Найцікавіші турнірні таблиці та впевнені перемоги чемпіонату Житомира
Результати ігор та огляди матчів 15-16 листопада

Змагання лише наберають оберту, команди зіграли всього по 2-3 гри, але вже зараз стає очевидним, що ті з них, хто зазвичай звик в стартових поєднках лише роскачуватися, ризикує опинитися на значно нижчих позиціях.

Навіть зараз трійки лідерів в групах виглядають, м'яко кажучи, незвично і нетипово. А часу аби їх наздогнати - не так багато. В будь-якому випадку на вболівальнкиів чекає незвичний та інтригуючий сезон.

Пропонуємо вашій увазі результати ігор.

Група А
Персей - Гранвер-ЖДУ - 2:5
ЖНАЕУ - Фрегат - 1:3
Корбутівка - Телеконтакт - 8:0
ЖВІДУТ - Промінь - 2:3

Якщо нинішній лідер групи А, команда Корбутівка без проблем розгромила новачка - Телеконтакт із рахунком 8:0, то фавориту групи - команді Промінь три очки в матчі проти ЖВІДУТ далися дуже непросто. Команда військових виявилася міцним горішком і в першому таймі змогла на рівних протистояти віце-чемпіону Житомира. Навіть більше - вигравати по ходу матчу. Юрій Сичевський вже на дев'ятій хвилині вивів ЖВІДУТ уперед. Команда досить впевнено оборонялась, грала на швидких контратаках. Лише за 4 хвилини до кінця тайму енергетикам вдалося зрівняти рахунок. Нічия Промінь аж ніяк не влаштовувала, тому в другому таймі команда почала активно відігруватися. Суперник протримався айже півтайму. Але спочатку Яків Федорченко вивів Промінь вперед на 29 хвилні, а за чотири хвилини Дмитро Тосіч закріпив перевагу - 3:1.Але навіть два швидкі голи в свої ворота не зламали ЖВІДУТ. Команда проявила характер та навіть спробувала відігратися. За хвилину до фіанального свистка Дмитро Голумбьовскьий скорочує різницю на один м'яч.Загалом, військові мали ще декілька нагод зрівняти рахунок, але надійно грав голкіпер енергетиків. Підсумковий рахунок 3 – 2 і гравцям Проміня таки вдалося подарувати презхиденту клубу перемогу до дня народження.

В інших матчах групи А Гранвер-ЖДУ без несподіванок переграв Персей. А от Фрегат зумів обіграти свого суперника, команду ЖНАЕУ. Перший тайм завершився внічию, а на початку другого гравці ЖНАЕУ першими відкрили рахунок. Але фрегатівці змогли мобілізуватися і спочатку зрівняти рахунок, а потім забити ще два голи у ворота агроекологів.

В підсумку, після трьох ігрових тижнів, в групі А лідирує Корбутівка, але команда поки грала лише із набагато слабшими суперниками. Промінь - другий, але команда зіграла на одну гру менше за інших лідерів. Третє і четверте місце - у студентів - ЖВІДУТ і ЖНАЕУ. СК Візаж-ДЮСШ Юність неочікувано опинилася аж на восьмій позиції, але поки команда зіграла найменше - всього одну гру.

Група Б
Атлет - Грантех - 9:1
Водоканал - Кіфа - 8:2
Грантех - ІнБев2 - 2:5
Атлет - Легіон - 5:0
Олімпік-Гранвер - Коростень - 2:14

На цих вихідних Атлет здобув одразу дві впевнені перемоги, в тому числі і над вищоліговим Легіоном, одноосібно очоливши турнірну таблицю групи. Гра з легіонерами цікава тим, що цей суперник дуже непередбачуваний і може попсувати життя будь-кому. На цей раз атлетівцям випала "щаслива карта" - проблем у них не виникло. Рекорд туру по гоам поставили коростенці, які обграли Олімпік-Гранвер аж 14:2. Без несподіванок своїх суперників здолали і лідери - Водоканал та ІнБев.

