Перша ліга Житомира: «Водолії» не пускають «Батьківщину Молоду» в лідируючу трійку

Лідери Першої ліги здобули синхронні перемоги з різницею в один м’яч, а тому «Атлет-2» продовжує погоню за «Форцою». «Слов’яни» попри втрачені очки у матчі з «ІнБевом-2» залишились на третій сходинці турнірної таблиці. Руку до цього приклали «Водолії», які у суботу здобули вольову перемогу над «Батьківщиною Молодою» й не дозволили своєму конкуренту збільшити розрив у турнірній таблиці.

Ще одним несподіваним результатом у 13-му турі стала поразка «Персея» від «Квари» з рахунком 6:3, завдяки якій тепер «Квара» посідає шосту сходинку у Першій лізі. Що ж до розташування команд у нижній частині турнірної таблиці, то тут не відбулося жодних змін.

Субота, 30 січня

«Водолії» –  «Батьківщина Молода» 3:2 (1:1)

Тарасюк 8′ 25′ Наумчик 27′ – Пугаков 12′ Казбан 38′

Кращий бомбардир «Водоліїв» Андрій Тарасюк вивів свою команду вперед, проте за чотири хвилини Войналович з Пугаковим розіграли штрафний удар, який закінчився голом останнього. Увесь інший час першої половини гри «Батьківщина Молода» провела активніше в атаці, а «Водолії» видали ударну кінцівку тайму із небезпечних, але неточних ударів Левчука і Тарасюка а також удару Наумчика, з яким справився воротар «Батьківщини Молодої» Більський.

В дебюті другого тайму Тарасюк оформив дубль, а невдовзі Наумчик у стрімкій контр-атаці забив третій м’яч у ворота суперника. Збільшувати розрив у рахунку повинен був Левчук якби реалізував свій вихід віч-на-віч. Що ж до «Батьківщини Молодої», то у другому таймі команда показала жахливу реалізацію своїх моментів, яких, до слова, створила достатньо. Лише при грі в п’ять польових Казбан зумів скоротити відставання в рахунку, а от на більше гості не спромоглися – поразка 3:2.

«Квара» – «Персей» 6:3 (2:1)

Гречко 12′ Нікітенко 18′ 23′ Кварацхелія 24′ Ляшевич 32′ Градовський 36′ – Малий 8′ 39′ Баб’як 39′

Рахунок у матчі вдалося відкрити «Персею» – Малий замкнув простріл партнера з лівого флангу, на що «Квара» відповіла голом у виконанні Гречка. Поступово гравці «Квари» захопили ініціативу й невдовзі господарям вдалося втілити ігрову перевагу в гол – Кварацхелія класним розрізним пасом вивів Нікітенка на ударну позицію і Юрій вивів «Квару» вперед. «Персей» «огризався» дальніми ударами, з якими без проблем справлявся воротар господарів Іванов.

На початку другої половини гри Нікітенко та Кварацхелія збільшили перевагу своєї команди, а всередині тайму Ляшевич довів рахунок до 5:1. Ще за чотири хвилини гол Градовського запалив на табло розгромний рахунок 6:1. Якби гравці «Квари» наприкінці гри не почали куражитися, шансів у «Персея» бодай відквитати один гол взагалі б не було. А так Малий та Баб’як сповна скористалися розслабленістю суперника й зуміли скоротити відставання до трьох м’ячів.

МФК «ІнБев-2» – «Слов’яни» 1:1 (1:0)

Бенедицький 17′ – Кравчук 39′

«Слов’яни», ослаблені відсутністю головного «забивали» команди Вадима Безверхого, довго не могли створити нічого путнього в атаці. Лише на останніх хвилинах тайму Чернега в одній з небагатьох атак господарів влучив у стійку. А от «ІнБев-2» поступово налагодив комбінаційну гру й на 17-й хвилині Бенедицькому вдався класний удар у дальню дев’ятку, який і вивів «ІнБев-2» вперед.

