Вища ліга Житомира: розгромні перемоги «Атлета» та «Водоканалу»

Єдиний суботній матч Вищої ліги, у якому зустрічалися «Грантех» та «Галант-МТС» закінчився перемогою останніх з рахунком 2:0. Серед матчів другого туру відзначимо розгромні перемоги «Водоканала» над «Коростенем» та «Атлета» над «Штурмом». «Енергія» хоча і не так впевнено перемогла «ГазМяс», все ж після двох турів продовжує разом із «Атлетом» ділити перших дві сходинки у турнірній таблиці. Попри те, що «Промінь» пропускав тур, команда продовжує втримувати за собою третє місце.

Грантех – Галант-МТС 0:2 (0:0)

Хіміч 26’ Кульбака 38’

Справжня гра у цьому матчі розпочалася після першого голу, тож вболівальникам довелося відверто нудьгувати весь перший тайм. Увесь цей час команди вели позиційну боротьбу, а з огляду на невелику кількість гольових моментів «Галант-МТС» виглядав краще. Після забитого голу Хімічем, Кульбяка та Леонов спробували збільшити перевагу «Галант-МТСу», але голкіпер «Грантеха» двічі рятував свою команду. Під завісу матчу «Грантех», граючи вп’ятьох, влаштував справжню осаду воріт суперника, втім нарвався на контр-атаку й пропустив другий гол від Кульбаки.

Енергія – ГазМяс 5:3 (4:1)

Слюсар 1’ 14’ 16’ Бонюк 3’ -32’ – Майструк 2’ 25’ Циба аг 23’ Михайленко 29’

На куражі «Енергія», яка в п’ятницю стала Чемпіоном України серед енергетичних компаній швидко вийшла вперед – гол на рахунку Слюсара. Щоправда, «ГазМяс» одразу ж відігрався зусиллями Майструка, але знову пропустив від Бонюка після помилки воротаря. «Газмяс» намагався нічим не поступатися своєму супернику й час від часу турбував Гутника. Все розставив по своїм місцям Слюсар, який протягом двох хвилин двічі розписався у воротах суперника.

У другому таймі забивав лише «ГазМяс», причому не лише супернику. Спочатку Циба зрізав м’яч у власні ворота, проте Майструк одразу ж виправив промах Костянтина, скоротивши відставання своєї команди до трьох м’ячів. Після голу Михайленка «ГазМяс» міг розраховувати на більше, та граючи у п’ять польових не зумів відродити інтригу в матчі.

Коростень – Водоканал 1:6

Бондарчук 20′ – Гусак 3′ 10′ 40′ Сілецький 12′ Островський 26′ Чапський 36′

Матч між «Коростенем» та «Водокналом» був центральним у другому турі якщо не за статусом команд, то за підбором виконавців точно. До дванадцятої хвилини «Коростень» горів 3:0 – дубль оформив Гусак, голом після розіграшу кутового відзначився Сілецький. Прийшовши до тями коростенці пішли в наступ. Найреальніший шанс був у Вигівського: Юрія, який знаходився перед порожніми воротами, на долю секунди випередив Затулюк, вибивши м’яч з-під ноги коростенця. Втім, за промах партнера виправився Бондарчук, відігравши один м’яч.

У другому таймі помилка воротаря й сумбур у штрафному майданчику призвели до четвертого пропущеного голу «Коростенем». Останні  5 хвилин коростенці грали в п’ять польових. Врятувати ситуацію спробували Бондарчук, потужний удар з лету якого пройшов повз, та Виговський, з ударом якого справився воротар «Водоканалу». Натомість Чапський у контр-атаці забив п’ятий гол, а довершив розгром коростенців Гусак – 6:1.

Атлет – Штурм 7:1 (3:1)

Федотов 9’ 12’ Литвиновський 15’ 23’ Коваль 31’ Горбаченко 34’ Словінський 35’ – Невмержицький 12’

Зі стартовим свистком «Атлет» почав плести мережива атак біля воріт «Штурма», який цьогоріч виступає молодими гравцями. Натиск «Атлета» дав свій результат на дев’ятій хвилині – Федотов відкрив рахунок у матчі. «Штурм» намагався відігратися й воротарю «Атлета» навіть  довелося декілька разів серйозно вступати у гру. Всередині першого тайму «Атлет» провалився позиційно, давши можливість Невмержицькому втекти «на побачення» з воротарем «Атлета». Проте уже в наступній атаці Федотов знову вивів «Атлет» вперед, а Литвиновський збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів.

Дебют другого тайму ознаменувався показовим голом Литвиновського, а «Атлет» не зупинився на досягнутому й продовжив забивати у ворота «Штурма»: голами відзначились Коваль, Горбаченко та Словінський.

Медик – Візаж–Дасна-Кофеджио 2:2 (1:1)

Романюк 19’ Дем’янчук 35’ – Демчик 3’ Погорілець 27’

«Візаж-Дасна-Кофеджио» швидко відкрив рахунок зусиллями Демчика й продовжував створювати моменти біля чужих воріт, і якби не успішна гра у рамці Ковальчука, рахунок до кінця першого тайму міг бути значно більшим. «Медик» терпів й цілком заслужено наприкінці тайму зрівняв рахунок, дальній удар вдався Романюку.

Після пропущеного голу, у другій половині зустрічі «Медик» активізувався, та попри це Погорілець знову вивів «Візаж-Дасну-Кофеджио» вперед. Рівна гра рівних суперників у підсумку закінчилась нічиєю – на 35-й хвилині рахунок зрівняв Дем’янчук.