Вища ліга Житомира: сенсаційний «Грантех» зупиняє «Водоканал»

Головний ньюзмейкер 4 туру – ФК «Грантех». У суботу команда відібрала очки у «ІнБева», а у неділю здобула вольову перемогу над «Водоканалом», що дозволило їй стрибнути з 9 на 6 сходинку й за іронією долі ділити з тим же «Водоканалом» 5-6 місце в турнірній таблиці. Сповна скористався осічкою «Водоканалу» ФК «Візаж-Дасна-Кофеджио», який впевнено обіграв «Штурм» у суботньому матчі й піднявся на 4 місце.

Після зіграних матчів 4 туру Чемпіонату м. Житомира з футзалу трійка лідерів не зазнала жодних змін – «Атлет», «Енергія», «Промінь». Єдині зміни цього тріумвірату відбулися лише у графі різниці м’ячів, адже кожна з команд виграла свій матч із розгромним рахунком.

Субота, 21 листопада 2015 р.

Штурм – Візаж–Дасна-Кофеджио 2:6 (1:1)

Сірик 13’ Осіпчук +39’ – Демчик 7’ Борисюк 25’ 26’ 33’ Богуцький 33’ 35’

Уже на п’ятій хвилині Борисюк повинен був відкривати рахунок у матчі й виводити «Візаж-Дасну-Кофеджио» вперед. Натомість Володимир виправився за декілька хвилин, віддавши гольовий пас на Демчика. Попри те, що гравці «Візажу-Дасни-Кофеджио» контролювали гру, за шість хвилин Сірик відновив паритет.

Початок другого тайму запам’ятався сейвом воротаря «Візажу-Дасни-Кофеджио» після удару Сірика та дублем Борисюка, який Володимир оформив впродовж двох хвилин, а невдовзі однієї хвилини Борисюку вистачило аби записати до свого активу гол + пас. До фінального свистка гравцям «Штурму» все ж вдалося відквитати один гол, щоправда до цього рахунок уже був 6:1.

Атлет – ГазМяс  11:2 (3:0)

Коваль 2’ 19’ 30’ 36’ Омелянчук 20’ Литвиновський 22’ 25’ 39’ 40’ Мельник 28’ Куделькін 38’ – Мойсеєнко 27’ Майструк 39’

Очевидно церемонія привітання Юрія Коваля з одруженням, яка передувала матчу, надихнула Юрія на гол уже на другій хвилині. Забивши швидкий гол, гравці «Атлету» переключились на комбінаційну гру, яка не давала результату аж до кінця тайму. Лише на останніх хвилинах Коваль та Омелянчук зуміли збільшити перевагу «Атлета» до трьох м’ячів.

В дебюті другого тайму команди обмінялись голами – Литвиновський  оформив дубль, на що у «ГазМясу» відповів Мойсеєнко. Другий і останній гол за «ГазМяс» забив ­­­Майструк, а всі інші м’ячі влітали лише у ворота його команди: голи на свій рахунок записали Коваль, Литвиновський, Мельник та Куделькін.

Водоканал – Галант-МТС 10:1 (4:0)

Бонар 7’ 13’ 32’ 34’ Сілецький 10’ 16’ 24’ Гусак 21’ Островський Денис 29’ Чапський 40’ – Могильницький 26’

До середини першого тайму «Водоканал» встиг тричі розписатися у воротах суперника – Бонар двічі засмутив воротаря «Галант-МТСу»,  а збільшив перевагу своєї команди Сілецький. До непристойних 4:0 ударом зі штрафного рахунок довів той же Сілецький. Команди могли йти на перерву і за більшого рахунку, якби воротар «Галант-МТСу» не завадив Андрію Островському забити п’ятий гол «Водоканалу».

Втім, п’ятий гол все ж влетів у ворота «Водоканалу» – в дебюті другого тайму гол на свій рахунок записав Гусак. Але на цьому підопічні Миколи Ткачука не зупинилися й на 24-й хвилині Сілецький забив свій третій гол у матчі й шостий для «Водоканалу». Гол престижу, який у підсумку став єдиним, за «Галант-МТС» забив Могильницький, а довершували розгром суперника Бонар, Островський і Чапський. Особливо красивим видався четвертий гол Бонара, який Денис забив ударом через себе.

Грантех – ІнБев 0:0

Останній суботній матч 4 туру Вищої ліги хоча і закінчився нульовою нічиєю, подарував справжній шквал емоцій. Команди довго розкачувались – за перших 10 хвилин тайму суперники на двох награли лише на один небезпечний момент – воротар «ІнБева» парирував небезпечний удар Сидоренка з ближньої відстані. «ІнБев» заволодів ігровою ініціативою ближче до середини першого тайму, щоправда перетворити ініціативу у гольові моменти ніяк не виходило.