Більше того, у другому таймі Бондарчук та Березовський могли збільшувати перевагу своєї команди в рахунку. Втім, найреальнішу нагоду відправити у ворота «Слов’ян» другий м’яч мав Самчик, який втік із власної половини поля, але не реалізував свій шанс. «Слов’яни» додали обертів й раз по раз загрожували воротам суперника, але рахунок на табло залишався незмінним. Лише на заключних хвилинах матчу Кравчуку при грі в п’ять польових вдалося відновити паритет. Денис міг стати героями матчу для «Слов’ян», якби в останній атаці з декількох метрів зумів переправити м’яч у ворота «ІнБева-2».

«Олімпік» – МФК «Форца» 2:7 (0:4)

Самойло 29′ Долинський 36′ – Савчин 2′ Ковпак 3′  Русецький 12′ Коваль 20′ Дзюба 33′ 35′ Меліченко  38′

Уже на другій хвилині матчу Ковпак після розіграшу штрафного став автором гольового пасу на Савчина, а уже за хвилину сам відправив м’яч у ворота «Олімпіка». Гості не зупинилися на досягнутому й невдовзі Русецький довів рахунок до 3:0. Єдиний по-справжньому гольовий момент у господарів змарнував Едуард Шимановський, потужний удар якого прийняла на себе стійка. Під занавіс тайму «Форца» знову додала обертів й навіть попри надійну гру воротаря «Олімпіка» Сальвука, Коваль на останній хвилині тайму довів рахунок до 4:0.

Забезпечивши собі комфортну перевагу ще у першому таймі, у другій 20-хвилинці «Форца» грала без особливого натхнення в атаці, чим і скористався «Олімпік» всередині тайму, коли Самойлу  вдалося «розмочити» рахунок. На таку спритність господарів «Форца» відповіла дублем Дзюби і голом Меліченка. А м’яч Долинського, забитий зі штрафного, лише скоротив відставання в рахунку – 7:2 перемога лідера Першої ліги.

Неділя, 31 січня

«Атлет-2» – ХСК «Кіфа» 6:2 (3:0)

Гавришенко 1′ 3′ Чупринський 5′ Гвоздь 24′ Рафальський 32′ Гаврилюк 39′ – Архіпюк Б. 34′ Сікайло 38′

Експеримент «Кіфи» з Сікайлом у ролі воротаря провалився уже на стартових хвилинах гри – Гавришенко оформив дубль ще до третьої хвилини, а уже за мить Чупринський забезпечив «атлетам» перевагу в три м’ячі. Та попри три швидких голи розвинути успіх «атлетам» не вдалося, ба навіть Сікайло почав адаптувався у воротах і декілька разів врятував свою команду.

У другому таймі воротар «Кіфи» Рогальський повернувся у звичне для себе місце в рамці, що не завадило Гвоздю на початку тайму забив вчетверте. Попри чималий розрив у рахунку, гравці «Кіфи» не опустили руки й змогли реалізувати один із своїх моментів на 34-й хвилині, голом відзначився Богдан Архіпюк. Наостанок команди обмінялися голами Сікайла та Гаврилюка, а фінальний свисток зафіксував перемогу «Атлета-2» з рахунком 6:2.

«Батьківщина Молода» – МФК «ІнБев-2» 2:0 (0:0)

Казбан 35′ Войналович 38′

Команди з перемінним успіхом володіли ініціативою, а перший гольовий момент у матчі створили гравці «Батьківщини Молодої» – Свінціцький не зумів переграти воротаря «ІнБева-2» Євтушка. Зі схожою проблемою стикнувся і гравець «ІнБева-2» Березовський біля протилежних воріт. Уже наприкінці тайму чергову нагоду відкривати рахунок у матчі втратив Євген Герасимчук, який у ближньому бою не перехитрив голкіпера суперника.

Другу половину матчу гравці «Батьківщини Молодої» провели куди активніше. В дебюті тайму воротар «ІнБева-2» Євтушок «потягнув» небезпечний удар Войналовича, а згодом нейтралізував небезпечний момент Сенька і добивання Виговського. Усі старання «Батьківщини Молодої» увінчались успіхом аж на 35-й хвилині коли Казбан дограв епізод до кінця й нарешті вивів свою команду вперед. Ще за три хвилини Пугаков розігнав контр-атаку господарів, яку точним ударом завершив Войналович – 2:0.