В Житомирі починають готуватись до чергового зимового чемпіонату з міні-футболу

 В другій половині жовтня мають стартувати найбільші змагання міста з ігрових видв спорту - зимовий чемпіонат Житомира з футзалу. У вівторок, 10 вересня, представники команд разом із федерацією футзалу обговорять особливості цьогорічного сезону. Зустріч відбудеться о 18:00 у спортивно-оздоровчому комплексі "Динамо". Але про деякі тенденції можна говорити вже зараз.

Скоріш за все, цього сезону не заявлятиметься на чемпіонат один із лідерів вищої ліги - ФК "Авангард". Остаточне рішення його президент - Володимир Колесник - ще не прийняв, але зазначив, що зараз основні зусилля клуб спрямовує на розвиток дитячого міні-футболу. Дитяча команда "Авангарду" є одним із лідерів першої ліги Києва.

Натомість в чемпіонат може повернутись минулорічний чемпіон - Динамовець. Принаймні такі чутки активно ширяться серед футзалістів. І для цього є всі підстави - правоохоронці цього року створили футбольний клуб "Беркут", який успішно виступає в чемпіонаті Житомира. На його ж базі має всі шанси заграти і міні-футбольна команда.

Команди "ІнБев" та "Промінь" планують заявитись в першість України. Якщо так станеться, то більшість фінансових і людських ресурсів буде кинуто на професійний футзал, а в чемпіонаті міста колективи можуть виступати слабшими складами. І якщо в ІнБеву достатньо ресурсів, аби серйозно претендувати на лідерство і в першості Укаїни і в чемпіонаті Житомира (той же ІнБев-2 успішно грає в першій лізі), то чи потягне такі завдання "Промінь" - покаже час.

СК "Візаж" і в цьому сезоні відмовився від участі в першості України. Команда буде грати в чемпіонаті Житомира і боротиметься за призові місця. Але виставлятме частково оновлений і омолоджений склад. Як це відобразиться на розподілі сил - теж поки важко сказати.

Навесні, по закінченню минулого чемпіонату право цієї осені підвищити свій клас і грати у Вищій лізі міста здобули одразу три команди - "Профільтех", "Юність" і "Радомілк". Тоді усі три команди збирались таки грати у вищій лізі. Сьогодні точно відомом, що свої плани не змінив "Профільтех". За інших - буде відомо згодом.

За матеріалами http://footballzt.com/Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: