Перша ліга Житомира: «Атлет-2» захоплює лідерство

Протягом суботи-неділі, 7-8 листопада, у рамках другого туру відбулося сім матчів. Після зіграних матчів другого туру лідерство у турнірній таблиці з 7 очками захопив «Атлет-2», другу-третю сходинку ділять «Батьківщина молода» та «Водолії», які мають у своєму активі по 6 очок.

Субота, 7 листопада 2015 р.

Батьківщина молода – Олімпік 7:1 (4:1)

Герасимчук 6’ 19’ 37’ Ковбасюк 13’ Виговський 16’ Слободяник 29’ 32’ – Шимановський 2’

Для «Олімпіка» все розпочалося краще не придумаєш – на другій хвилині Шимановський відкрив рахунок у матчі. Втім, наскільки швидко «Олімпік» забив, настільки ж швидко і пропустив. За чотири хвилини Герасимчук відновив паритет, а згодом Ковбасюк і Виговський довели рахунок до 3:1. На перерву команди йшли з перевагою ФК «Батьківщина молода» у три м’ячі – дубль оформив Герасимчук. Другий тайм «Олімпік» розпочав жвавіше, але усі старання гостей перекреслив п’ятий гол, автором якого знову став Слободяник. До фінального свистка ще по голу забили Слободяник та Герасимчук, які оформили дубль та хет-трик відповідно.

Фрегат – Квара 2:3 (0:2)

Безверхий 31’ 31’ – Кварацхелія 10’ Нікітенко 13’ Гречко +29’

Допоки «Фрегат» не пропустив перший гол, команда виглядала дуже пристойно й мало в чому поступалася «Кварі». Так було до десятої хвилини, коли при виконанні штрафного Кварацхелією стінка «Фрегата» розвалилася й м’яч залетів у незахищений кут воріт. За три хвилини «Фрегат» припустився ще однієї помилки у захисті,  якою скористався Нікітенко. Тож не дивлячись на палку підтримку своїх вболівальників, на перерву «Фрегат» йшов з двома пропущеними м’ячами.

Другу половину зустрічі «Фрегат» розпочав з чіткими намірами бодай відіграти один гол, але чергова помилка призвела до пенальті й голу Гречка – 3:0. Очевидно думаючи, що перемога уже здобута, гравці «Квари» настільки розслабилися, що впродовж хвилини двічі пропустили від капітана «Фрегата» Безверхого. І якби не проблеми з реалізацією й впевнена гра воротаря «Квари», «Фрегат» цілком міг врятувати нічию. А так 3:2 – «Квара» здобуває першу перемогу в сезоні.

ІнБев-2 – Атлет-2 1:1 (0:0)

Мельник 39’ – Максимчук 28’

Тиждень тому «Атлет» був сильнішим за «ІнБев», у матчі ж дублюючих складів, який відбувся 7 листопада, все розгорталося дещо інакше, зате емоцій було вдосталь. Уже в дебюті зустрічі Бірюченко змусив хапатися за голову своїх партнерів – потужний удар Миколи струсонув поперечку воріт «ІнБева-2». Після цього моменту команди не ризикували, розуміючи вагу помилки. В атаці цікавіше виглядав «ІнБев», гравці якого час від часу перевіряли пильність воротаря суперника, але вперед вийшов саме «Атлет-2». Як і тиждень тому наприкінці матчу й у схожій ситуації: простріл з флангу – гол, свою команду вперед вивів Максимчук. Забійний момент у другому таймі втратив Березовський – Зорник врятував «Атлет» від голу. Градус гри підвищувався з кожною хвилиною, розрядив напружену ситуацію на лавці запасних «ІнБева-2» Мельник, який ударом зі штрафного підловив Зорника на помилці й зрівняв рахунок у матчі. До фінальної сирени обидві команд змарнували по декілька гольових нагод, у чому традиційно винили всіх, окрім себе.

Неділя, 8 листопада 2015 р.

