У Житомирі стартувала літня першість міста з футзалу

Близько 300 учасників і місяць безперервної  боротьби на майданчику СОК «Динамо» – у Житомирі стартувала літня першість міста з футзалу, перші матчі якої відбулися у середу, 29 червня. Президентом АФЖ Віктор Таран не виголошував довгих вітальних промов, лишень побажав командам перемог, спортивної удачі на майданчику та якнайменше травм.

А далі був його величність футзал.

Середа, 29 червня

«Атлет» – «Патрульна поліція» 9:2 (2:1)

Голи: Литвиновський 17, 40; Куделькін 19; Біляченко 21; Коваль 25, 32, 34; Борисюк 29; Мухін 35; –  Сак 5; Рудзінський 40;

Попередження: немає – Рудзінський 37;

«Атлет» та абсолютний дебютант турніру «Патрульна Поліція» відривали літню першість й попри всі прогнози легкої прогулянки для фаворита не вийшло, принаймні у першому таймі. «Атлет» почав гру першим номером але пропустив після контр-випаду у виконанні «патрульних». Пропущений гол від Сака став для  «Атлета» холодним душем. Команда одразу ж взялася доводити, що пропущений м’яч став випадковістю, але що тільки не вигадували «атлети» круглий вперто не йшов у ворота. Лише наприкінці тайму Литвиновський спочатку зрівняв рахунок у матчі, а згодом Куделькін вивів «Атлет» вперед.

А от у другому таймі швидкі голи Біляченка та Коваля швидко все розставили на свої місця, а результативні удари у виконанні Борисюка, Мухіна і того ж Коваля закріпили перевагу «Атлета». Проте, останнє слово все ж було за дебютантами: капітан «Патрульної поліції» (даруйте за каламбур) Рудзінський окрім попередження записав до свого активу ще й гол на останній хвилині матчу.

«ГазМяс» – «Галант» 2:9 (0:5)

Голи: Селюченко 35; Михайленко 39; – Тарасюк 2, 3; Левчук 12; Войцеховський 12, 25; Яворський 14, 29; Чернишук 30, 31;

Попередження: Прус 14; – немає

«Галант», який на літню першість підсилився гравцями «Енергії» Тарасом Тарасюком та Віталієм Добровінським й повернув до свого складу Олександра Левчука з Богданом Чернишуком, з перших же хвилин захопив ініціативу й доволі швидко втілив свою перевагу у два м’ячі – дубль оформив Тарасюк. Опісля гравці «Галанту» взяли тайм-аут (в прямому та переносному значенні), після якого знову продовжили забивати у ворота Михайловського, голи на рахунку Левчука, Войцеховського та Яворського. Увесь перший тайм гравці «ГазМясу» більше думали про оборону, ніж про атаку, хоча все ж мали декілька нагод «розмочити» рахунок.

Забезпечивши собі комфортну перевагу у першому таймі, «Галант» у другій 20-хвилинці віддав ініціативу супернику. Втім, жодна з атак «ГазМясу» нічим не завершилася, а от гравці «Галанту» до своїх моментів підходили більш відповідально, наслідком чого стали ще чотири голи. Втім, «ГазМяс» все ж не пішов із майданчика без забитих м’ячів: Селюченко «розмочив» рахунок, а Михайленко за десять секунд до фінальної сирени встановив остаточний результат матчу – 9:2 перемога «Галанту».

«Медик» – «ІнБев» 1:6 (0:3)

Голи: Пилипчук 39; – Голеня 3; Рахметов 6, 33, 40; Федорченко 18, 38;

Попередження: Дем’янчук 37; – немає

«ІнБев» вирішив не відкладати справу в довгий ящик і вже до шостої хвилини забезпечив собі перевагу у два м’ячі. Поступово ініціативою заволодів «Медик», гравці якого раз по раз загрожували воротам «ІнБева», проте всі старання господарів розбивалися об впевнену гру воротаря «ІнБева» Євтушка. А після голу Федорченка наприкінці першого тайму у другій половині зустрічі «ІнБев» почав вправлятися у тактичних премудростях, час від часу даючи пограти «Медику». Проте в атаці у «Медика» зовсім нічого не клеїлося, а тому воротар «ІнБева» Коломієць лише декілька разів  був змушений вступати у гру.