Судячи з усього, в групі Б основна боротьба розгорнеться за 2-3 місце, на яке поки претендують одразу чотири досить сильні команди.

Група В
БудСтудія - ГазМяс - 4:8
Атом - Форца - 2:1
ЖЛ - Радомілк - 1:5
Дасна-Кофеджио - Енергія - 1:1

Безумовно, матч-закриття футзальних вихідних Дасна-Кофеджио - Енергія став не лише центральним, а й найбільш неочікуваним. Енергія вважалась фаворитоми пари, саме енергетики почали гру з активного пресингу суперників і загалом більше володіли м'ячем та атаквали. Але результату це не принесло. Дасна виявилася міцним горішком, змогла побудувати гарну оборону і контратакувати. А сьомий номер Роман Сотник вже на сьомій хвиині вивів Дасну-Кофеджіо уперед. Енергетики спробували відігратися, але, знову ж, безрезультатно. Лише в середині другого тайму Віталій Василюк зумів зрівняти рахунок - 1:1. При цьому обидві команди мали не одну практично 100% нагоду забивати, але, але. В будь-якому разі команди подарували глядачам видовищний матч, достойний лідерів.

Цікавим виявився і реузльтат іншого матчу - Форца несподівано поступилася новачку сезону - команді Атом. Цей поєдинок мав розігріти глядачів перед одним з центральних матчів першого кола групи Б - "Атлета" та "Легіону". Але, нажаль, матч не видався багатим на гольові моменти та високі швидкості.

Перший тайм пройшов переважно в позиційних атаках "Форци", які в більшості не несли ніякої загрози воротам суперників. Можна згадати хіба що момент Сергія Русецького, якому вдалося отримати м'яч на межі лінії воротарського майданчика - але переграти воротаря "Атома" Сергій не зміг. "Атом" побудував свою гру на швидких контратаках, але також мав достатньо браку в передачах.

Гра стала трохи веселішою на початку другого тайму (йшла 2 хвилина), коли, після перехоплення та вдалого прострілу на дальню стійку, гравці "Атома" відкрили рахунок. "Форца" мала додати в грі, але швидкості в прийнятті рішень та роботі з м'ячем катастрофічно не вистачало. Так гра і тривала до 10ї хвилини другого тайму, коли "Атом" був близьким до другого голу: після вдало розіграно ауту, м'яч опинився в сітці воріт "Форци" - але суддя взяття воріт справедливо відмінив, побачивши заступ. Цей момент ніби надихнув суперників трохи додати у грі - швидкості зросли, і буквально за хвилину вже "Форца" двічі мала небезпечні моменти, які вдало нейтралізував воротар "Атому". На останніх хвилинах "Форца" всією командою намагалась зрівняти рахунок, але обрізка біля кутового воріт "Атому" завершилась контратакою, яка встановила рахунок на табло 2:0 за майже 3 хвилини до кінця матчу. Після цього "Атом" спробував втримати комфортну перевагу, але майже миттєво "Форці" вдалось відігратись, коли удар з флангу Миколи Марущака виявився досить незручним для воротаря "Атому" - і вже "Атом" бере тайм-аут, по якому "Форца" йде ва-банк і випускає 5го польового гравця. Ця тактика могла спрацювати - адже буквально перший розіграш закінчився ударом в стійку воріт "Атому". За півхвилини "Форца" отримала право на небезпечний штрафний в 10м від лінії воріт "Атому" - проте з цим пострілом воротар "Атому" впорався.
2:1 - перша поразка для "Форци", і перша перемога для "Атому"

Турнірна таблиця в групі В - найцікавіша. Тут лідирують першоліговий Радомілк і аутсайдер вищої ліги - ГазМяс. В той час як фаворити - Дасна-Кофеджио та Енергія йдуть лише 3-4. Поки в групі зіграно найменше ігор - по 2, тому говорити щось про лідерів і аутсайдерів - зарано.