Перша ліга Житомира: «Атлет-2» оступається, «Батьківщина Молода» користується

Чотири набраних очки у третьому турі дозволили ФК «Батьківщина Молода» одноосібно очолити турнірну таблицю Першої ліги. «Атлет-2» та «Водолії», які у звітному турі поділили очки, замикають трійку лідерів, маючи у своєму активі 8 та 7 очок відповідно. Лише один пункт відділяє «Персей» та «Квару» від третьої сходинки, тому будь-яка осічка коштуватиме місця у трійці лідерів. Перемоги «Штурм-Лесу», «Олімпіка» та «Фрегата» дозволили командам покинути зону вильоту.

Субота, 14 листопада 2015 р.

Квара – Штурм-Лес 6:4 (1:3)

Нікітенко 16′ 33′ Горбачевський 23′ 24′ Ляшевич 37′ Градовський 38′ – Стафійчук 4′ Гриневич 4′ Сорока Я. 5′ 29′

Початок першого тайму став для господарів холодним душем: на два нереалізованих моменти «Квари» гості відповіли одразу двома м’ячами. Спочатку Ярослав Сорока, протягнувши м’яч від власного штрафного майданчика, покотив на Стафійчука і одразу Гриневич подвоїв перевагу гостів з Олевська. Доки «Квара» приходила до тями, Ярослав Сорока забив третій м’яч своєї команди. Гравці «Квари» одразу ж взялися виправляти ситуацію, але всі удари господарів були вкрай неточними. Ситуацію для «Квари» покращив Нікітенко, який наприкінці першого тайму відквитав один м’яч.

Інтригу в дебюті другого тайму відродив Горбачевський. Доки гравці «Квари» марнували свої нагоди, Стафійчук та Сорока розіграли кутовий, який завершився голом останнього – 3:4. Перевага «Штурм-Леса» трималася недовго – на 33-й хвилині паритет відновив Нікітенко, а крапку у трилері поставили Ляшевич та Градовський.

Батьківшина Молода – Кіфа 4:2 (1:1)

Свінціцький 5′ 22′ Виговський 30′ Пугаков 32′ – Скомсьикй 7′ 27′

До середини першого тайму команди обмінялися голами зі штрафних – у «Батькіщини Молодої» відзначився Свінціцький, у «Кіфи» штрафний «з точки в точку» виконав Скомський. Ще у першому таймі виводити «Батьківщину Молоду» вперед міг Войналович, але не зумів переграти в рамці воріт Рогальського.

Одна із небагатьох помилок у захисних редутах «Кіфи» коштувала команді пропущеного м’яча. Щоб відігратися гравцям «Кіфи» знадобилося значно більше часу, аніж у першому таймі. Лише на 27-й хвилині комбінацію «Кіфи» точним ударом завершив  Скомський. Щоправда, Виговський швидко знову вивів «Батьківщину Молоду» вперед, а Пугаков збільшив перевагу до двох м’ячів. Здобути бодай нічию для «Кіфи» до фінального свистка спробували Овчаров та Тимощук, але з обома ударами справився воротар «Батьківщини Молодої» Більський.

Авангард (Полісся) – Персей 0:3 (0:2)

Остапенко 4′ Малий 7′ 23′

Уже на четвертій хвилині матчу у ворота «Авангарду (Полісся)» влетів перший гол.  У «Авангарду-Полісся» огризнувся Бугай, який поцілив у стійку. За декілька хвилин Малий покарав суперника за помилку в центрі поля й збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Відіграти один гол повинен був Поліщук, але Юрію не вистачило долі секунди аби встигнути на простріл Бугая.

У другому таймі «Персей», забезпечивши собі перевагу в три м’ячі, віддав ініціативу супернику. Гравці ФК «Авангард (Полісся)» банально катали м’яч, подовгу думали що з ним робити, звідси й зовсім нудна гра без моментів. Лише під завісу матчу команди активізувалися, але справжніх гольових моментів вболівальники так і не побачили. У випадку із «Авангардом (Полісся)» дається взнаки процес перебудови команди з великого футболу на футзал, адже ще минулого тижня гравці «Авангарду (Полісся)» закінчили грати Перше коло у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України, а тому сподіваємось, що невдовзі юнаки ще себе покажуть.

Фрегат – Штурм-Лес 3:4 (1:1)

Безверхий 18′ Герман 28′ Бушило 39′ – Бобровнік 16′ Сорока Ярослав 36′ 38′ 39′ Новак –19, Попович –20

Оскільки для «Штурм-Лесу» це був другий матч за день, команда фізично підсіла, тому і не дивно, що ініціатива була у «Фрегата». Втім, «Штурм-Лес» швидко розігрівся й після середини першого тайму біля воріт «Фрегату» було гаряче. Один лише Сорока мав три гольових моменти, але не реалізував жодного через надійну гру у воротах Говорадла. Проте навіть впевнена гра голкіпера не врятувала «Фрегат» від пропущеного голу – Бобровнік відкрив рахунок у матчі на 16-й хвилині.

