Вища ліга Житомира: «Водоканал» виходить на друге місце

Несподівана перемога «Коростеня» над «Енергією» відкинула підопічних Подраного з другої на п’яту сходинку турнірної таблиці, а їх місце посів «Водоканал», який виграв обидва своїх матчі 5 туру. Окрім перемоги над «Енергією», у суботу коростенці обіграли «ГазМяс», що дозволило їм здійснили ривок з 8 на 4 сходинку турнірної таблиці.

ФК «Візаж-Дасна-Кофеджио», який до звітного туру с 7 очками займав 4 сходинку, після поразки у матчі з ФК «Промінь» разом із «ІнБевом» та «Грантехом» зайняли середню частину турнірної таблиці.

Субота, 28 листопада

«Водоканал» – «Медик»    4:2 (3:0)

Прус 14′ Щасливий 18′ Бонар 20′ Чапський 39′ – Трохліб 37′ 40′

Матч «Водоканал» – «Медик», стартовий свисток якого прозвучав о 16:00, розпочався із хвилини мовчання в пам’ять про жертв голодоморів.

Уже в першій атаці гравці «Водоканалу» повинні були відкривати рахунок у матчі, але одним нереалізованим моментом «Водоканал» не обмежився, змарнувавши до середини першого тайму кілька справді гольових нагод. Чапський міг покарати «Медик» за помилки в обороні, але в одній із контр-атак Іван влучив у стійку. Старання «Водоканалу» увінчались успіхом на 14-й хвилині, коли Прус нарешті відкрив рахунок у матчі. А на перерву команди йшли за розгромних 3:0 на користь «Водоканалу», голами відзначились Щасливий і Бонар.

У другому таймі гравці «Медика» як не намагалися, нічого не могли придумати в атаці аж поки не почали грати в п’ять польових. Лише наприкінці матчу Трохлібу вдалося двічі розписатися у воротах суперника, щоправда фінальна сирена зафіксувала рахунок 4:2 на користь «Водоканалу», четвертий гол на рахунку Чапського.

«ГазМяс» – «Коростень»   2:6 (1:2)

Мойсеєнко 19′ Циба 40′ – Петренко 5′ 30′ 34′ Джус 18′ Івановський 22′ Черепанський 39′

У першому таймі «Коростень» краще виглядав в атаці, наслідком чого стали два забитих голи, авторами яких стали Петренко та Джус. Свою єдину  нагоду «ГазМяс» використав – на останній хвилині тайму відставання скоротив Мойсеєнко. Щоправда, Черепанський міг знову збільшити перевагу гостів до двох м’ячів, проте Ігор у ближньому бою не зумів переграти воротаря «ГазМясу».

Ті м’ячі, які гостям не вдалося забити у першій 20-хвилинці, вони забили у другій. Спочатку у воротах Михайловського розписався Івановський, два м’ячі до свого активу записав Петренко, шостий гол на рахунку Черепанського. «ГазМяс» в атаці запам’ятався сильним ударом в поперечку Михайленка та голом Циби на останніх секундах матчу.

Неділя, 29 листопада

«Коростень» – «Енергія»   4:2 (3:1)

Черепанський 6′ Шевчук 12′ 17′ Миколайчук 39′ – Добровінський 9′ Тарасюк 38′

Відсутність Володимира Бондарчука ніяк не позначилась на атакувальній грі коростенців, адже після першого тайму «Коростень» вигравав у «Енергії» з рахунком 3:1. До середини першого тайму гравці «Енергії» встигли обстріляти каркас воріт суперника, тоді як перший же кутовий біля воріт «Енергії» завершився голом Черепанського. Житомиряни швидко відігрались завдяки голу Добровінського, але дубль Шевчука знову змусив підопічних Подраного наздоганяти суперника.

