Вища ліга Житомира: дві перемоги «ІнБева» + програш «Водоканалу» = третє місце

Синхронні перемоги «ІнБева» та «Візажу-Дасни-Кофеджио» разом із суботньою поразкою «Водоканалу» коштували останнім третього місця в турнірній таблиці. Прогрес сьомого туру – МФК «ІнБев», який ще тиждень тому був на шостій сходинці, а зараз замикає трійку лідерів. А поки йде боротьба за третє місце, «Промінь» одноосібно посів друге місце в турнірній таблиці. «Атлет» все ще недосяжний – плюс сім очок від найближчого переслідувача.

«Енергія» з «Коростенем» у турнірній таблиці то піднімаються то опускаються, наразі команди займають шосте та сьоме місця відповідно. «Медик», який у звітному турі вирвав перемогу у «Галант-МТСу»  продовжує підйом у турнірній таблиці й після семи зіграних турів посідає восьме місце, випереджаючи найближчого переслідувача «Грантех» на один пункт.

Субота, 12 грудня

Енергія – Грантех 3:0 (1:0)

Базь 18′ 38′ Юрченко 40′

Зі стартовим свистком «Енергія» на правах фаворита зустрічі захопила ініціативу, але ні дальні удари, ні комбінаційна гра бажаного результату господарям не принесла. «Грантех», граючи від оборони, покладав надії на контр-випади, яких, до слова, у команди було не так і багато. «Енергія» відкрила рахунок у матчі наприкінці тайму після помилки в обороні, яку використав Базь.

Уже у другому таймі рахунок міг подвоювати Федоренко – за гостів зіграла поперечка. «Грантех» у другому таймі активніше заграв у атаці, щоправда гольових моментів у команди не побільшало. До всього Іванчук награв на вилучення, чим скористалася «Енергія», яка одразу ж реалізувала чисельну більшість – Базь оформив дубль. А на останніх секундах матчу «Грантех» пішов грати в п’ять польових і Юрченко відправив м’яч уже в порожні ворота «Грантеха»– 3:0.

ІнБев – Коростень 5:1 (3:0)

Левченко 11′ 15′ 19′ Горносталь 26′ Мосійчук 27′ – Миколайчук 32′ Шевчук –40′

«ІнБеву» вдалося відкрити рахунок у матчі після вкидання від воротаря, голом відзначився Левченко, а за чотири хвилин Олександр подвоїв рахунок. Єдиний гольовий момент «Коростеня» у першій 20-хвилинці змарнував Петренко – удар Дмитра прийшовся в поперечку, а уже за хвилину Левченко відправив третій м’яч у ворота коростенців.

До середини другого тайму гості програвали уже 5:0 – голи на рахунку Горносталя та Мосійчука. Маючи солідну перевагу, гравці «ІнБеву» дозволили собі пропустити один м’яч від Миколайчука. Господарі могли б пропустити і більше, якби Шевчук переграв з 10-метрової позначки Сухова.

Водоканал – Атлет 1:4 (0:1)

Сілецький +40′ – Коваль 11′ Литвиновський 26′ 40′ 40′

Перший гольовий момент у матчі втратив Прус, який із забійної позиції пробив вище воріт. А уже наступний гольовий момент у матчі закінчився голом – Коваль замкнув простріл Куделькіна з правого флангу й відкрив рахунок у матчі. Нагоди зрівняти рахунок  у «Водоканалу» мали Затулюк та Чапський, але обидва рази свою команду рятував Сорокін, у протилежних воротах не менш надійно діяв Школьний.

З огляду на розвиток подій у першій половині другого тайму, гол Литвиновського став радше логічним, аніж несподіваним. В наступній атаці Гусак одразу ж міг скоротити відставання, але поцілив у стійку. Рахунок гнав підопічних Ткачука вперед, через що Сорокіну довелося часто вступати у гру. І хоча Сілецькому вдалося відіграти один гол з пенальті, Литвиновський встановив остаточний рахунок у матчі – 4:1 перемога «Атлета».

ГазМяс – Візаж-Дасна-Кофеджио 0:2 (0:1)

Орлик 3′ Яліков 33′

«Візаж-Дасна-Кофеджио» швидко вийшла вперед після удару Орлика в дальній кут. Проте «ГазМяс» не знітився і якби не проблеми з реалізацією Циба, Мойсеєнко та Крюков сміливо могли вирівнювати становище.

Чудові нагоди відігратися були у «Газмяса» і у другому таймі, чого лише варті потужний удар Мороза в поперечку і момент Крюкова. У «Візажу-Дасни-Кофеджио» традиційно активним був Борисюк, але забив Яліков. Олександру вдався точний удар в дальній кут воріт «ГазМясу» – 2:0.

Штурм – Промінь 1:11 (1:5)

Сірик 2′ – Тищенко 10′ 16′ Федорченко 12′ 27′ 31′ 33′ Оніщук 13′ Дворнін 18′ Тосіч ++ 36′ 39′ 40′

Несподівано для всіх «Штурм» відкрив рахунок в першій же своїй атаці – гол на рахунку Сірика. «Промінь» довго запрягав, але швидко поїхав – після нереалізованого моменту Вакули всередині тайму двічі Тищенко, Федорченко і Оніщук розписалися у воротах суперника. Гол на свій рахунок записав навіть воротар «Проміня» Дворнін.

«Промінь» не зупинився і у другій половині зустрічі, наслідком чого став хет-трик Федорченка. Підсумував розгромну перемогу «Проміня» граючий тренер Тосіч, який записав до свого активу хет-трик.

