Житомир: фінал чемпонату вже близько!

В Житомирі наближається до завершення чемпіонат міста з футзалу. Минулими вихідними команди відіграли шостий тур. Попереду лишається ще три. Але інтрига лише загострюється, а боротьба з кожним матчем стає все серйознішою та безкопромісною. Лідери поки не змінилися - Промінь та Атлет й далі є основними претендентами на чемпіонство. Схоже, що саме ці дві команди поїдуть на всеукраїнській фінал АФЛУ. Питання лиш в тому - на який і в якому статусі.

Вища ліга

Лідер вищої ліги - Промінь - продовжує свою безпрограшну серію. Цього разу енергетики здолали команду Візаж-ДЮСШ Юність. Хоча візажівці змогли протриматися перший тайм, закінчивши його з нічийним, нульовим рахунком, в другому енергетики таки дотиснулив суперника. Першим ворота Візажу розпечатав Микита Тищенко на 25 хвилині. Варто такодж додати, що візажівці малий набагато коротшу лавку запасних, тому результат цілком закономріний, але підопічні Лясковського трималися дуже непогано.

Зумів дотиснути свого суперника і інший претендент на чемпіонство - Атлет у напруженому матчі переграв Енергію. Хоча саме енергетики першими відкрили рахунок вже на 6 хвилині (Віталій Бонюк). Але атлетівці зуміли перехопити ініціативу. Спочатку Юрій Коваль зрівняв рахунок, а на останній хвилині першого тайму Петро Кучерук вивів Атлет уперед. На початку другого тайму той же Кучерук оформлює дубль і збільшує перевагу атлетівців. Енергія намагалася відігратися, але пробити оборону суперника їм так і не вдалося. Завершення другого тайму було надзвичайно напруженим - жовті картки отимали гравці Енергії Дмитро Шевчук та тарас Тарасюк, а Володимир Бондарчук взагалі отримав червону на 38 хвилині. Груба гра і шість командних фолів під завісу матчу позбавили Енергію будь-якого шасну відігратися.

Загалом за три тури до завершення чемпіонату і Промінь і Атлет зберігають шанси на перемогу. Хоча Промінь і має фору в три очки, але все має вирішити завершальний матч між лідерами. У разі перемоги Атлету він набирає рівну кількість очок з Променем, а в цьому разі переможця визначають за результатами особистої зустрічі. Звісно, якщо в найближчих двох турах хтось з лідерів знову сенсаційно не програє.

За третє місце борються Енергія та Дасна-Кофеджио. Остання в звітному турі розгромила ЖВІДУТ 5:0 і отримала гарні шанси на бронзу. Але й тут, схоже, все буде вирішувати особиста зустріч у "бронзовому фіналі". Хоча у цю боротьбу може втрутитися Радомілк, який зумів обіграти одного з фаворитів - Атлет. Втім, для цього команді потрібно обігрувати ту ж Дасну-Кофеджио.

Разом з інтригою у боротьбі за лідерство, в чемпіонаті розгортається і драма серед аутсайдерів. Трохи неочікувано внизу турнірної таблиці, під загрозою вильоту в Першу лігу опинився СК Легіон, який завжди був міцним середнячком. В шести матчах легіонери змогли здобути лише одну перемогу - над Галант-МТС. Третім кандидатом на виліт поки лишається ЖВІДУТ. Хоча не варто скидати з рахунку і Коростень. Команда поки що йде на 7 позиції, але попереду - дві гри з лідерами чемпіонату, шанси в яких на перемогу у коростенців не дуже високі. В той час як суперники, розташовані нижче у турнірнці, свої матчі лідерам вже програли і попереду мають слабші команди.

Промінь - Візаж-ДЮСШ Юність - 4:2
Атлет - Енергія - 3:1
Дасна-Кофеджио - ЖВІДУТ - 5:0
Легіон - Радомілк - 1:3
Галант-МТС - Коростень - 3:4

Перша ліга

У першій лізі продовжує впевнено лідирувати ІнБев. Цими вихідними команда впевнено розгромила Іванівку - 7:1. Єдиним серйозним суперником для ІнБеву залишився Медик, який активно бореться за повернення у вищу лігу. Хоча він і виглядає слабшим за основного суперника інбевців - Водоканал, але в першій лізі завжди були проблеми із стабільністю, тому все може бути. Тим паче, що у звітному турі Медик неочікувано поступився Атому, дял якого це лише друге перемога у фінальній частині чемпіонату.

ІнБев - Іванівка - 7:1
Грантех - Водоканал - 0:2
Медик - Атом - 1:4
Корбутівка - Гранвер-ЖДТУ - 1:3
ЖНАЕУ - ГазМяс - 5:5

Друга ліга

Завдяки календарю змагань, у другій лізі склалася, мабуть, найцікавіша ситуація - п'ятірка лідерів практично не грала між собою. Тому ситуація тут може змінюватися постійно. Поки фаворитами лишаються Фрегат та Форца.

Кіфа - Інтертелеком - 2:3
Полісся-98 - Телеконтакт - 4:1
Персей - Будстудія - 2:1
ЖЛ - Фрегат - 3:3
Штурм - Форца - 1:4