Другий тайм розпочався уже з моментів «ІнБева» – Мороховець та Біляченко по черзі перевірили пильність воротаря «Грантеха», Мосійчук влучив у стійку ударом зі штрафного. Опісля команди обмінялися небезпечними, але невлучними ударами у виконанні Білошицького («Грантех») та Крота («ІнБев»). На вищезгадані моменти «Інбева», «Грантех» відповів дальнім пострілом Сидоренка в поперечку.

Наприкінці матчу за голову хапалися як гравці «ІнБева», так і гравці «Грантеха». В надії дотиснути суперника «ІнБев» влаштував осаду воріт Лісовика: Мороховець та Горносталь у схожих епізодах не зуміли відправити м’яч у порожні ворота, після чого поперечка врятувала нічию для «ІнБева» після удару головою Білошицького.

Неділя, 22 листопада 2015 р.

Енергія – Штурм 9:3 (6:0)

Добровінський 2’ Тарасюк 3’ 7’ Слюсар 10’ 33’ Федоренко 13’ Максимчук 20’ 29’ Бортник 39’ – Мирний 22’ Задерейко 36’ Самцик 39’

У першій же атаці «Енергії» Слюсар влучив у стійку, але за мить Добровінський все-таки відправив м’яч у сітку воріт «Штурма», ще за хвилину голом відзначився Тарасюк. В одній із атак «Штурма» Задерейко мало не засмутив Гутника, але до середини тайму «Штурм» горів уже 4:0, по голу на свій рахунок записали Тарасюк та Слюсар. Продовжили погром «Штурма» Федоренко та Максимчук.

Мирний «розмочив» рахунок у другому таймі, проте Максимчук після обрізки Знайди знову збільшив перевагу «Енергії». Наприкінці матчу команди обмінялись голами: Слюсар та Бортник відзначились за «Енергію», у «Штурма» голи на свій рахунок записали Задерейко та Самцик.

Грантех – Водоканал 2:1 (1:1)

Шмайхель 14’ Білошицький 39’ – Гусак 12’

Після суботньої нічиєї з «ІнБевом» у неділю «Грантех» став автором справжньої сенсації. З самого початку зустрічі «Водоканал» очікувано захопив ініціативу й почав створювати моменти біля воріт суперника. Один із таких моментів закінчився голом Гусака на 12-й хвилині матчу. «Грантех» достатньо швидко відігрався – комбінацію своєї команди точним ударом завершив Шмайхель. До слова, «Грантех», якщо в деяких компонентах гри і поступався супернику, то компенсував це неймовірною самовіддачею та бажанням.

У другому таймі в гру вступили воротарі, які раз по раз рятували свої команди від, здавалося, неминучих голів. Примітно, що на кожен небезпечний момент чи удар гравців «Водоканалу», у «Грантеха» знаходилась відповідь. Розв’язка наступила наприкінці зустрічі. Матвійчук з декількох метрів не зумів заштовхати м’яч у ворота «Грантеха», за що «Водоканал» одразу ж поплатився. І якщо Сидоренко пробачив суперника, не реалізувавши свій вихід віч на віч, то Білошицький не пробачив «Водоканал» – 2:1 сенсаційна перемога «Грантеха».

Промінь – Галант-МТС  5:2 (2:2)

Вакула 8’ Тосіч 13’ 34’ Зайнчковський 30’ Федорченко 36’ – Яворський 14’ Леонов 19’

З самого початку матчу до воріт «Галант-МТСу» пристрілювались Зайнчковський з Тосічем, але з їхніми ударами справився Крайнов. Як Олександр не старався, все ж був вимушений капітулювати після точного удару Вакули в дальній кут, а згодом Тосіч відправив другий м’яч у ворота «Галант-МТСу». Здавалося безнадійну ситуацію для «Галант-МТСу» ще у першому таймі вдалося виправити Яворському та Леонову і в другому таймі «Проміню» довелося починати все з початку.

Для того, аби розставити все на свої місця «Проміню» знадобилось 6 хвилин, впродовж яких Зайнчковський, Тосіч та Федорченко по черзі розписалися у воротах суперника. Свої моменти мав і «Галант-МТС». Наприклад, Леонов дальнім ударом влучив у стійку, а Бенедицький не зумів переграти Дворніна у ближньому бою.