Галант-МТС – Медик 0:1 (0:0)

Романенко 40′

У першій половині зустрічі «Медик» виглядав краще за суперника й володів ігровою перевагою, та попри обопільно гостру гру й непогані швидкості на перерву команди йшли за нульової нічиєї. У другому таймі гравцям «Галант-МТСу» вдалося посунути гру від своїх воріт і перевага «Медика» була уже не такою очевидною. Більше того, моменти біля воріт «Медика» почали виникати значно частіше й Костюкову декілька разів довелося рятувати свою команду. Все так би і закінчилось внічию, якби не гол Романенка на останній хвилині матчу.

Неділя, 13 грудня

ІнБев – Енергія 2:0 (0:0)

Саківський 27′ Мосійчук 40′

Стартовий відрізок зустрічі був за «Енергією», гравці якої часто дошкуляли воротарю суперника ударами з різних дистанцій. До середини тайму «ІнБеву» вдалося вирівняти гру, але загалом перший тайм команди провели надто обережно.

Друга половина зустрічі розпочалася з небезпечного удару Горносталя, який прошов в декількох сантиметрах від дев’ятки воріт «Енергії». Гості відповіли виходом віч-на-віч Базя, який нейтралізував Сухов, а уже за хвилину Саківський відкрив рахунок у матчі. Зрівняти рахунок «Енергії» завадив той же Сухов, який продемонстрував дива реакції після удару Слюсара з декількох метрів. Уже наприкінці матчу воротар «ІнБева» вкотре врятував свою команду, нейтралізувавши вихід один на один Максимчука. Другий гол Мосійчук забивав уже в порожні ворота «Енергії», яка пішла грати в п’ять польових.

Газмяс – Водоканал 1:4 (1:1)

Харчук 12′ – Островський А. 7′ Чапський 27′ Сілецький 32′ Затулюк 34′

Секундна стрілка не встигла зробити одного оберту, як Романюк мало не вивів «ГазМяс» вперед після прострілу Мойсеєнка. «Водоканал» прогнозовано першим забив, сталося це на 7-й хвилині. «ГазМяс» вкотре продемонстрував свій бійцівський характер й невдовзі Харчук зрівняв рахунок.

У другому таймі гравці «Водоканалу» ввімкнули швидкості й невдовзі Чапський, Сілецький та Затулюк збільшили перевагу своєї команди до трьох м’ячів. «ГазМяс» ввімкнувся під занавіс тайму й декілька разів загрожував воротам Школьного ударами з різних дистанцій, але на підсумковий рахунок це ніяк не вплинуло.

Коростень – Промінь 1:6 (0:3)

Черепанський –21′ 26′ – Тосіч 3′ 34′ Тищенко 10′ Зайнчковський 14′ 24′ Вакула 38′

До середини першого тайму голи Тосіча та Тищенка забезпечили «Промінь» комфортну перевагу у два м’ячі. Гравці «Проміня» володіли ініціативою, тому і не дивно, що невдовзі Зайнчковський довів рахунок до 3:0. Чи не єдину нагоду скоротити відставання ще у першому таймі втратив капітан «Коростеня» Черепанський, удар якого з пенальті відбив Дворнін.

Черепанський все ж забив свій гол у другому таймі, красиво перекинувши воротаря «Проміня», але до цього рахунок був уже 4:0. Серія помилок коростенців у захисті призвела ще до двох пропущених голів і хоча Шевчук і Ко у другому таймі заграли активніше, або ж гравців «Коростеня» підводила реалізація, або ж щоразу на висоті був Дворнін.

Медик – Атлет 1:6 (1:4)

Пеленчук 15′ – Коваль 4′ 32′ Литвиновський 8′ 31′ Словінський 10′ 20′

«Атлет» почав як завжди потужно і уже до 10-ї хвилини вів 3:0. «Медику» вдалося відіграти один м’яч зусиллями Пеленчука. Господарі могли розраховувати й на більше, реалізуй свій момент Дорош. Але на перерву «Атлет» все ж пішов за переваги у три м’ячі – Словінський завершив спринтерський забіг із власної половини поля голом.

Стартовий відрізок другого тайму активніше провів «Медик»: спочатку стійка підстрахувала воротаря «Атлета», а невдовзі Безпрозваний не зумів завершити простріл з правого флангу голом. У другому таймі «Атлет» обмежився двома голами кращих бомбардирів команди – Коваля та Литвиновського.

Візаж-Дасна-Кофеджио – Грантех 5:1 (2:0)

Трибель 4′ Борисюк 16′ 40′ Задерейко 24′ Орлик 40′ – Шмайхель 25′

Перший гол у ворота «Грантеха» на 4-й хвилині відправив Трибель. Згодом Борисюк ударом зі штрафного поцілив у стійку, стійка зупинила і удар Сотника. Проте Борисюк все ж став автором голу, відправивши м’яч у сітку воріт «Грантеха» з гострого кута. «Грантех» свої моменти мав наприкінці тайму: спочатку Шмайхель у ближньому бою не переграв воротаря «Візажу-Дасни-Кофеджио», а згодом поперечка завадила відзначитись Ніколаєву.

В дебюті другого тайму Задерейко результативно завершив швидку контр-атаку господарів, на що у «Грантеха» голом відповів капітан Шмайхель. Останніх дві хвилини «Грантех» пішов у «ва-банк» в надії зрівняти рахунок, за що був покараний двома голами у порожні ворота у виконанні Орлика та Борисюка.