Житомир: Атлет та Промінь попереду

Після сьомого туру першого етапу чемпіонату Житомира з футзалу, який відбувся 13-14 грудня, чотири команди вже забезпечили собі місце у вищій лізі. Атлет і Промінь взагалі можна вважати основними претендентами на путівку у фінал АФЛУ від Житомира. Чи зможуть в цю боротьбу вклинитися Дасна-Кофеджио та Енергія, ми побачимо лише наступного року. Але минулого сезону ці дві команди виглядали дещо слабшими за основних фаворитів. Втім поки що основна інтриаг загострюється навколо 2-3 місць в групах, адже навіть за два тури до кінця етапу на кожнепризове місце претендують як мінімум по дві команди.

Група А

Лдіер групи - Промінь - без особливих проблем розібрався із ГранверЖДТУ, розгромивши всуху суперника 9:0. При цьому шість м'ячів записав на свій рахунок Яків Федорченко. Ця поразка відкинула Гранвер-ЖДУ на 4 позицію. Теоретично команда зберігає шанси потрапити у вищу лігу, як і Візаж-ДЮСШ Юність. На практиці зробити це буде складно.

Дещо спрощує цю задачу нічия інших лідерів - Корбутівка - ЖВІДУТ, які втратили по 2 очки. Цей матч був центральниим поєдинком в групі А. Корбутівка першою відкрила рахунок на 8 хвилині, але після першого тайму програвала 1:2. В другому таймі точилася запекла боотьба. Корбутівка змогла зрівняти спочатку рахунок, але ЖВІДУТ вирвався вперед і лише гол Ковбасюка за пару хвилин до кінця матчу, який, до речі оформив дубль, врятував Корбутівку від поразки.

В інших матчах обішлося без несподіванок.

Група Б

Лідер групи Б цими вихідними зіграв два поєдинки. Атлетівці без проблем здолали ХСК Кіфа, і вже не так легко - Водоканал, який в турнірні таблиці йде другим. Зустріч лідерів групи Б була непростою. Атлетівці першими відкрили рахунок, але розвинути успіх далі не змогли. У другому таймі Водоканалівцям вдалося зрівняти рахунок, далі пішла позиційна боротьба, команди обмінялися голами, але нічия на табло жодну з команд не влаштовувала. Атлет почавав грати все агресивніше, збираючи фоли. Але тактика принесла успіх - за декілька хвилин до фінального свистка атлетівці зуміли забити і вирвати перемогу.

Ще одним центральним поєдинком туру в групі стала зустріч ІнБев - Легіон. Обидві команди борються за вихід у вищу лігу і три очки наприкінці кола завжди є критичними. Тому обидві команди серйозно підійшли до матчу і зробили все, аби вирвати перемогу над суперником. Легіон першим відкрив рахунок, але до кінця тайму ІнБев вдалося відіграти м'яч. На початку другого тайму Островський виводить Легіон вперед, але вже за три хвилини Левченко відновлює паритет. Далі почалася боротьба, але під кінець матчу легіонери виявилися успішнішими. За три хвилини до кінця гри спочатку Галетко робить рахунок 3:2 на користь легіонерів, а на останніх "чистих" хвилнах Островський закріплює пермогу Легіону - 4:2.

Несподівані реузльтати показав аутсайдер групи - ХСК Кіфа в матчі проти одного з лідерів - Коростеня. Коростенці, очевидно, не розраховували на серйозний спротив команди із самого низу турнірної таблиці і недостатньо серйозно поставилися до гри. Чк результат - Кіфа вигравала після першого тайму 4:2. Але коростенці не дарма є фаворитами групи і претендентами на вищу лігу. Вони змогли швидко оговтатися, перехопити ініціативу і в другому таймі вирвати перемогу 6:5.

Після 7 туру одразу три команди - Водоканал, Коростень і Легіон борються за 23 місце в групі і у вищій лізі відповідно. Зберігає шанси на місце в трійці і ІнБев. Все вирішать наступні два тури, в яких лідери зіграють між собою. Скоріш за все, інтрига триматиметься до останнього.

Група В

В групі В Енергія, після подвійної перемоги, наздогнала лідера групи - Дасна-Кофеджио. Обидві команди поки не мають жодної поразки і вже забезпечили собі місце у вищій лізі. Основне питання - хто з них виграє групу. Поки шаснів більше в Дасни, якій залишщилося зіграти два матчі із командами з другої половини турнірної таблиці. А от Енергії ще потрібно зустрітися із Радомілком, якому очки теж критично необхідні аби залишитися на третій позиції.

Дасна - Кофеджио - Радомілк - 4:2
Енергія - ГазМяс - 3:0
Енергія - Галант-МТС - 4:3
ЖЛ - Штурм - 2:4
Будстудія - Штурм - 7:3
ЖЛ - Атом - 0:5
ГазМяс - Форца - 0:1