 1′ 18′ 32′ Литвиновський 13′ – -20′ 40′ Куделькін 15′ Гусак 24′ Мухін 34′

Уже на 40-й секунді гри дует кращих бомбардирів «Атлета» Литвиновський – Коваль організували гол, автором якого став останній. До середини тайму «атлети» взяли паузу, якою мало не скористався «ГазМяс» – Циба не зумів переграти воротаря «Атлета» Сорокіна. Опісля гості серйозніше взявся за справу й впродовж семи хвилин тричі відзначалися у воротах суперника, голи на рахунку Литвиновського, Куделькіна та Коваля. Литвиновський ще у першому таймі міг оформити дубль якби з 10-метрової позначки не влучив у стійку.

У другому таймі Коваль, Мухін та Гусак ще тричі змушували воротаря «ГазМясу» Михайловського виймати м’яча із сітки власних воріт. Але спочатку «ГазМяс» забив, гол престижу на рахунку Мойсеєнка. Ближче до закінчення матчу «атлети» дозволили собі розслабитися й дещо вальяжно грали в захисті, втім господарі цим не скористалися. А після чергової серії нереалізованих моментів Литвиновський встановив остаточний рахунок матчу – 8:1 перемога «Атлета».

Неділя, 6 березня

СК «Візаж-Дасна-Кофеджио» – «Медик» 4:4 (2:1)

Борисюк 12′ Задерейко 19′ Трибель 36′ – Трохліб 11′ Романенко 26′ Костюков аг 30′ Безпрозваний 37′ 40′

Зі  стартовим свистком ігрову перевагу захопили гравці «Візаж-Дасна-Кофеджио» й голкіперу «Медика» Костюкову чи не у кожній атаці доводилося серйозно вступати у гру. Проте «Медик» витримав стартовий натиск суперника й на 11-й хвилині вийшов вперед після прямого удару зі штрафного у виконанні Трохліба. Щоправда, уже за мить Борисюк відновив «статус кво». А після нереалізованих моментів у виконанні гравців «Медика» Дем’янчука, Рукомеди та Безпрозваного, Задерейко ударом з-за меж штрафного майданчика вперше у матчі вивів господарів вперед.

«Медику» вдалося відігратися уже у другому таймі: скидкою від Дем’янчука скористався Романенко – 2:2. Третій гол «Візаж-Дасна-Кофеджио» подарував воротар «Медика» Костюков, який невдало зіграв головою на виході й зрізав м’яч у власні ворота. Поки «Медик» збирався з думками, Трибель відправив у ворота суперника четвертий гол й, здавалося, поховав усі надії «Медика» на позитивний результат матчу. Проти такого розвитку подій був Безпрозваний. Після декількох нереалізованих моментів Сергій спочатку відновив інтригу, а на заключній хвилині матчу приніс своїй команді вольову нічию.

МФК «ІнБев» – «Промінь» 4:0 (3:0)

Горносталь 1′ Голеня 7′ Мосійчук 13′ Мороховець 40′
    Перша ж атака у матчі закінчилась голом гравця «ІнБева» Горносталя, ще за шість хвилин Голеня скористався скидкою від Кожанова й подвоїв перевагу своєї команди. Попри невдалий початок матчу гравці «Проміня» не склали зброї і якби не сейви воротаря «ІнБева» Сухова, який справився з небезпечними ударами Киришуна й Тосіча, до середини тайму рахунок міг бути рівним. Ситуація для «Проміня» погіршилася на 13-й хвилині, коли Мосійчук довів рахунок до 3:0.

У другому таймі «Промінь» повністю контролював хід гри й постійно загрожував воротам суперника, але м’яч вперто не йшов у ворота. На шляху круглого постійно ставав або ж воротар Сухов, або ж гравці «Проміня» стикалися з поганою реалізацією. Заключних п’ять хвилин матчу гості грали з п’ятим польовим Максимчуком і уже Олександр декілька разів демонстрував свої воротарські здібності. Та «ІнБев» все ж забив вчетверте, автором голу став Мороховець.

