Житомир, "Промінь" перериває переможну серію "Беркут-Профі"

Чемпіонат Житомира з футзалу, 5 тур.

У центральному матчі п'ятого туру вищої футзальної ліги Житомира "Промінь" несподівано розгромив лідера чемпіонату, команду "Беркут-Профі" з рахунком 6:1, перервавши таким чином безпрограшну серію останніх. Дублі оформили Тосіч, Школьний і Словінський.

Поєдинок видався надзвичайно напруженим, обидві команди грали на рівних, але беркутівцям ніяк не вдавалось реалізуватисвої гольові моменти, в той час як "Промінь" ефективно грав на контратаках і непогано показав себе в обороні. Останні п'ять хвилин "Беркут-Профі" грав з п'яим польовим гравцем, але виправити ситуацію команді так і не вдалося.

Після цієї перемоги "Промінь" піднявся на третю позицію в турнірній таблиці і загострив інтригу в чемпіонаті. Якщо раніше "Беркут-Профі" був беззаперечним лідером, то тепер його наздогнала "Дасна-Кофеджио", яка в звітному турі переграла "Енергію" з рахунком 2:1 і має ще одну гру в запасі. "Дасна" лишається єдиною командою вищої ліги, яка поки не зазнала жодної поразки.
Другу сходинку в турнірній таблиці посідає "Атлет", яикй так само розгромив "Медик" з рахунком 6:0. Скоріше за все, саме між цими чотирьма командами - "Беркут-Профі", "Дасна-Кофеджіо", "Промінь" та "Атлет" - розгоронеться основна боротьба за чемпіонський титул і путівку у фінал аматорської футзальної ліги.

Дасна-Кофеджио - Енергія - 2:1

У першій лізі Радомілк і ЖВІДУТ перемогли своїх суперників і продовжують лідирувати в турнірних таблицях своїх груп. Обидві команди поки не зазнали жодної поразки і набрали максимальну кількість очок - по 15. Тож основна боротьба в першій лізі розгорнеться, скоріше за все, за друге-третє місця, які дозволять вийти у фінальну частину першості і поборотися за чемпіонський титул. В обох підгрупах першої ліги попасти в трійку лідерів мають шанси половина команд групи. Тому тут вся боротьба ще попереду.