Вища ліга Житомира: «Медик» сенсаційно відбирає очки у «Проміня»

Десятий тур стартував у вівторок, 5 січня, матчем «Візаж-Дасна-Кофеджио» – МФК «ІнБев». Легкої прогулянки для «ІнБева» не вийшло, адже на перерву підопічні Соколовського йшли програючи 1:0, гол на рахунку Тернового. А зрівняти рахунок вдалося лише наприкінці матчу завдяки грі в п’ять польових і голу Горносталя.

Ще один матч десятого туру було зіграно у суботу, зате який! «Медик», програючи «Проміню» по ходу зустрічі 3:1, впродовж двох останніх хвилин зумів відігратися завдяки голам Романенка та Данюка й вирвати нічию. Щоправда, така звитяга на турнірному становищі «Медика» ніяк не позначилась, хіба що тепер команда має +2 очки над «Грантехом». Найбільше від таких результатів «Проміня» та «ІнБева» виграв «Атлет», який навіть пропускаючи тур зберіг відрив у три очки.

Сенсацією мало не закінчився недільний матч «ГазМяс» – «Енергія», у якому «ГазМяс» вів у рахунку 2:0, а переломити хід зустрічі енергетикам вдалося лише всередині другого тайму. До слова, перемога дозволила «Енергії» наздогнати в турнірній таблиці МФК «ІнБев». Не менш важку перемогу у недільному матчі з «Галант-МТСом» здобув і «Водоканал», який під час зимової паузи втратив свого лідера Гусака і воротаря Школьного.

15 – стільки було забито голів у найрезультативнішому матчі десятого туру, де зустрічалися «Коростень» та ФзК «Штурм», а 12 м’ячів влетіло у ворота останніх.

Безпрозванний 15′ Романенко 39′ Данюк 40′ – Максимчук 11′ Тосіч 13′ 25′

Окрім удару в поперечку Зайнчковського і неточного пострілу Вакули у «Проміня» в першій половині тайму згадати більше нічого. Зате другу половину «Промінь» провів куди активніше. Спочатку класний дальній удар у дев’ятку вдався Максимчуку, а за дві хвилини Тосіч подвоїв перевагу «Проміня». Щоправда, «Медик» швидко відіграв один м’яч зусиллями Безпрозванного, який відгукнувся на пас Романенка .

В дебюті другого тайму Тосіч збільшив перевагу «Проміня» до двох м’ячів, та навіть попри це гості продовжували тиснути на ворота суперника. Та от далі контролю м’яча й декількох небезпечних ударів, з якими впорався воротар «Медика» справа не зайшла.

Зате «Медик» наприкінці матчу, граючи в п’ять польових, зумів спочатку відквитати один гол, а за 20 секунд до фінального свистка Піхоцький з Данюком шокували «Промінь», розігравши штрафний, який призвів до голу. 3:3 – «Медик» сенсаційно відбирає очки у «Проміня».

Неділя, 10 січня:

«Коростень» – ФзК «Штурм» 12:3 (4:2)

Черепанський 4′ 19′ 23′ 35′ Івановський 6′ Петренко 16′ 30′ 31′ 38′ 39′ Левківський 27′ 34′ – Гаврилюк 3′ 35′ Черпицький 5′

За стартових п’ять хвилин команди встигли не лише створити цілу низку гольових моментів, а й по два рази розписатися у воротах одна одної. Гравці «Штурму» двічі вели в рахунку, але щоразу у коростенців знаходилась відповідь. Так на голи Гаврилюка і Черпицького у номінальних господарів відповіли Черепанський та Івановський.

Наскільки швидко команди почали, настільки ж швидко і заспокоїлись. Коростенці частіше загрожували воротам суперника, а тому гол у ворота «Штурму» назрівав. Після того, як стійка двічі зіграла за житомирян, Петренко вивів коростенців вперед, а за три хвилини Черепанський збільшив перевагу господарів.

У другій половині зустрічі гравці «Коростеня» забивали багато і на будь-який смак, а загалом у другому таймі у ворота «Штурму» влетіло вісім голів: дублем відзначився Левківський, покер оформив Черепанський, пента-трик в активі Петренка. Гол престижу за житомирян уже наприкінці матчу забив Гаврилюк.

«ГазМяс» – «Енергія» 2:4 (2:0)

Селюченко 1′ Майструк 7′ – Бортник 27′ 28′ Тарасюк 36′ 39′ Максимчук – –39′ Базь – –40′

На 17-й секунді матчу зал СОК «Динамо» вибухнув овацією – це капітан «ГазМясу» Василь Селюченко відзначив своє повернення у рідну команду голом. Щоправда, одразу ж воротарю «ГазМясу» Михайловському довелося двічі рятувати свою команду після ударів Тарасюка та Добровінського. Окрилені стартовим успіхом, господарі на сьомій хвилині подвоїли рахунок зусиллями Майструка. Завдяки впевненій грі воротаря «ГазМясу» жодна зі спроб гравців «Енергії» бодай відіграти один м’яч до перерви успіхом не увінчалася.

Лише у другому таймі дубль Бортника, який Максим оформив впродовж двох хвилин, дозволив «енергетикам» зрівняти рахунок. Одразу ж Тарасюк міг виводити «Енергію» вперед, але свою команду вкотре врятував воротар господарів. «ГазМяс» не зупинився і уже за декілька хвилин Селюченко та Крюков загрожували воротам суперника.

До сенсації «ГазМясу» не вистачило зовсім трохи – за чотири хвилини до фінальної сирени Тарасюк спочатку вивів «Енергію» вперед, а опісля оформив дубль.

«Галант-МТС» – «Водоканал» 1:3 (1:1)

Яворський 7′ – Прус 4′ Банар 25′ Щасливий 35′

«Водоканал» не став відкладати справу в довгий ящик і швидко відкрив рахунок – Прус замкнув дальню штангу після пасу Чапського. Але гравці «Галант-МТСу» не опустили руки і за три хвилини Яворський відновив «статус кво». Той-таки Яворський мало не вивів господарів вперед всередині тайму – його удар прийняла на себе стійка. Окрім Дениса забивати міг і Леонов, але у найвідповідальніший момент Сергій завовтузився із м’ячем і змарнував свій шанс. «Водоканал» повинен був забивати ще до перерви, але удар впритул Щасливого відбив воротар «Галант-МТСу» Крайнов.

Втім, на почату другого тайму Банар все ж вивів «Водоканал» вперед, на що господарі відповіли небезпечними моментами Хіміча та Яворського. А на 35-й хвилині спрацювало футзальне правило «Не забиваєш ти, забивають тобі» – Щасливий замкнув простріл Лисюка й відправив у ворота підопічних Воловеня третій гол. «Галант-МТС» одразу ж пішов грати у п’ять польових, але окрім неточного удару Войцеховського нічого в атаці не створив – 3:1 перемога «Водоканалу».