Результати другого туру Вищої та першої ліг Чемпіонату м. Житомира

Протягом неділі, 30 жовтня, у залі ФОКу відбулися матчі другого туру у Вищій та першій лігах Чемпіонату м. Житомира з футзалу. Чималий глядацький інтерес викликали вечірні поєдинки Вищої ліги, у яких «Коростень» протистояв «ІнБев-Полісся», а «Грантех-Галант» – «Атлет-Житомир». Однак фаворити гідного опору практично не відчули й здобули прогнозовані перемоги, відвантаживши у ворота своїх суперників по шість голів. А от ранкові матчі закінчились з однаковим рахунком 3:2: «Візаж» втримав перемогу над «Енергією», а «Медик» зумів дотиснути «Форцу» на заключних хвилинах гри.

Попередження: Дем’янчук 32; – Ковпак 31;

«Коростень» – ФК «ІнБев-Полісся» 2:6 (1:3)

Голи: Скорода 6, 26; – Марцун 8; Мороховець 17, 39; Бутко 18; Федорченко 37; Самчик 39;

Попередження: Скорода 24; Макаренко 34; – немає

«Грантех-Галант» – «Атлет-Житомир» 0:6 (0:3)

Голи: Мухін 2, 38; Литвиновський 10; Орлик 20; Трибель 38; Словінський 40;

Попередження: Шмайхель 32; Мазуренко 38; – немає

У першій лізі ФК «ІнБев-Полісся-2» після перемоги над олевським «Штурм-Полісся» одноосібно очолив турнірну таблицю. Окрім програного матчу «ІнБев-Полісся-2» олевські футзалісти  встигли здобути перемогу у матчі з «Кіфою» з рахунком 6:2. Важкі перемоги у другому турі здобули «Штурм», який завдяки голу Шимановського здолав «ГазМяс», та «Водолії», успіх яким забезпечив гол Безверхого на заключній хвилині гри. Хет-трик Яворського допоміг «Батьківщині Молодій» переломити хід зустрічі у матчі з «Кварою», перемога 5:2.

Перша ліга

«Персей» – «Водолії» 2:3 (1:2)

Голи: Голомах 2; Дорош 25; – Левчук 10; Тарасюк 17; Безверхий В. 39;

Попередження: Безверхий М. 16; Голомах 40; Остапенко 40; – Чернишук 37;

«ГазМяс» – ФзК «Штурм» 3:4 (1:1)

Голи: Михайленко 18; Мороз 22; Вакула 31; – Чернега 12; Пивовар 28, 29; Шимановський 36;

Попередження: Михайленко 20; – Герман 25; Шафран 33;

«Штурм-Полісся» – ХСК «Кіфа» 6:2 (3:1)

Голи: Новак 15, ++15; Попович 17, – -39, 39; Лозко 22; Пронік О.24; – Скомський 13; Сікайло 34;

Попередження: Годун 28; Лозко 29; – Тимощук 29;

Вилучення: немає – Архипюк 29;

«Квара» – «Батьківщина Молода» 2:5 (1:1)

Голи: Градовський 11; Горбачевський 22; – Яворський 1, 25, 27; Виговський 23; Охріменко 40;

«Штурм-Полісся» – ФК «ІнБев-Полісся-2» 2:4 (2:3)

Голи: Попович 1; Новак 10; – Бенедицький 7; Горносталь 19; Березовський 20, 31;

Вилучення: немає – Рахметов 15;