За дві хвилини до перерви Безверхий витиснув максимум із вкидання від воріт й відновив «статус кво». Велика заслуга в тому, що «Фрегат» пішов на перерву з нічийним результатом воротаря Говорадла, який відбив дабл-пенальті Новака, а згодом не купився хитре виконання десятиметрового від Поповича.

У другому таймі Ярослав Сорока не реалізував вихід один на один, зате «Фрегат» свій момент використав сповна й після удару Германа вийшов вперед. Все йшло до перемоги «Фрегату, поки не наступив зірковий час Сороки – впродовж трьох хвилин Ярослав оформив хет-трик. Надія для «Фрегату» зажевріла після голу Бушила, але часу на камбек не вистачило – 4:3 «Штурм-Лес» здобуває першу перемогу у Першій лізі.

Неділя, 15 листопада 2015 р.

Атлет-2 – Водолії 2:2 (1:1)

Гавришенко 15′ 40′ Рафальський -22′ – Наумчик 11′ Свинтак 33′

Гол Наумчика на 11-й хвилині став логічним завершенням атак «Водоліїв», котрі в нападі виглядали краще за суперника. Гравці «Атлету-2» швидко прийшли до тями і вже за чотири хвилини Гавришенко зрівняв рахунок. Не дивлячись на це, гравцям «Атлету-2» не вдалося розвинути успіх, а ігрова ініціатива знову перейшла до «Водоліїв».

У другій половині зустрічі Рафальський став антигероєм для «Атлета-2». В дебюті тайму Віталій не зумів з пенальті переграти воротаря «Водоліїв», а згодом обрізався у центрі поля, що призвело до виходу один на один і голу Свинтака. Проте «Водоліям» для перемоги не вистачило 12 секунд, «Атлет-2» врятував Гавришенко.

Олімпік – ІнБев-2 2:1 (1:0)

Кондратюк 5′ Братченко 38′ – Березовський 29′

Кондратюк швидко вивів «Олімпік» вперед і після пропущеного голу увесь перший тайм гравці «ІнБеву-2» ніяк не могли опам’ятатися. Лише у другому таймі підопічні Соколовського серйозно взялися за справу і на 29-й хвилині Березовський зрівняв рахунок у матчі. Варто зазначити, що гол назрівав, адже багаточисленні удари по воротам «Олімпіка» рано чи пізно повинні були перетворитися на  гол. Все б закінчилось нічиєю, якби воротар «ІнБева-2» не «начудив», подарунком від голкіпера «ІнБева-2» скористався Братченко.

Авангард (Полісся) – Фрегат 1:5 (0:2)

Чорновіл 39′ – Чернега 7′ 26′ Бушило 8′ Устимович 35′ Безверхий 40′

На перерву команди могли йти за розгромного рахунку на користь «Фрегата», натомість глядачі побачили лише два голи у воротах «Авангарду (Полісся)», авторами яких стали Чернега та Бушило. Гравці «Фрегату» в першій половині зустрічі встигли обстріляли каркас воріт, Безверхий перевірити майстерність воротаря «Авангарду (Полісся)», а Шафран та Чернега впевнитись у тому, що їм необхідно працювати над точністю ударів.

У другому таймі «Авангард (Полісся)» огризнувся небезпечним ударом зі штрафного Станішевського та нереалізованим моментом Тимченка. За свої старання гравці «Авангарду (Полісся)» були нагороджені на останній хвилині матчу, коли Чорновіл вирішив перевірити пильність воротаря «Фрегата» й відкрив лік забитим м’ячам своєї команди у Першій лізі Чемпіонату м. Житомира з футзалу. Та все ж останнє слово було за «Фрегатом» – Безверхий довершив розгром «Авангарду (Полісся)» – 5:1.

Форца – Батьківщина молода 1:1 (0:1)

Дзюба 31, – Казбан 18,

Лише наприкінці тайму команди порадували вболівальників голом – простріл Виговського точним ударом завершив Казбан й вивів «Батьківщину Молоду» вперед. У намаганнях відігратися під час другого тайму «Форца» частіше володіла ігровою ініціативою, а нечасті спроби команди зрівняти рахунок увінчались успіхом на 31-й хвилині, коли Дзюба виборов м’яч на правому фланзі й відновив паритет

Уже наприкінці зустрічі Пугаков виніс м’яч із порожніх воріт і врятував «Батьківщину Молоду» від голу після удару Русецького. Наостанок «Форца» спробувала вирвати перемогу на останніх секундах матчу, розігравши штрафний, але безуспішно – нічия 1:1.