Персей – Батьківщина молода 2:4 (0:3)

Сірий 34’ Контефт 39’ – Свінціцький 1’ Слободяник 13’ Ковбасюк 20’ Казбан 31’

На 11-й секунді матчу Свінціцький поцілив у дальній кут воріт «Персея» й відкрив рахунок у матчі. Декілька гольових нагод змарнували гравці «Персея», натомість Слободяник свій вихід один на один реалізував. Рахунок на табло змушував «Персей» грати першим номером – команда захопила ініціативу, регулярно створювала моменти, але м’яч ніяк не йшов у ворота суперника. За такої гри «Батьківщина молода» зробила ставку на швидкі контр-атаки. Парадокс, але попри постійні атаки «Персея», гол влетів саме у їхні ворота. На останній хвилині тайму Слободяник витримав гросмейстерську паузу й покотив на Ковбасюка, який вколотив м’яч під поперечку.

У другому таймі «Персей» продовжив свої спроби відігратися, а «Батьківщина молода» продовжила ловити суперника на контр-випадах. Наприкінці матчу вдача нарешті посміхнулась гравцям «Персею», один м’яч відіграв Сірий, але до цього рахунок був уже 4:0, голом у гостів відзначився Казбан. Підсолодив гіркоту поразки для «Персея» Контефт, який встановив остаточний результат – 4:2 на користь ФК «Батьківщина молода».

Водолії – Квара 2:1 (1:0)

Березовський 20’ Тарасюк 38’ – Гречко 22’

Перший тайм між «Водоліями» та «Кварою» запам’ятався тим, що кожен із гравців ігрових четвірок мав по декілька гольових можливостей, але на табло світилися нулі. Команди з поперемінним успіхом володіли ініціативою, по черзі створюючи небезпечні моменти біля воріт одна одної. Тайм плавно йшов до завершення аж поки на останніх секундах Березовський не наважився на удар зі своєї половини поля й запустив круглого за комірець воротарю «Квари».

«Квара» відповіла доволі швидко – на 22-й хвилині Гречко точним ударом завершив комбінацію своєї команди. В ігровому плані другий тайм мало в чому відрізнявся від першого й матч закінчився б мировою, але за дві хвилини до кінця Тарасюк виборов м’яч на лівому фланзі й вивів «Водоліїв» вперед. Гра в п’ять польових не принесла бажаного результату «Кварі», більше того команда могла програти і з більшим рахунком, будь Березовський та Левчук влучнішими.

Інбев-2 – Форца 1:3 (0:1)

Коржичевський 31’ – Дзюба 12’ 40’ Чистяков 32’

«Форца» вийшла вперед на 12-й хвилині зусиллями Дзюби, який завершив розіграш кутового голом. Після  пропущеного м’яча «Інбев-2» намагався більше володіти ініціативою, тоді  як «Форца» грала від оборони. Втім, навіть за такого розвитку подій «ІнБев-2» нечасто загрожував воротам суперника.

Уже у другій половині зустрічі Савчин повинен був збільшувати перевагу «Форци», але знаходячись перед порожніми воротами влучив у захисника. Соколовський зумів докричатися до своїх гравців лише на 31-й хвилині, підсумком чого став гол Коржичевського. Але у відповідь «Форца», як по нотам, розіграла стандарт і Чистяков знову вивів свою команду вперед. Третій гол уже в порожні ворота «ІнБева-2» відправив Дзюба.

Кіфа – Атлет-2 1:5 (0:2)

Сікайло 36’ Архіпюк Б. -19’ –  Повнич 9’ 27’ Гаврилюк 11’ -36’ Чупринський 30’ Рафальський 39’

Хоча «Кіфа» ні в чому не поступалася супернику, Повнич всередині тайму вивів «Атлет-2» вперед, а за дві хвилини Гаврилюк продавив Архіпюка Богдана й подвоїв перевагу своєї команди. З-поміж нечисленних моментів «Кіфи» варто відзначити змарнований вихід один на один Тимощука та нереалізований дабл-пенальті Богдана Архіпюка, який намагався виправитися за власну помилку.

Нереалізований дабл-пенальті вболівальники побачили і у другому таймі, щоправда цього разу його пробивав Гаврилюк. До цього часу рахунок був уже 4:0 на користь «Атлета-2», голами відзначились Повнич та Чупринський. Наостанок команди обмінялися забитими м’ячами: Сікайло забив гол престижу за «Кіфу», Рафальський поставив крапку у матчі – 5:1.