Вища ліга Житомира: лідери розходяться миром

Центральний матч восьмого туру у Вищій лізі між «Атлетом» та «Променем» завершився закономірною нічиєю, від якої виграв «ІнБев». Підопічні Соколовського завдяки перемозі над «Водоканалом» впритул підібралися до «Проміня». Поразка «Водоканалу» коштувала команді ще однієї позиції в турнірній таблиці, наразі «Водоканал» посідає шосту сходинку.

Три очки, здобутих «Енергією» у матчі з прямим конкурентом «Візажем-Дасною-Кофеджио», дозволили «енергетикам» посунути останніх у турнірній таблиці з четвертої сходинки.

Довгоочікувану перемогу здобув «Грантех», завдяки чому команда одразу ж обійшла «Медик» в турнірній таблиці. До речі, після того як «Галант-МТС» сенсаційно обіграв «Коростень», а «Штурм» здолав «ГазМяс», перевага «Медика» у турнірній таблиці уже не здається такою беззаперечною.

«Водоканал» – «ІнБев» 1:6 (0:2)

Сілецький 30′ – Чеберяк 3′ Голеня 15′ Біляченко 36′ Горносталь 38′ Рахметов 40′ Саківський 40′

Уже на 3-й хвилині матчу Чеберяк скористався помилкою в захисті «Водоканалу» й невідпорно пробив під дальню стійку воріт Школьного. Втілити ігрову перевагу у другий гол «ІнБеву» міг Мосійчук, який всередині тайму не зумів у ближньому бою переграти воротаря «Водоканалу». Проте за п′ять  хвилин потому Голеня все ж подвоїв перевагу своєї команди.

«Водоканал» включився у гру лише всередині другого тайму. Спочатку дальній удар Сілецького став повною несподіванкою для воротаря «ІнБеву» Коломійця, згодом Богдан все ж парирував небезпечний удар Гусака. Більше у господарів в атаці нічого не виходило, тоді як у «ІнБева» все тільки починалося.

Наприкінці зустрічі Левченко протягнув м’яч зі своєї половини поля й зумів відпасувати на Біляченка, який відправив третій м’яч у ворота «Водоканалу». В наступній же атаці Саківський на пару з Горносталем організували четверте взяття воріт суперника. На останніх хвилинах «Водоканал» остаточно посипався й пропустив ще двічі від Рахметова та Саківського.

«Грантех» – «Медик» 5:2 (1:2)

Галетко 20′ Слинько 38′ 40′ Мазуренко 39′ 40′ – Дорош 8′ Свинцицький 17′

Першу гольову нагоду у матчі втратили гравці «Грантеха» – Шмайхель розрізним пасом знайшов Галетка, та відзначитись Сергію завадив сейв Костюкова. Попри це відкрити рахунок у матчі вдалося саме гравцям «Медика» – Дорош результативно завершив скидку від Безпрозваного. Під занавіс тайму Ніколаєв потужним дальнім ударом струсонув поперечку воріт «Медика», на що підопічні Кучерова відповіли голом Свинцицького. «Грантех» все ж відквитав один гол на останній хвилині, гол на рахунку Галетка.

У другому таймі Сидоренко повинен був відновлювати «статус кво», якби не Безпрозваний, який у підкаті виніс м’яч з лінії воріт «Медика». Чудову нагоду збільшувати відрив до двох м’ячів мав Романенко, але Максим не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем «Грантеха».

Рішення «Грантеха» на останніх хвилинах грати в п′ять  польових стало переломним у матчі – після голу Слинька на 38-й хвилині «Медик» не зміг прийти до тями, наслідком чого став ще один гол Сергія та гол Мазуренка.

Неділя, 20 грудня

ФзК «Штурм» – «ГазМяс» 5:2 (1:1)

Невмержицький 13′ 23′ 36′ Гаврилюк 29′ Бортнічук 40′ – Романюк 2′ Мойсеєнко 21′

Наслідком стартового натиску «ГазМясу» стала серія ударів по воротам «Штурма» з різних дистанцій і гол Романюка.  Але перевага «ГазМясу» трималася недовго, адже уже за хвилину  Невмержицький втік у контр-атаку й відновив паритет.

