Микола Кирилович: “Головна задача для ФК “ІнБев” у чемпіонаті Житомира – захистити чемпіонський титул”

Перед початком сезону Микола Кирилович, представник ФК “ІнБев” та керівник проекту “ІнБев-Junior” розповів про очікування від нового чемпіонату. Задачі у чемпіона, як завжди, лише максимальні.

– Зрозуміло, що головна задача на цей чемпіонат 2017/2018 – захистити чемпіонський титул. Команда серйозно готувалася до старту: ми провели гарний передсезонний збір, виграли кубок міського голови Житомира з футзалу, вдруге виграли футзальний турнір у Луцьку, багато тренувалися. Щодо складу, то ми зберегли практично всю основу, яка грала минулого року. Хоча в першу команду – “ІнБев/НПУ” – пішло троє наших гравців, натомість ми взяли молодих футзалістів. Думаю, що ми повністю готові до чемпіонату і здатні виконати поставлені задачі, – прокоментував Микола.

На думку Миколи Кириловича, новий сезон у Вищій лізі міста має бути цікавим:
– Очікуємо, що буде більше азарту, більше сильних матчів, чемпіонат має вирівнятися і боротьба буде гострою. Думаю, буде більше позитивних емоцій.

У заявці ІнБев Житомир на цей сезон 18 гравців. Серед новачків варто відзначити гравця молодіжної збірної України U-17 Дениса Бланка. Також у списку троє гравців 99-98 рр.н.: Сергій Чеберяк, Віталій Коробка та Микола Івановський. Також у вищолігову команду з першої ліги перебралися Артем Самчик та граючий президент клубу Костянтин Кожанов, а Віталій Маліновський минулого сезону грав за “ІнБев-3” у другій лізі міста.

Нагадаємо, після двох турів ФК "ІнБев" у внутрішньому чемпіонаті з 2 перемогами розділяє перше місце з ФК "Атлет-Житомир" та "Грантех".Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир Атлет-Житомир
7 Одеса МКВ
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: