Житомир: У стані лідерів - без змін

Результати 3 туру чемпінату Житомира з футзалу.

Цими вихідними, 24-25 січня 2015 року в СК Динамо відбувся вже третій тур фінального етапу чемпіонату Житомира з футзалу. Але боротьба за верхні строчки турнірних таблиць всіх трьох ліг і чемпіонські титули лише розпочинається. Хоча назвати імена фаворитів можна вже зараз.

У вищій лізі лідери чемпіонату - Атлет і Промінь без проблем обіграли своїх суперників.

Атлетівці у матчі проти ЖВІДУТ вже на другій хвилині повели в рахунку після голу Олексія Притуляка. До кінця першого тайму Атлет виграва вже 2:0. Другий тайм пройшов у позиційній боротьбі, але військовим так і не вдалося відігратися чи бодай забити гол престижу. Натомість це вдається атлетівцям на останній хвилині -3:0. Так само Промінь без проблем розібрався із лідером групи В - Дасною-Кофеджио. Енергетики повели в рахунку на 5 хвилині і протягом гри домінували на майданчику. Хет-трик на свій рахунок записав Микола Тищенко, ще один м'яч на рахунку Андрія Словінського. Гол престижу у Дасна-Кофеджио забив Дмитро Ковальчук.

Справжньою несподіванкою туру можна назвати перемогу однієї з наймолодших команд Візаж-ДЮСШ Юність над Енергією. Але варто згадати, що візажівці вже перегравали енергетиків минулого сезону 3:2. Цього разу гра так само видалася непростою. В першосу тайму глядачі не побачили голів. На початку другого тайму візажівцям вдалося забити два швидкі голи, які і визначили долю матчу. Варто додати, що це перша поразка Енергії в сезоні.

Інші матчі пройшли без несподіванок. Першу перемогу у фінальній частині здобув Легіон, який до того опустився аж на останню позицію в турнірній таблиці. Але на старті легіонерам довелося грати з лідерами, що й вплинуло на результати. Далі команда має всі шанси опинитися як мінінму в середині турнірної таблиці.