Перша ліга Житомира: все тільки починається!

На відміну від Вищої ліги, де Чемпіон визначився цими вихідними, у Першій лізі Чемпіонату м. Житомира боротьба за призові місця в самому розпалі. Головні претенденти на Чемпіонський титул – «Атлет-2» та «Форца» свої матчі 17-го туру виграли з однаковим рахунком 3:0. Наразі «Форца» відстає від «атлетів» на три очки, але має матч в запасі. Боротьбу за третю сходинку загострила «Батьківщина Молода», яка в суботу розгромила «Олімпік» й наздогнала у турнірній таблиці «Слов’ян». Теоретично конкуренцію «Слов’янам» та «Батьківщині Молодій» може скласти «Квара», яка знаходиться на відстані однієї перемоги.

Що ж до інших результатів 17-го туру, варто відзначити важливу з точки зору турнірної боротьби перемогу «ІнБева-2», який ще на крок наблизився до дев’ятої сходинки, та «Персея», гравці якого не втрачають надії скласти «Кварі» конкуренцію в боротьбі за п’яте місце.

Гвоздь 24′ Гаврилюк 40′ Свєста 40′

Поки «Атлет-2» придивлявся до суперника, Бенедицький ударом зі штрафного перевірив реакцію воротаря «атлетів» Зорника. «Атлети» ж впродовж першої половини гри запам’яталися декількома неточними ударами Гавришенка та Свєсти, а наприкінці тайму повністю захопили ініціативу. Тим не менше грамотна гра «ІнБева-2» в захисті стала наслідком того, що на перерву команди пішли за нульової нічиєї.

На другий тайм вийшов зовсім інший «Атлет-2». Спочатку воротарю гостів Євтушку довелося рятувати свою команду після небезпечних ударів Гавришенка та Кучерчука, а уже за мить Кучерчук став автором гольового пасу на Гвоздя, який і відкрив рахунок у матчі. Після забитого голу «атлети» збавили оберти, при цьому продовжували контролювати гру, не підпускаючи до власних воріт «ІнБев-2». Підопічні Соколовського в надії врятувати нічию спробували розіграти п’ятого польового, але, як це часто буває, пропустили, гол на рахунку Гаврилюка. А підсумував перемогу «атлетів» Свєста, який уже з фінальною сиреною відправив у ворота «ІнБева-2» третій гол.

«Олімпік» – «Батьківщина Молода» 1:6 (0:2)

Кондратюк 38′ – Ковбасюк 11′ 34′ Герасимчук 13′ Свінціцький 28′ 40′ Зірка 34′

Попри те, що «Батьківщина Молода» була явним фаворитом матчу, саме гості повинні бути вдячними фортуні за те, що Шимановський влучив у стійку, адже хто зна як би розвивалися події, забий «Олімпік» першим. Але сталося так як сталося: «Батьківщина Молода» відкрила рахунок зусиллями Ковбасюка. А уже за дві хвилин Юрківському, який за відсутності голкіпера команди зайняв місце у рамці, довелося виймати м’яча із сітки власних воріт після потужного пострілу Герасимчука.

У другій половині гри команди грали без особливого натхнення в атаці, але не дивлячись на це Свінціцький зумів відправити у ворота суперника третій м’яч, а гравці «Олімпіка» змарнували декілька чудових нагод скоротити відставання в рахунку. Прикрасою протистояння став гол Зірки: номінальний воротар гостів, який звітний матч грав у полі, відправив м’яч у ворота суперника ударом практично з нульового кута. Одразу ж після цього Ковбасюк оформив дубль. Всі старання «Олімпіка» підсумував Кондратюк, який вдало зіграв на добиванні й забив «гол престижу». А останнє слово було за гостями – Свінціцький продемонстрував індивідуальну майстерність й став автором шостого голу своєї команди.

Неділя, 28 лютого

ХСК «Кіфа» – «Персей» 2:7 (1:3)

Шульгін 9′ Скомський 22′ – Контефт 5′ 25′ Лавріченко 10′ Остапенко 17′ 32′ Іванчук 39′ Малий 39′

«Персей» швидко вийшов вперед зусиллями Контефта й продовжував загострювати ситуацію біля воріт суперника. Наприклад, Остапенко цілком міг стати автором голу, забитого прямим ударом зі штрафного, але на шляху м’яча стала стійка. У «Кіфи» на вістрі атаки були Скомський, Овчаров та Тимощук, а відігратися господарям вдалося ближче до середини тайму – точний дальній удар вдався Шульгіну. Щоправда, уже в наступній атаці господарі пропустили від Лавріченка, а гол Остапенка, забитий Євгеном наприкінці тайму, дозволив «Персею» піти на перерву з перевагою в два м’ячі.

В дебюті другого тайму Скомському вдалося звести відставання в рахунку до мінімуму. Втім, як і у першому таймі, «Персей» швидко відновив перевагу в два м’ячі зусиллями Контефта. Господарі все частіше почали підключати до своїх атак воротаря Рогальського, що не могло не відобразитися на рахунку. Так після ряду помилок дубль оформив Остапенко, а Іванчук та Малий забивали уже в порожні ворота «Кіфи».

МФК «ІнБев-2» – «Олімпік» 7:1 (3:1)

Сенько 6′ Сімашкін 7′ Гаврилюк 16′ 38′ Стефанович 27′ Березовський 29′ 40′ – Сімайкін 12′

«ІнБев-2» намагався якнайшвидше реалізувати свою перевагу в забиті м’ячі, а тому й голи Сенька та Сімашкіна стали цілком логічними. Тим не менше «Олімпіку» вдалося відквитати один м’яч всередині тайму – удар Сімайкіна з гострого кута став нерозв’язною задачею для воротаря «ІнБева-2» Ковальчука. Навіть попри пропущений третій гол від Гаврилюка, «Олімпік» не виглядав безнадійно, чого лише варті моменти Шимановського та Сімайкіна.

Стосовно другої половини гри, то до середини тайму команди грали в спокійному темпі, а перший по-справжньому гольовий момент змарнував Шимановський, який не реалізував свій вихід віч-на-віч з воротарем «ІнБева-2» Євтушком. Після цього підопічні Соколовського серйозніше взялися за справу й доволі швидко довели свою перевагу. Спочатку Стефанович та Березовський розписалися у воротах суперника, а підсумували перемогу «ІнБева-2» Гаврилюк та Березовський.

МФК «Форца» – «Авангард (Полісся)» 3:0 (2:0)

Дзюба 6′ Онищук 17′ Дзінгілевський 26′

«Форца» швидко вийшла вперед, черговий гол до свого активу записав кращий бомбардир Першої ліги Микола Дзюба. Юнаки «Авангарду (Полісся)» мали чудовий шанс зрівняти рахунок всередині тайму: Олішевський майстерно розібрався на фланзі й покотив на вільного Чорновола, але м’яч з лінії виніс Меліченко. У відповідь «Форца» забила: Дзінгілевський знайшов пасом у штрафному майданчику суперника Онищука – 2:0.

Уже у другому таймі Дзінгілевський і сам відзначився голом – потужний дальній постріл Юрія зайшов точно у дев’ятку воріт гостів. Увесь інший ігровий час «Форца» контролювала хід матчу й грала відштовхуючись від рахунку. Тим не менше гості мали свій шанс – Олішевський втік віч-на-віч з воротарем «Форци», але затягнув з ударом і змарнував свій момент.