Перша ліга Житомира: «Водолії» повертають собі третю сходинку

Нічия «Батьківщини Молодої» у матчі з «Водоліями» разом із синхронними перемогами конкурентів призвели до падіння команди в турнірній таблиці з 3 на 6 сходинку. Щоправда, «Форца» та «Штурм-Лес» випереджають «Батьківщину Молоду» лише за додатковими показниками. «Водоліям» вистачило два тури щоб повернути собі третє місце, лідери ж залишаються незмінними – «Атлет-2» та «Персей».

Погоню за першою шісткою команд продовжує «Фрегат», який за підсумками 6 туру збільшив розрив від свого найближчого переслідувача до 5 очок. У нижній частині турнірної таблиці без змін – «Олімпік», «ІнБев-2» та «Авангард (Полісся)».

Субота, 5 грудня

Водолії – ХСК Кіфа 6:1 (1:0)

Левчук 15′ 35′ 36′ Наумчик 25′ 26′ Березовський 29′ – Овчаров 34′

Зі стартовим свистком команди запропонували одна одній обопільно гостру гру на високих швидкостях. Відкрити рахунок вдалося «Водоліям» – Левчук в одній із атак невідпорно пробив у дальній кут воріт «Кіфи».

Активні спроби відігратися гравці «Кіфи» робили у другому таймі – Тарасюк виніс м’яч з пустих воріт після удару Сохацького, а Скомський та Архипюк по черзі перевірили на міцність стійку воріт «Водоліїв». Гравці «Кіфи» одразу ж поплатились за нереалізовані моменти – Наумчик оформив дубль впродовж двох хвилин. Погром «Кіфи» продовжили Березовський та Левчук, гол престижу за «Кіфу» забив Овчаров.

Атлет-2 – Форца 4:1 (2:1)

Рафальський 3′ Гаврюшенко 4′ 25′ Ясинський 28′ – Марущак 8′ Дзюба -38′

«Атлет-2» швидко вийшов вперед зусиллями Рафальського та Гаврюшенка, на що у «Форци» голом відповів Марущак. Увесь інший ігровий час лідер Першої ліги «Атлет-2» прогнозовано володів м’ячем і не дозволяв супернику створювати гольові моменти біля власних воріт.

У другому таймі історія повторилась, з тією лише різницею, що на два голи «Атлету-2», гравці «Форци» відповіли лише нечисленними моментами біля чужих воріт. «Форца» розбігалася лише після півгодини зіграного часу внаслідок чого Зорнику декілька разів довелося вступати у гру. Останній шанс скоротити розрив у рахунку втратив Дзюба, який не реалізував 6-метровий удар.

ІнБев-2 – Персей 2:5 (0:2)

Гаврилюк 32′ Стефанович 37′ – Цирюк 5′ Малий 14′ Остапчук 30′ 34′ Голомаха 38′

Перший же стандарт у матчі перетворився на гол – Цирюк відправив м’яч у ворота суперника ударом зі штрафного. Поки «ІнБев-2» ніяк не міг знайти свою гру, Малий подвоїв перевагу «Персея». Найкращий гольовий момент «ІнБеву-2» у першому таймі втратив Стефанович, який із декількох метрів влучив у стійку.

Другий тайм гравці «ІнБеву-2» розпочали активніше, що не завадило «Персею» збільшити рахунок до 3:0. І лише гра у п’ять польових дала свій результат – Гаврилюк відквитав один м’яч. А до кінця зустрічі «ІнБев-2» пропустив ще двічі, голи у активі Остапчука та Голомахи, скоротив розрив у рахунку Стефанович – 5:2 перемога «Персея».

Неділя, 6 грудня

Батьківщина Молода – Водолії 2:2 (1:1)

Слободяник 15′ Козбан аг 37′Виговський 38′ Ковбасюк –39′ – Наумчик 16′

До середини тайму команди обмінялися небезпечними моментами: воротар «Водоліїв» врятував свою команду після удару Свінціцького, у «Водоліїв» Левчук не використав вихід один на один з воротарем «Батьківщини Молодої». А уже наступні свої моменти команди втілили в голи – Слободяник відкрив рахунок у матчі, Наумчик відновив паритет. До перерви команди встигли змарнувати по декілька гольових моментів й по черзі перевірили на міцність стійкий воріт одна одної.

По перерві «Батьківщина Молода» показала більш атакувальний футзал й частіше загрожувала воротам суперника, та попри це пропустила наприкінці зустрічі після помилки свого воротаря. На щастя для господарів Виговський наприкінці матчу врятував один пункт для своєї команди. Хоча все могло б закінчитися для «Батьківщини Молодої» куди краще, якби Ковбасюк реалізував дабл-пенальті наприкінці матчу.

Авангард (Полісся) – Штурм-Лес 0:1 (0:1)

Гриневич 17′

Увесь перший тайм олевчани «провисіли» на воротах суперника, тоді як юнаки «Авангарду (Полісся)» майже безпомилково грали в обороні, а якщо і припускались помилок, то свою команду рятував Семеній, або ж гостей підводила реалізація. Єдиний раз, коли для «Штурм-Лесу» все склалося стався на 17-й хвилині – Гриневич відкрив рахунок у матчі.

Як виявилося гол Павла став єдиним у грі, адже у другому таймі кардинально нічого не змінилося: «Штурм-Лес» грав першим номером без особливої настирності в атаці, тоді як юнаки «Авангарду (Полісся)» без особливого успіху намагалися зрівняти рахунок.

Олімпік – Фрегат 0:2 (0:0)

Стукал 29′ Безверхий 40′

До середини першого тайму «Фрегат» тричі міг виходити вперед зусиллями Безверхого та Бушила, а ближче до перерви уже гравці «Олімпіка» частіше загрожував воротам суперника й у гру довелося вступати воротарю «Фрегата». Та попри всі старання команд після першої 20-хвилинки на табло світилися нулі.

Другу половину зустрічі «Фрегат» також розпочав активніше, а забити такий довгоочікуваний гол вдалося всередині тайму – Стукал завершив комбінацію своєї команди точним ударом. В надії врятувати нічию гравці «Олімпіка» настільки захопилися атакою, що під час розіграшу ауту банально забули про Безверхого, який відправив у ворота «Олімпіка» другий гол.

Штурм-Лес – Форца 3:6 (2:2)

Гриневич 4′ Попович 19′ 39′ – Дзюба 17′ 24′ Русецький 20′ 31′ Оніщук 37′ 40′

Олевчани швидко вийшли вперед – Гриневич уже на 4-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Увесь перший тайм «Форца» намагалася виправити ситуацію, але ні удари з різних дистанцій, ні комбінаційна гра результату не принесла. Гол «Форці» подарували польові «Штурм-Лесу», які «начудили» біля власного штрафного майданчика, подарунком скористався Дзюба. На останніх хвилинах тайму команди обмінялись голами Поповича та Русецького.

Другий тайм розпочався із чергової помилки у захисті «Штурм-Лесу» і голу Дзюби. Розвинути успіх гравцям «Форци» вдалося на 31-й хвилині після вдало розіграного штрафного та голу Русецького. До кінця матчу радше «Форца» могла збільшувати розрив у рахунку, аніж ФК «Штурм-Лес» його скорочувати. І хоча в одній із останніх атак Поповичу вдалося скоротити відставання до двох голів, Онищук встановив остаточний результат – 6:3 перемога «Форци».