Коростишівський район розпочав чемпіонат з футзалу

У Коростишеві після тривалої паузи стартував Чемпіонат Коростишівського району з футзалу сезону 2016/2017.

Участь у турнірі приймають 8 команд: Легіон, Воля, Факел, Яма, Біолог, Ветерани, ФК Стрижівка та команда Педагогічного коледжу.

Організатором турніру виступила Федерація футболу Коростишівського району (голова - Борис Демчик) за підтримки Асоціації футзалу Житомирської області.

Змагання проводяться за системою осінь-весна, а команди грають у два кола. Організатори планують завершити перше коло чемпіонату Коростишівського району у листопаді, а поновляться змагання уже весною. Усі матчі Чемпіонату відбуваються у центрі Коростишева на майданчику молодіжного центру Дон Боско кожної середи та п’ятниці, починаючи з 19:00.

У середу, 21 вересня, вже відбулися перші матчу чемпіонату: Яма розібралася з командою Педагогічного коледжу (5:3), а Факел обіграв Ветеранів з рахунком (5:2). Матчі другого ігрового дня першого туру відбудуться найближчої п’ятниці, 23 вересня: о 19:00 ФК Стрижівка зіграє з Легіоном, а о 20:00 Біолог поміряється силами з командою Воля.

Варто зазначити, що напередодні старту чемпіонату Коростишівського району, у місті відбувся ще один футзальний турнір - Кубок міста Коростишева, участь у якому також взяли 8 команд. Турнір тривав протягом декількох тижнів, а фінал відбувся на день міста – 18 вересня. Перемогу у Кубку святкувала команда Легіон, яка у фіналі здолала Біолог.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: