Старт у Житомирі: «Промінь» лікувати не потрібно

Із запланованих семи матчів неділі відбулися шість, поєдинок між ФзК «Штурм» та «Водоканалом» перенесено.

МФК «Форца» – ФК «Водолії»2:3 (0:1)
Коваль 17’ аг, Савчин 23’ 29’ – Левчук О. 28’ Тарасюк 31’
Матч між «Форцою» та «Водоліями» відкривав недільну програму матчів. Перший тайм видався небагатим на гольові моменти, втім більшу їх кількість створили «Водолії». Втративши декілька гольових нагод наприкінці тайму рахунок все ж було відкрито – Коваль в боротьбі зрізав м’яч у власні ворота. В дебюті другого тайму «Форца» зрівняла рахунок й одразу ж спробувала розвинути успіх. Натомість команди обмінялись голами, а вирішальне слова було за «Водоліями», переможний гол на рахунку Тарасюка.

ФК «Газмяс» – ФК «Грантех» 0:1 (0:0)
Слинько 25’
Попри переживання тренерського штабу «Грантеха» стосовно того, що команда не зможе гідно конкурувати у Вищій лізі, в дебютному матчі «Грантех» мінімально здолав «Газмяс». Більш досвідчені гравці «Газмясу» краще виглядали на майданчику: краще комбінували, більше володіли ініціативою й створювали гольові моменти, тоді як «Грантех» більше думав про оборону. Тому і гол Слинька у другому таймі став несподіванкою для всіх. У складі «Грантеха» виділявся Сидоренко, який був найактивнішим й раз по раз загрожував воротам «Газмяса». На останніх секундах матчу нічию для своєї команди міг врятувати Крюков якби встиг замкнути простріл Михайленка, але у футзалі якби не рахується – перемога «Грантеха» 1:0.

ФК «Промінь» – ФК «Медик» 9:0 (3:0)
Киришун 10’ Трибель 17’ 35’ Федорченко 20’ Тосіч 33’ 39’ 40’ Тищенко 38’ 40’
Хет-трик Тосіча, дубль Тищенка й Трибеля, голи Киришуна і Федорченка – підсумок найрезультативнішого матчу першого туру. Гравці «Променя» не стали відкладати справу в довгий ящик і на перерву йшли за комфортної переваги 3:0. У другому таймі енергетики забивали на різний смак (не обійшлося і без курйозних голів), а фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу «Проміня» 9:0. Хороша розминка для енергетиків напередодні матчу-відповіді проти «Сумихімпром-СДПУ» у рамках Кубку України з футзалу.

ФК «Атлет-2» – ФК «Квара» 4:2 (2:1)
Повнич 9’ Рафальський 16’ 35’ 38’ – Кварацхелія 15’ Гречко 33’
На правах фаворита «Атлет-2» розпочав матч активніше, що дало свій результат на дев’ятій хвилині матчу – Повнич забив красень-гол з дальньої дистанції. «Квара» особливо не турбувала воротаря «Атлета», але свій єдиний момент реалізувала. Проти такого сценарію був Рафальський, який одразу ж вивів свою команду вперед. «Атлет-2» продовжив домінувати і в другій половині матчу, але пропустив контр-атаку, яку голом завершив Гречко. І знову Рафальський виступив як справжній капітан, реалізувавши штрафний, а за дві хвилини до фінального свистка Віталій зняв всі питання стосовно переможця пари.

ХСК «Кіфа» – ФК «ІнБев-2» 5:1 (2:0)
Скомський 4, Тапаринцев 16, Сохацький 31, Архипюк 36, 38, – Самчик 26,
Найкращий приклад того як необхідно карати суперника за помилки в захисті продемонструвала «Кіфа». Навіть попри не найкращу реалізацію, після першого тайму гравці «Кіфи» мали гандикап у два м’ячі. У другому таймі гол Самчика, здавалося, відновив інтригу в матчі, але натиск гравців «Кіфи» та невпевнена гра в обороні призвели до того, що воротар «ІнБеву-2» був змушений ще тричі діставати м’яч із сітки власних воріт.

ФК «ІнБев» – ФК «Атлет» 0:1 (0:1)
Литвиновський 20,
Центральний матч туру залишився на десерт й треба визнати виправдав очікування вболівальників. Гра тримала в напрузі з першої хвилини, а моментів було вдосталь навіть для найвибагливіших вболівальників. «Атлет» на правах чинного чемпіона захопив ініціативу й взявся обстрілювати ворота суперника. Уже на третій хвилині матчу Коваль ударом зі штрафного повинен був виводити «Атлет» вперед, але воротаря «ІнБева» підстрахувала стійка.
До слова, роботи у Сухова було хоч відбавляй, адже чи не кожну атаку гравці «Атлета» закінчували ударом по воротах. Найнебезпечнішими були удари Литвиновського й Мельника, з якими на відмінно справився голкіпер «ІнБеву». Але навіть майстерність Сухова не врятувала його команду на останній хвилині тайму, коли Мухін вивів на ударну позицію Литвиновського і Сергій відкрив рахунок у матчі.

Оскільки по перерві ініціативу перехопили гравці «ІнБеву», то настала черга Сорокіна рятувати «Атлет». Як і Сухов, Максим справлявся з цим на відмінно. Мороховець, Лукомський та Чеберяк по черзі намагалися відновити паритет, але щоразу Сорокін діяв бездоганно. Апогеєм майстерності Сорокіна став впритул відбитий удар від Саківського за декілька секунд до фінального свистка.