Перша ліга Житомира: «Атлет-2» повертає собі лідерство

Досить було ФК «Батьківщина молода» втратити очки, як їх з першого місця одразу ж посунув «Атлет-2», який обидва свої матчі 4 туру виграв. Схожа ситуація і у «Водоліїв» – нічия з «Олімпіком» й втрачене третє місце, яке наразі посідає «Персей». У спину «Водоліям» дихають «Форца», яка має у своєму активі 7 очок, та «Квара» з «Штурм-Лесом» з 6 набраними пунктами. Свої очки повільно але впевнено набирають «Кіфа» та «Олімпік», які наразі ділять 8-9 сходинку, тоді як «ІнБев-2» все ще не може знайти свою гру. Серед інших результатів туру відзначимо перші набрані очки юнаків «Авангарду (Полісся)».

Субота, 21 листопада 2015 р.

Олімпік – Штурм-Лес 0:2 (0:2)

Сорока 10’ Гриневич 20’

Гості з Олевська розпочали матч із дальніх неточних ударів Сороки та Стафійчука, на що «Олімпік» відповів пострілом в стійку Шимановського. Сорока, який традиційно був найактивнішим у складі «Штурм-Лесу», відкрив рахунок у матчі на 10-й хвилині. Опісля найближчим до голу у складі «Штурм-Лесу» знову був Сорока, в «Олімпіка» – Братченко. Втім, м’яч все ж побував у воротах житомирян – на останніх секундах тайму комбінацію своєї команди точним ударом завершив Гриневич.

У другому таймі «Олімпік» безуспішно намагався покращити своє становище, але щоразу команду підводила реалізація, з такою ж проблемою стикнулися і гравці «Штурм-Лесу». Під кінець зустрічі гості почали позиційно провалюватись, але жодної з помилок гравців «Штурм-Лесу» житомиряни не використали, хоча й нагод для цього мали вдосталь.

Штурм-Лес – Атлет-2 5:8 (2:3)

Новак 16’ 32’ 38’ Попович 18’ Сорока 35’ – Чупринський 7’ Максимчук 17’ 27’ Гавриленко 20’ 40’ Рафальський 21’ 36’ 40’

Наслідком традиційно активного початку матчу у виконанні «Атлету-2» став гол Чупринського. Пропущений м’яч жодним чином не вплинув на олевчан й за хвилину Зорнику довелося рятувати «Атлет-2» після прицільного удару Поповича. А уже наступний гольовий момент «Штурм-Лесу» закінчився голом – Новак продавив захист «Атлета-2» й відправив м’яч у дальній кут воріт суперника. Максимчук уже у наступній атаці знову вивів «Атлет-2» вперед і цього разу у «Штурм-Леса» знайшлася відповідь – рахунок зрівняв Попович. Втім, «Атлет-2» все ж виграв перший тайм, гол на останніх секундах тайму забив Гавриленко.

Гольовий настрій команди зберегли і в другому таймі. Уже на 20 секунді другої 20-хвилинки Рафальський відправив четвертий м’яч у сітку воріт суперника, п’ятий гол на рахунку Максимчука. Всередині другого тайму інтригу в матчі відновили Новак та Сорока, які скоротили відставання олевчан до одного м’яча, але дубль Рафальського та гол Гавриленка в підсумку забезпечили «Атлету-2» впевнену перемогу.

ХСК Кіфа – Авангард (Полісся) 2:2 (1:1)

Сохацький 19’ 35’ – Олішевський 18’ Станішевський 29’

Слідом за першим голом «Авангарду (Полісся)» прийшли і перші набрані очки. Перший гольовий момент у матчі втратив Бугай, який не зумів переграти воротаря «Кіфи». Нулі на табло зберігалися до 18-ї хвилини, коли Олішевський відкрив рахунок у матчі після розіграшу кутового, а вже у наступній атаці Сохацький відновив паритет.

Початок другого тайму був за юнаками «Авангарду (Полісся)», які раз по раз загрожували воротам суперника. Після нереалізованого виходу віч на віч Заброцького, м’яч все ж влетів у ворота «Кіфи» після розіграшу кутового й голу Станішевського. Нічию для «Кіфи» за п’ять хвилин до кінця матчу врятував Сохацький.