У другому таймі у гравців «Енергії» мало що виходило в атаці, а з поодинокими небезпечними ударами справлявся воротар коростенців. Лише наприкінці матчу житомиряни, граючи в п’ять польових, зуміли скоротити відставання завдяки голу Тарасюка, проте останнє слово було за Миколайчуком, який і поставив крапку у матчі – 4:2 перемога «Коростеня».

«Грантех» – «Атлет»   0:3 (0:0)

Горбаченко 23′ Мельник 25′ Словінський 30′

Першу гольову нагоду у матчі втратив капітан «Грантеха» Шмайхель, який втік «на побачення» з воротарем «Атлета», проте не зумів переграти його. Свій момент мав і «Атлет» – Федотов дальнім ударом поцілив у стійку. Увесь інший час «Атлет» володів ігровою ініціативою, тоді як «Грантех» грав від оборони.

У другому таймі гравці «Атлета» серйозніше взялися за справу і впродовж стартових п’яти хвилин Горбаченко і Мельник по черзі розписалися у воротах «Грантеха». А ще за п’ять хвилин Словінський зняв всі питання стосовно переможця матчу. Наостанок Люлько мало не відзначився дебютним голом у Вищій лізі, поціливши в поперечку, а Сорокін врятував свою команду після удару з гострого кута Сидоренка.

«Галант МТС» – «ІнБев»   2:5 (1:2)

Яворський 4′ Любченко 40′ – Мосійчук 4′ Левченко 10′ Чеберяк 29′ Горносталь 34′ Мороховець 36′

Підопічні Соколовського реалізували перший же свій момент, голом відзначився Мосійчук. Щоправда, Богдан лише зрівняв рахунок, адже до цього Яворський вивів «Галант-МТС» вперед. А от гол Левченка уже дозволив «ІнБеву» повести в рахунку.

У другому таймі гравці «Галант-МТСу» активізувалися й раз по раз воротарю «ІнБева» доводилось вступати в гру. Вдалу гру свого голкіпера футзалісти «ІнБева» підкріпили не менш вдалою грою в атаці – на 29-й хвилині третій м’яч у ворота суперника відправив Чеберяк, згодом гол зі штрафного забив Горносталь, автором п’ятого голу став Мороховець. Підсолодив гіркоту поразки для «Галант-МТСу» Любченко, який відзначився на останній хвилині матчу.

«Штурм» – «Водоканал»   1:7 (0:3)

Сірик 25′ – Чапський 12′ Прус 14′ 27′ Островський А. 20′ Щасливий 22′ Гусак 36′ Бонар 40′

«Штурм» тримався першу половину тайму, навіть першим створив момент біля чужих воріт, а опісля пропустив два голи від Чапського та Пруса. Розгромний рахунок 3:0 ще у першому таймі на табло встановив Андрій Островський. Бодай скоротити відставання у рахунку міг Новосельський, але з його ударом справився Школьний.

Те, що не вдалося Новосельському, у другому таймі реалізував Сірик. Втім, Щасливий і Прус знову збільшили перевагу «Водоканалу». «Штурм» запам’ятався неточним ударом Болейка, тоді як під занавіс матчу гравці «Водоканалу» Гусак і Бонар встигли вписати своє ім’я в протокол матчу.

«Візаж-Дасна-Кофеджио» –«Промінь»   1:2 (1:1)

Борисюк 14′ – Тищенко 11′ Вакула 26′

Федорченко першим перевірив реакцію воротаря «Візажу-Дасни-Кофеджио», а невдовзі Тищенко завершив сольний прохід голом. Проте Борисюк швидко відновив паритет у матчі. До кінця тайму гравці ФК «Промінь» як не намагалися не змогли «пробити» воротаря суперника.

У другій половині матчу Борисюк небезпечно, але невлучно стріляв з дальньої дистанції, тоді як кутовий, розіграний гравцями «Проміня» завершився голом Вакули. На більше команди не награли, а тому фінальний свисток зафіксував вольову перемогу «Проміня», яка дозволила команді закріпитися на 3 сходинці.