ФзК «Штурм» – «Енергія» 1:10 (0:3)

Сірик 39′ – Добровінський 4′ 33′ Пінчук 15′ 23′ 29′ Єлісєєв 20′ Тарасюк 26′ 27′ 40′ Нестеренко 36′

«Енергія» виходила на звітний матч уже знаючи про перемогу «ІнБева», яка позбавила «енергетиків» шансу поборотися за бронзові нагороди Чемпіонату, а тому хоча команда і розпочала матч першим номером, грала явно не на повну силу. Та навіть попри це до 15-ї хвилини «енергетики» забезпечили собі перевагу в два м’ячі. Свої шанси біля чужих воріт мав і «Штурм», але свої моменти команда традиційно не реалізовувала. А до розгромних 3:0 ще у першому таймі рахунок довів Єлісєєв.

У дебюті другому тайму Пінчук збільшив перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів, й «Енергія» надалі продовжила погром суперника: дубль оформив Добровінський, по хет-трику записали до свого активу Пінчук і Тарасюк. Забезпечивши собі результат, останніх дві хвилини матчу «Енергія» почала експериментувати й пішла грати з п’ятим польовим, що дозволило Сірику забити гол престижу.

«Водоканал» – «Коростень» 4:3 (1:1)

Чапський 13′ 30′ Щасливий 38′ Затулюк 40′ – Козаренко 14′ 24′ Івановський 39′

Звітний матч активніше розпочав «Коростень», гравці якого першими створили небезпечні моменти біля воріт суперника. Двічі на вістрі атаки був Козаренко, але Євген не реалізував жодної нагоди. А от житомиряни чи не перший свій шанс використали, гол на рахунку Чапського. Проте перевага «Водоканалу» трималася недовго, адже вже за мить Козаренко відновив «статус кво».

У другому таймі Євген оформив дубль після розіграшу стандарту й уже «Водоканал» був змушений відіграватися. Житомиряни поступово прибрали ініціативу  до власних рук й всередині тайму відігралися – Сілецький пасом знайшов на підступах до штрафного майданчика Чапського – 2:2. Нічия не влаштовувала «Водоканал», а тому житомиряни з кожною хвилиною грали все настирніше в атаці. Забити такий бажаний гол господарям вдалося наприкінці матчу – Щасливий дальнім ударом зі штрафного «пробив» воротаря коростенців, та уже в наступній атаці Івановський знову відновив паритет. Вольову перемогу своїй команді за 20 секунд до фінальної сирени приніс Затулюк.

«Галант-МТС» – «Грантех» 3:1 (1:0)

Когут 13′ Яворський 40′ Крайнов 40′ – Галетко 25′

Попри рівну гру «Галант-МТС» зумів вийти вперед: Любченко розігнав атаку по правому флангу й відпасував на вільного Когута, який і відкрив рахунок у матчі. А уже за мить Артур і сам міг стати автором голу, але свою команду врятував воротар «Грантеха» Лісовик. «Грантех» спробував ще у першому таймі вирівняти становище, але, як виявилося, голи приберіг на другий тайм.

Спочатку Слинько дальнім ударом перевірив на міцність поперечку воріт суперника, а невдовзі вкотре зіграла «легіонівська зв’язка» Сидоренко-Галетко. Саме Галетко зрівняв рахунок у матчі, а згодом Сидоренко міг виводити «Грантех» вперед, але Олександр влучив у стійку. У «Галант-МТСу» воротам суперника найчастіше загрожував Яворський. Так всередині тайму Денис не реалізував свій вихід віч-на-віч, але виправився наприкінці гри. А за мить успіх своєї команди закріпив воротар «Галант-МТСу» Крайнов, який забивав уже в порожні ворота, й тим самим забив свій другий гол у Чемпіонаті.