ІнБев-2 – Батьківщина молода 2:2 (0:0)

Самчик 27’ Гаврилюк 29’ – Ковбасюк 22’ Козбан 30’

Єдиний суботній матч Першої ліги, після першого тайму якого на табло світилися нулі. Увесь тайм команди, попри достойні швидкості, змагалися у позиційній боротьбі. Перший гол у матчі було забито в дебюті другого тайму, «Батьківщину Молоду» вперед вивів Ковбасюк. Другий тайм команди почали жвавіше, час від часу загрожуючи воротам одна одної. Один із моментів «ІнБеву-2» перетворився на гол на 27-й хвилині, рахунок зрівняв Самчик. Після забитого голу ініціатива перейшла до «ІнБеву-2», наслідком чого став їх другий забитий м’яч. Тим не менше всередині тайму Козбану вдалося відновити «статус кво». До фінального свистка команди як не намагалися, рахунок на табло так і не змінили – нічия 2:2.

Неділя, 22 листопада 2015 р.

Водолії – Олімпік 4:4 (2:2)

Чернишук 9’ Тарасюк 19’ Наумчик 23’ Лупша 35’ – Шпинь 7’ 36’ Шимановський 14’ Сімайкін 30’

З огляду на відсутність у «Олімпіка» основного воротаря, «Водолії» розпочали матч активніше. Та попри це в одній із атак «Олімпіку» вдалося відкрити рахунок, голом відзначився Шпинь. Всередині тайму команди обмінялися голами: Чернишук зрівняв рахунок у матчі, а Шимановський після розіграшу стандарту відправив м’яч у дев’ятку воріт «Водоліїв». На перерву команди все ж пішли за нічийного результату – Тарасюк наприкінці тайму зрівняв рахунок.

У другій половині зустрічі уже «Олімпік» змушений був відіграватися – Наумчик вивів «Водоліїв» вперед. Зрівняти рахунок гравцям «Олімпіка» вдалося лише наприкінці тайму, коли пішла гра на зустрічних курсах. Впродовж декількох хвилин рахунок на табло мінявся з блискавичною швидкістю й зупинився на нічиїй 4:4. Востаннє змінити цифри на табло на користь «Олімпіка» повинен був Самойло, але удар Андрія влучив у стійку.

Авангард (Полісся) – Форца 0:1 (0:0)

Русецький 23’

Перші гольові моменти команди створили у другій половині тайму: у «Форци» Іванов не реалізував вихід один на один, а гравець «Авангарду (Полісся)» Олішевський перевірив пильність воротаря суперника. Увесь інший час першого тайму гравці «Форци» шукали ключі від воріт суперника, а вихованці «Авангарду (Полісся)» грамотно оборонялися.

Лише на початку другого тайму «Форца» вийшла вперед – Русецький замкнув простріл Коваля з правого флангу. Розвинути успіх «Форци» міг той-таки Коваль, з ударом якого справився воротар «Авангарду (Полісся)», та Чистяков, удар якого прийняла на себе стійка.

Атлет-2 – Фрегат 3:1 (2:0)

Гвоздь 2’ 40’ Рафальський 12’ – Безверхий 31’

Секундна стрілка не встигла зробити двох обертів, як Гвоздь молодший вивів «Атлет-2» вперед, а на екваторі тайму Рафальський подвоїв перевагу атлетів. Гвоздь мол. мало не повторив свій трюк у другому таймі, але удару Андрія в дальній кут забракло влучності, а згодом зі схожою проблемою стикнувся і Чупринський. За півтора тайми гравці «Фрегату» жодного разу не загрожували воротам суперника, але перший же їх момент закінчився голом: Безверхий продавив захисника суперника й відправив м’яч у ворота атлетів. В надії відігратися «Фрегат» почав грати в п’ять польових, за що був покараний під занавіс матчу голом у порожні ворота у виконані Гвоздя молодшого.

Персей – Квара 2:1 (0:0)

Остапенко 21’ Малий 38’ – Градовський 27’

«Квара» цікавіше виглядала в атаці, щоправда ані удари з різних дистанцій, ані комбінаційна гра особливих дивідендів команді не принесли. Та попри це в дебюті другого тайму «Квара» пропустила – Остапенко відкрив рахунок у матчі. За декілька хвилин Малий міг збільшувати перевагу своєї команди, але Вадим не реалізував вихід один на один з воротарем «Квари».

Перевага «Персея» протрималась шість хвилин, допоки Градовський не відновив паритет. Все б закінчилось внічию, якби не гол Малого наприкінці зустрічі – Вадим вдало зіграв на добиванні після удару в стійку Голомаха й знову вивів «Персей» вперед. Фінальний штурм «Кварі» відверто не вдався, а відтак 2:1 – «Персей» бере 3 очки й одноосібно посідає третє місце в турнірній таблиці.