Житомир, шістнадцятий тур: хто очолить Першу лігу?

За відсутності інтриги у матчах лідерів Вищої ліги, на статус центральної гри 16-го туру претендує дуель сусідів по турнірний таблиці «Коростеня» та СК «Візаж-Дасна-Кофеджио», які з 24 очками ділять між собою 6-7 місця. Нагадаємо, матч першого кола між цими командами звершився вольовою перемогою житомирян завдяки дублю Володимира Борисюка. Інтрига зберігається і у матчі інших сусідів по турнірній таблиці «Галант-МТСу» та «Медика», які у звітному турі також спробують визначити сильнішого в очному протистоянні.

   На лідера Вищої ліги «Атлет» у рамках 16-го туру очікує два матчі: у суботу з «Галант-МТСом», а у неділю непростий поєдинок з «Водоканалом». Про мотивацію для «Атлета» говорити не доводиться, адже у разі здобуття шести очок у вищезгаданих матчах, «атлети» практично забезпечать собі чемпіонський титул. А от інтрига у матчі «Промінь» – «Штурм» зводиться до кількості голів, які заб’є «Промінь» й яку частину із них запише на свій рахунок кращий бомбардир Вищої ліги Дмитро Тосіч.

    «Енергія» як не буде старатися у недільному матчі з «Грантехом», так і залишиться на четвертій сходинці, адже програє «ІнБеву» чотири пункти. Втім, щоб скоротити цю відстань, «енергетикам» спочатку треба виграти свій матч у непоступливого «Грантеха». Цей матч відбудеться у неділю о 14:00.

    Надвмотивованим вийде на обидва свої матчі: у суботу з «Водоліями» та у неділю з «Батьківщиною Молодою», «Атлет-2», який у разі перемог одноосібно очолить турнірну таблицю Першої ліги. Вдосталь мотивації буде і у «Слов’ян», матч яких з олевським «Штурм-Лесом» відкриватиме програму 16 туру, а у разі перемоги у недільній грі з «Кіфою» забезпечить команді другу сходинку в турнірній таблиці. Своєю мотивацією вищезгадані команди завдячують «Форці» з «Персеєм», які свій матч перенесли на 13 березня.

    Окрім непростого матчу «Штурм-Лесу» зі «Слов’янами», у іншому суботньому матчі олевчани зіграють з «Кварою», яка, зважаючи на ймовірну втрату очок «Батьківщини Молодої» у матчі з «Атлетом-2», має непогані шанси максимально наблизитися до них у турнірній таблиці.

     Ще один цікавий матч Першої ліги – дуель аутсайдерів між «Авангардом (Полісся)» та «Оліміпіком», відкриватиме недільну програму матчів. Юнаки «Авангарду (Полісся)» після прикрої поразки у першому колі будь-що прагнуть реваншу, який, до того ж, дозволить їм обійти у турнірній таблиці саме «Оліміпк».

20 лютого

12:00 Штурм-Лес – Слов’яни (Фрегат)

13:00 Водолії – Атлет–2

14:00 Штурм-Лес – Квара

15:00 Коростень – Візаж-Дасна-Кофеджио

16:00 Атлет – Галант-МТС

21 лютого

10:00 Авангард (Полісся) – Олімпік

11:00 Слов’яни (Фрегат) – ХСК Кіфа

12:00 Квара – Водолії

13:00 Медик – Галант-МТС

14:00 Грантех – Енергія

15:00 Батьківщина Молода – Атлет-2

16:00 Атлет – Водоканал

17:00 Промінь – ФзК Штурм

Роман Буравський

http://futsal.zt.uaВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: