Житомир: Дасна-Кофеджіо виявилася сильнішою за Беркут-Профі

Центральною грою сьомого туру вищої футзальної ліги Житомира, який відбувся в неділю, 07 грудня, став поєдинок лідерів - "Беркут-Профі" зустрічався із "Дасна-Кофеджио". Беркутівці, після вдалих перших турів, були очолили турнірну таблицю і стали головними претендентами на вихід у фінал АФЛУ. Але в позаминулому турі вони неочікувано розгромно поступилися "Променю".

"Дасна-Кофеджио" ж поки не зазнавала жодної поразки і змогла наздогнати фаворита. Хоча Дасна мала на одну гру менше, але й із сильними суперниками до цього дня не зустрічалася. Так що Беркут-Профі мав стати серйозним випробуванням амбіцій Дасни. І вона з ним успішно впоралася.

Беркут-Профі - Дасна-Кофеджіо - 1:2 (0:1)
Голи: Тищенко, 19, Сотник, 46 - Мухін, 37

З перших хвилин матчу саме Дасна захоплює м'яч та ініціативу в зустрічі, раз за разом притискуючи суперника до воріт. Але хоч даснівці більше володіла та атакувала, але небезпечних моментів змогла створити не більше, ніж суперник. За першу половину першого тайму гольових моментів майже не було. Перший удар в площину воріт зробив Юрій Ананченко, який майже з центра поля несильно пробив вище воріт беркутівців. За декілька хвилин відкрити рахунок мав можливість Микита Тищенко, але не зміг замкнути передачу біля самих воріт.

На десятій хвилині Мухін фолить проти Куделькіна. Виконувати штрафний береться Мєдвєдєв, але воротар вибиває м'яч на кутовий. На п'ятнадцятій хвилині Дем'янчук пробиває з лівого флангу по воротам, м'яч рикошетить від воротаря прямо на Куделькіна, але той, не очікуючи такого, пробиває неточно в сторону.
Беркутівці намагаються перехопити ініціативу, але так само безрезультатно. Обидва суперника грали обережно і мляво.

Лише на 19 хвилині чергова атака Дасни нарешті принесла успіх. Ананченко з правого флангу навісив передачу на Тищенка в штрафний майданчик, а той переправляє м'яч у ворота.

Після першого забитого м'яча всі сподівалися, що гра пожвавішає і Беркут нарешті прокинутися. Команда, дійсно, зробила декілька млявих спроб атакувати, але без особливого успіху. Дасна продовжувала домінувати на майданчику і мала ще дві нагоди забити. Але до перерви рахунок більше не мінявся.

На перших хвилинах другого тайму зрівняти рахунок мав Володимир Мухін, але його удар по центру відбив воротар Дасни. Беркут і Дасна помінялися ролями і вже Беркутівці почали активно тиснути на ворота суперників. Небезпечні моменти біля воріт Дасни почали виникати один за одним, але реалізувати їх ніяк не вдавалося. Відновити статус-кво допомогла помилка воротаря Дасни на 12 хвилині. Киришун зі своєї половини поля зробив навіс на Мухіна. Воротар вибіг далеко в поле, намагаючись випередити Мухіна, але той достає шкіряного першим і влучно перекинув його прямо у ворота - 1:1.

Вже за хвилину Дасна могла знову вирватися вперед, але Тищенко після пасу Ананченко пробив вище воріт. Так само вище воріт б'є Гуня. Були моменти і в Беркуту. Киришун неодноразово влучно пасував на Мухіна, але його вже встигав блокувати воротар Дасни. Нейтралізував він і удар Чорного по центру на 17 хвилині.

До середини другого тайму гра стала більш напруженою. Беркут-Профі потрібна була лише перемога, але вирватися вперед ніяк не вдавалося. Ще й Дасна періодично намагалася перехопити ініціативу і переходили до контратак. Хоча так само не надто успішно. За п'ять хвилин до кінця матчу Беркутівці заробляють вже п'ять фолів. А вже за хвилину Мухін фолить проти Куделькіна, який намагався прорватися по правому флангу. Виконувати штрафний виходить Роман Сотник і пробиває низом прямо у ворота. Команди беруть тайм-аут. Останні хвилини беркутівці грають з п'ятим польовим гравцем. Але на останній хвилині чергова атака беркутівців завершується невдало, м'яч перехоплює Ковальчук, проти якого одразу ж трохи жорстко грає Гаврилюк. Суддя зараховує це як сьомий фол.

Пробивати штрафний виходить все той же Сотник, який так само пробиває по центру. Але цього разу воротар встигає відбити м'яч. Остання атака п'ятірки Береку-Профі і матч закінчується перемогою Дасни-Кофеджіо з рахунком 2:1.

Після цього поєдинку Дасна виходить в лідери вищої ліги, маючи в активі 18 очок і ще одну гру в запасі. Беркут же опускається на другу позицію.

Цікавою була боротьба і в Першій лізі. "Форца" на останніх хвилинах поєдинку змогла зрівняти рахунок в матчі із "Коростенем", який активно стартував в чемпіонаті. Так сам вперше не зміг перемогти ЖВІДУТ, який розійшовся миром з "Молокією".
Наступні матчі чемпіонату Житомира з футзалу відбудуться вже цими вихідними - 14-15 грудня. Запрошуємо всіх на футзал в Динамо.