Житомир: «Візаж» несподівано обігрує лідера

Справжньою несподіванкою для усіх вболівальників футзалу став результат зустрічі лідера вищої футзальної ліги Житомира з юнацькою командою СК «Візаж» ЖОДЮСШ «Юність», яка посідає сьому сходинку в турнірній таблиці. Перед матчем здавалося, що в останніх не надто багато шансів зробити те, чого не вдалося раніше набагато досвідченим командам. Але вихованці СК Візаж проявили справжній характер, наполегливість, злагодженість дій, змогли обіграти більш досвідчених футзалістів з Гуйви.

Першим рахунок в матчі відкрив атлетівець Андрій Зозуля вже на четвертій хвилині матчу. Але розвинути свій успіх команда так і не змогла. Грамотна оборона і шалений напор візажівців руйнувала комбінації суперника. Да й відмінно діяв воротар юнацької команди. Атлетівці почали нервувати і вже до 16 хвилини заробили чотири фоли. Далі вони стали обережнішими, але команді не фартило. А за чотири хвилини до кінця першого тайму Візаж зрівнює рахунок. Відзначився Олександр Біляченко.

В другому таймі Атлет спробував вирватися вперед, але знову безуспішно. Натомість за дві хвилини до завершення матчу той же Біляченко оформлює дубль у ворота Атлету і вириває перемогу для своєї команди.

"Команда СК "Візаж" реалізувала можливості, які давав реалізувати суперник. У ФК "Атлет" з реалізацією в цьому матчі було гірше. У другому таймі не вдалося пробити захист і воротаря СК "Візаж". У грі спрацював всім знайома футбольна істина. Не забиваєш ти, забивають тобі", - там пояснює поразку прес-служба ФК Атлет. Хоча, цілком ймовірно, не останню роль в цьому зіграла банальна недооцінка суперника та легковажне ставлення до матчу. Крім того, був відсутнім головний бомбардир атлетівців - Сергій Литвиновський.

В будь-якому поразка не вплинула на турнірне становище команди - "Атлет" поки все ще лідер вищої ліги. Але тепер у Променя з'явилася можливість спихнути команду з п'єдесталу. В звітному турі Промінь обіграв Легіон і в наступному енергетикам потрібно обіграти атлетівців. Зробити це буде нелегко, але, як показує приклад Візажа, цілком реально.

Всі результати чемпіонату Житомира з футзалу 01-02 лютого
Вища ліга
Медик – МФК «Brain» - 2:2
ФК «Промінь» - СК «Легіон» - 4:2
СК «Візаж» ЖОДЮСШ «Юність» - ФК «Атлет» - 2:1
Енергія – ФК «ГазМяс» - 7:0
Дасна-Кофеджио – Беркут-Профі - матч перенесено на прохання Беркут-Профі (причина - відсутність провідних гравців) і за погодженням з Дасна-Кофеджио

Перша ліга. Група А
Руден – Кодня - 6:3
Олімпік-Гранвер – Форвард - 0:5
МФК «Радомілк» - ЖНАЕУ - 2:0
МФК «Єдність» - ХСК «Кіфа» - 5:4
Козацька розвага – Крігер - 4:3

Перша ліга. Група Б
Фортуна – Штурм — 2:7
ХФК «Alfa» - Молокія — 1:2
Галант МТС – Комуніст — 4:6
ФК «Рос» - Персей - 5:4
МФК «Форца» - МФК « ІнБев-2» - 2:4
ЖВІДУТ – Корбутівка - 2:3

По материалам sportzt.comВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Єкатеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: