Перша ліга Житомира: «Батьківщина молода» повертається у трійку лідерів

Дві поразки «Штурм-Лесу» у сьомому турі Першої ліги Чемпіонату м. Житомира з футзалу одразу ж позначились на турнірному становищі команди – з 5 сходинки олевчани опустилися на 7 місце. Схожа ситуація і у «Персея», який після погрому від «Форци» втратив 3 позиції і наразі посідає 5 сходинку.

Набравши у сьомому турі чотири очки, «Батьківщина Молода» не лише повернулася на третє місце, а й не пустила у відрив лідера Першої ліги «Атлет-2», з котрим у суботу розписала мирову 1:1. Поразкою «Персея» скористалися «Водолії» – за підсумками туру команда вийшла на друге місце. На відстані витягнутої руки від трійки лідерів тримається «Форца», яка посідає четверту сходинку й програє третій команді всього лише один пункт.

Субота, 12 грудня

Квара – ІнБев-2 2:2 (1:1)

Нікітенко 9′ Ляшевич 40′ – Шкуратюк 17′ Сенько +24′

Рахунок у матчі на 9-й хвилині відкрив Нікітенко, на що гравці «ІнБеву-2» відповіли наприкінці тайму – красень гол з дальньої відстані на рахунку Шкуратюка. В дебюті другої 20-хвилинки «ІнБев-2» вийшов вперед після реалізованого пенальті Сенька. Увесь час другого тайму «Квара» безрезультатно намагалася відігратися і лише після рішення команди грати в п’ять польових Ляшевичу вдалося зрівняти рахунок на останній хвилині матчу.

Атлет-2 – Батьківщина Молода 1:1 (0:0)

Кучерчук 24′ – Войналович 31′

Матч активніше почали гравці «Батьківщини Молодої», внаслідок чого воротарю «Атлета-2» раз-по-раз довелося рятувати свою команду. З-поміж гольових моментів «Батьківщини Молодої» варто виділити удар в стійку Виговського і небезпечний штрафний у виконанні Войналовича. Втім, до середини тайму «Атлету-2» вдалося вирівняти становище і гаряче було уже біля воріт гостів. Найреальніший шанс  відкрити рахунок втратив Рафальський, удар якого потягнув воротар «Батьківщини Молодої».

На початку другого тайму Кучерчук був першим на добиванні після штрафного у виконанні того ж Рафальського й відкрив рахунок у матчі. Зрівняти рахунок вдалося Войналовичу, який пробив Зорника ударом з гострого кута. На більше команди не награли – нічия 1:1.

Неділя, 13 грудня

Форца – Персей 10:0 (5:0)

Русецький 7′ Іванов 11′ Дзюба 16′ 36′ 36′ 37′ 40′ Коваль 17′ Чистяков 25′ – Цирюк аг 17′ ––40′ Остапенко ––40′

Перша ж атака господарів завершилася взяттям воріт, гол на рахунку Русецького. Майже одразу капітан «Форци» Іванов класним ударом під поперечку подвоїв перевагу своєї команди, а наприкінці тайму «Персей» посипався, наслідком чого стали три пропущених голи протягом 2 хвилин.

У другому таймі у «Персея» нічого не виходило в атаці, тоді як «Форца» продовжила погром суперника. Спочатку голом відзначився Чистяков, а всередині тайму настав зірковий час Дзюби, який у підсумку оформив пента-трик. Те, що 13 грудня не день «Персея» підтвердили Цирюк та Остапенко, які не реалізували дабл-пенальті наприкінці гри.

Штурм-Лес – Водолії 2:7 (2:2)

Сорока 4′ 11′ – Березовський 8′ 24′ Тарасюк 18′ Лупша 30′ Чернишук 35′ Бондарець Олег 36′ Левчук О. 40′

Олевчани швидко відкрили рахунок завдяки голу Сороки, всі спроби «Водоліїв» зрівняти рахунок увінчались успіхом за 4 хвилини, потужний дальній удар вдався Березовському. Проте невгомонний Сорока знову вивів «Штурм-Лес» вперед після розіграшу штрафного. Для перемоги у першому таймі олевчанам не вистачило зовсім трохи – Тарасюк зрівняв рахунок наприкінці тайму.

В дебюті другої половини зустрічі гол Березовського дозволив «Водоліям» вперше повести в рахунку, а невдовзі Лупша збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. В останній 10-хвилинці гравці «Водоліїв» повністю переломили хід гри, що на рахунку відобразилось як 7:2.

Штурм-Лес – Батьківщина Молода 0:6 (0:3)

Виговський 11′ 27′ Герасимчук 17′ Ковбасюк 20′ Свінціцький 29′ Більський +40′

Намагаючись виправитися за поразку у першому матчі 7 туру, олевчани зі стартовим свистком побігли вперед. В дебюті першої половини зустрічі Сорока змарнував чудову нагоду відкрити рахунок у матчі, не влучивши у ворота з трьох метрів. Натомість свій перший же гольовий момент гравці «Батьківщини Молодої» реалізували, гол на рахунку Виговського. А поки олевчани все ніяк не могли знайти свою гру, гравці «Батьківщини Молодої» продовжили забивати у ворота суперника.

Голи влітали у ворота «Штурм-Лесу» і у другому таймі. Спочатку відзначився Виговський, а Свінціцький довів рахунок до непристойних 5:0, наостанок воротар «Батьківщини Молодої» Більський реалізував пенальті.

Олімпік – Авангард (Полісся) 2:1 (0:1)

Таратін 31′ – Медведчук 14′ Ситарський аг 38′

На всі намагання гравців «Олімпіка» відкрити рахунок у матчі, юнаки «Авангарду (Полісся)» відповіли голом Медведчука. У першому таймі гравці «Олімпіка» ніяк не могли налагодити комбінаційну гру, тому і на перерву пішли мінімально програючи супернику.

Лише всередині другого тайму Таратін продавив захисника суперника й відновив «статус кво». «Олімпік» одразу ж додав в активності і якби не впевнена гра воротаря гостів, «Олімпік» міг не лише виходити вперед, а й збільшувати власну перевагу. До нічиєї юнакам «Авангарду (Полісся)» не вистачило зовсім трохи – прикрий гол підопічні Шиманського пропустили наприкінці матчу, м’яч у власні ворота зрізав Ситарський.

ХСК Кіфа – Фрегат 0:3 (0:1)

Штоюнда 14′ Стукал 31′ 40′ Шафран ––38′ – Скомський ––39′

В перерві між позиційною боротьбою, яка точилася між командами у першому таймі, Штоюнда зумів вивести «Фрегат» вперед. Збільшити перевагу «Фрегату» не дозолив Рогальський, який наприкінці тайму парирував небезпечний удар Германа з близької відстані.

У другому таймі перевагу «Фрегату» подвоїв Стукал, автором третього голу мало не став Гвоздь, удар якого прийшовся у стійку. На останніх хвилинах матчу команди по черзі не реалізували дабл-пенальті. Те, що не вдалося Гвоздю, вдалося Стукалу – Руслан за 5 секунд до фінальної сирени встановив остаточний результат матчу – 3:0 на користь «Фрегату».