Заключних п’ять хвилин матчу «Медик» пішов грати у п’ять польових в надії бодай відквитати декілька м’ячів. І хоча господарям це вдалося  (красень-гол п’ятою забив Пилипчук), за мить до цього Федорченко оформив дубль. А підсумував перемогу своєї команди Рахметов, який реалізував дабл-пенальті й після першого ігрового дня разом із Юрієм Ковалем лідирує у заліку бомбардирів.

Четвер, 30 червня

В останній день червня у СОК “Динамо” відбулося два матчі літньої першості м. Житомира з футзалу: “Грантех” розгромив “Будстудію”, а “Персей” не без проблем здолав ФзК “Штурм”. У п’ятницю, 1 липня відбудеться ще чотири матчі:

18:00 Галант – Медик

19:00 Патрульна Поліція – ГазМяс

20:00 Слов’яни – Атлет

21:00 МФК “ІнБев-2” – МФК “Форца”

«Будстудія» – «Грантех» 2:8 (1:5)

Голи: Карпенко 19; Грищенко 32; – Мазуренко 1, 9, 21; Нікітенко 6; Шмайхель 17, 40; Мосійчук 18, 40;

Попередження: немає – Ніколаєв 25; Мосійчук 34;

Чи не перша атака у матчі закінчилась голом – Мазуренко вивів «Грантех» вперед, а ще за п’ять хвилин Нікітенко точним дальнім ударом збільшив перевагу «Грантеха» до двох м’ячів. Свій момент мала і «Будстудія»: партнери вивели на ударну позицію Колесникова, але Віктор не зумів перекинути воротаря суперника. А от наступний свій момент «Будстудія» реалізувала, дебютний гол команди на турнірі забив Карпенко. «Грантех» продовжував домінувати на майданчику, а тому на перерву команда пішла з гандикапом у чотири м’ячі.

Навіть попри те, що у самому дебюті другої половини гри Мазуренко відправив у ворота «Будстудії» шостий гол, господарі не опускали руки й всіляко намагалися переломити хід зустрічі. Під занавіс матчу футзалісти «Грантеха» почали грати на публіку, часто забували про оборону власних воріт і як наслідок «Будстудія» час від часу почала ловити суперника на тактичних помилках. У підсумку дебютанти зуміли ще одного разу розписатися у воротах «Грантеха», а гості у відповідь пішли грати у п’ять польових і ще двічі засмутили воротаря «Будстудії» Катеринчука.

«Персей» – ФзК «Штурм» 4:1 (1:1)

Голи: Малий 8; Самчик 31; Кирилюк 32; Голомах 38; – Красновський 16;

Попередження: немає

Оновлений і повністю переформатований «Штурм» почав звітну зустріч жваво, але до середини тайму натиск «штурмовиків» поник й ініціативою поступово заволодів «Персей». Ключовим став вихід на майданчик Малого, який першим же дотиком відкрив рахунок у матчі. А от з виходом на майданчик атакуючого дуету «Штурму» Красновський – Костюк моменти частіше почали виникати уже біля воріт «Персея», але впевнена гра голкіпера господарів Бабицького дозволила «Персею» зберегти свої ворота в недоторканності. Атаки «Штурму» дали свій результат на 16-й хвилині, Красновський все ж досяг свого. «Штурм» і зовсім міг піти на перерву виграючи, але воротар господарів Бабицький «потягнув» два небезпечних удари невгомонного Красновського.

У другому таймі команди не збавляли обертів, але до справжніх гольових моментів справа майже не доходила. Лише ближче до середини тайму суперники почали балувати нечисленних вболівальників моментами. Так всередині тайму Голомах втратив 100-відсотковий шанс вивести свою команду вперед, але уже за мить за промах капітана виправився Самчик, а ще за хвилину Кирилюк при повній бездіяльності гравців «Штурму» збільшив перевагу «Персея» до двох м’ячів. Закріпив успіх своєї команди Голомах, який скористався пасом Малого за дві хвилини до фінальної сирени.