Не встигли арбітри дати свисток на другий тайм, як захисники «Штурму» забули у власному штрафному майданчику Мойсеєнка, який вивів «ГазМяс» вперед. І знову, як і у першому таймі, перевага «ГазМясу» трималась недовго –  Невмержицький в контр-випаді запалив на табло нічию. Гол Гаврилюка став логічним наслідком серії помилок «ГазМясу» в обороні, а от удар Сірика міг стати логічним завершенням індивідуальної майстерності Сергія, але на шляху м’яча стала стійка. Під кінець гри гравці «ГазМясу» підсіли фізично, що відобразилось ще у двох пропущених м’ячах, авторами яких стали Невмержицький та Бортнічук .

«Енергія» – «Візаж-Дасна-Кофеджио» 6:3 (3:0)

Добровінський 10′ Максимчук 11′ 29′ Тарасюк 14′ Федоренко 27′ Слюсар 33′ – Погорілець 35′ Яліков 37′ Борисюк 39′

Попри рівну гру у стартовому відрізку матчу, відкрити рахунок вдалося «Енергії» – Слюсар виконав напівудар-напівпас, який завершив голом Добровінський. А уже за хвилину Максимчук реалізував вихід один на один і подвоїв перевагу «енергетиків», третій м’яч у ворота суперника відправив Тарасюк.

Свої перші гольові моменти у матчі гравці «Візажу-Дасни-Кофеджио» створили лише у другому таймі – Борисюк несильним але точним ударом влучив у стійку, а Гутник потягнув удар Орлика. Натомість своїх два моменти «Енергія» реалізувала – Федоренко та Максимчук стали авторами четвертого і  п′ятого голу, шостий гол на рахунку Слюсара. Лише після цього Погорільцю вдалося «розмочити» рахунок, а жахливу різницю забитих-пропущених у звітному матчі вдалося покращити Ялікову та Борисюку.

«Галант-МТС» – «Коростень» 4:1 (1:1)

Бенедицький 14′ Войцеховський 23′ Леонов 35′ Любченко 37′ – Шевчук 9′

Зі стартовим свистком коростенці захопили ініціативу й всередині тайму вийшли вперед після голу Шевчука. Проте свої спроби відігратися гравці «Галант-МТСу» не відкладали в довгий ящик і уже за 5 хвилин Бенедицький відновив паритет. У гостів шанс виграти перший тайм втратив Черепанський – капітан коростенців красиво, але неточно перекидував ворота «Галант-МТСу».

Гол Войцеховського в дебюті другого тайму став холодним душем для коростенців. Увесь час другої 20-хвилинки гості «провисіли» на воротах суперника, тоді як «Галант-МТС» тримав оборону і «терпів». За свої старання господарі були винагородженні наприкінці зустрічі, коли почали ловити суперника на контр-атаках, наслідком чого стали голи Леонова та Любченка.

«Атлет» – «Промінь» 2:2 (1:1)

Федотов 16′ Коваль 34′ – Тосіч 19′ Зайнчковський 29′

До звітного матчу команди підходили у якості лідерів Вищої ліги, а тому і ажіотаж навколо поєдинку був неабиякий.

Прогнозовано команди почали матч обережно, загрожуючи одна одній нечастими ударами з середньої дистанції. Голи пішли лише наприкінці тайму – Федотов «замкнув» дальню стійку, на що у «Проміня» відповів капітан Тосіч – Дмитро продавив на правому фланзі Горбаченка й ударом з гострого кута відправив м’яч у ворота Сорокіна – 1:1.

Надобережна гра з мінімумом моментів продовжилась і у другому таймі. Тим не менше чи не першу помилку в захисті «Атлета» гравці «Проміня» використали сповна – Зайнчковський замкнув простріл Тосіча. І цього разу у атлетів знайшлася відповідь – Мельник перевірив на міцність поперечку воріт Дворніна, а за декілька хвилин Коваль після розіграшу штрафного добив м’яч у сітку воріт «Проміня» – 2:2.