Микола Кирилович: “Головна задача для ФК “ІнБев” у чемпіонаті Житомира – захистити чемпіонський титул”

Перед початком сезону Микола Кирилович, представник ФК “ІнБев” та керівник проекту “ІнБев-Junior” розповів про очікування від нового чемпіонату. Задачі у чемпіона, як завжди, лише максимальні.

– Зрозуміло, що головна задача на цей чемпіонат 2017/2018 – захистити чемпіонський титул. Команда серйозно готувалася до старту: ми провели гарний передсезонний збір, виграли кубок міського голови Житомира з футзалу, вдруге виграли футзальний турнір у Луцьку, багато тренувалися. Щодо складу, то ми зберегли практично всю основу, яка грала минулого року. Хоча в першу команду – “ІнБев/НПУ” – пішло троє наших гравців, натомість ми взяли молодих футзалістів. Думаю, що ми повністю готові до чемпіонату і здатні виконати поставлені задачі, – прокоментував Микола.

На думку Миколи Кириловича, новий сезон у Вищій лізі міста має бути цікавим:
– Очікуємо, що буде більше азарту, більше сильних матчів, чемпіонат має вирівнятися і боротьба буде гострою. Думаю, буде більше позитивних емоцій.

У заявці ІнБев Житомир на цей сезон 18 гравців. Серед новачків варто відзначити гравця молодіжної збірної України U-17 Дениса Бланка. Також у списку троє гравців 99-98 рр.н.: Сергій Чеберяк, Віталій Коробка та Микола Івановський. Також у вищолігову команду з першої ліги перебралися Артем Самчик та граючий президент клубу Костянтин Кожанов, а Віталій Маліновський минулого сезону грав за “ІнБев-3” у другій лізі міста.

Нагадаємо, після двох турів ФК "ІнБев" у внутрішньому чемпіонаті з 2 перемогами розділяє перше місце з ФК "Атлет-Житомир" та "Грантех".Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: