Житомир: ФК Атлет - новий лідер вищої ліги міста

Сенсаційно можна сказати завершилося перше коло чемпіонату Житомира з футзалу серед команд вищої ліги. В останніх іграх туру напередодні Нового року, ФК "Атлет" здобув перемоги одразу у двох надважких і напружених поєдинках та вирвався в лідери турнірної таблиці, потіснивши з перших позицій і Дасну-Кофеджио і Беркут-Профі.

У суботу, 28 грудня, ФК "Атлет" успішно і неочікувано легко обіграв "Енергію". Енергетики забили першими вже на четвертій хвилині. Відзначився Володимир Бондарчук. Але вже за хвилину Сергій Литвиновський зрівнює рахунок, вдало реалізувавши шестиметровий.

Далі пішла позиційна боротьба, причому на досить високих швидкостях. Але до середини тайму в обидві команди назбирали по чотири фоли і стали грати більш акуратно. Загалом атлетівці все ж більше володіли м'ячем та більш ефективно грали на
контратаках. Вони неодноразово могли вирватися вперед, але реалізація гольових моментів була слабенькою, та й воротар часто раятував команду. Дещо менше, але
гольові створювали і енергетики. Але так само не змогли їх реалізувати.

На 21 хвилині Сергій Литвиновський оформлює дубль і виводить "Атлет" вперед. А за хвилину до кінця першого тайму Віталій Рафальский збільшує відрив - 3:1. З таким рахунком команди йдуть на перерву.

Другий тайм розпочався зі стрімких атак енергетиків - команда намагалася відігратися. Результату вдалося добитися лише на сьомій хвилині - Володимир Бондарчук оформлює дубль і скорочує відставання. Далі справа не пішла. Атлет був швидшим і краще грав в захисті, натомість енергетики часто помилялися при передачах, отримуючи одразу стрімкі контратаки. І на 40 хвилині Дмитро Горбаченко знову збільшує відрив - 4:2. Відігратися "Енергії" вже не вистачило ні часу, ні сил. Хоча на останніх секундах матчу Володимир Бондарчук оформлює хет-трик і доводить рахунок до фінального - 4:3 на користь Атлету.

Наступного дня, в останньому матчі першого кола у вищій лізі "Атлет" зустрічався з "Променем". Цей поєдинок можна вважати центральним в першому колі, адже його переможець отримував перше місце в турнірній таблиці і додаткові шанси на перемогу в чемпіонаті. Обидві команди були налаштовані лише на перемогу і продемонстрували дійсно чемпіонський, динамічний, яскравий і видовищний футзал. Хоча часом і досить грубий - за весь матч було показано аж вісім жовтих і одну червону катку.

З перших хвилин матчу ініціативу перехопив "Промінь", який одразу почав пресингувати суперника. Як і в попередньому матчі, перший гол влетів у ворота "Атлету" вже на п'ятій хвилині. Відзначився Олександр Школьний. А за десять хвилин він же подвоює рахунок. Гравці "Променю" створили на порядок більше небезпечних моментів у штрйній суперника, але знову ж реалізація була не на висоті. А на 19 хвилині не зміг реалізувати десятиметровий Дмитро Тосіч. Натомість Литвиновський ще до кінця першого тайму зумів скоротити відставння.

В другому таймі гра вирівнялася, "Атлет" почав перехоплювати ініціативу. Всередині тайму Юрій Мельник спочатку зрівнює рахунок, а за чотири хвилини виводить "Атлет" вперед. Намагаючись врятувати становище останні хвилини "Промінь" грає з п'ятим польовим гравцем, але рахунок лишається незмінним - 2:3 і "Атлет" здобуває другу перемогу і виходить на перше місце в турнірній таблиці, маючи в активі 24 очка і випереджаючи Дасну-Кофеджио на три очки.