Чемпіонат Житомира по футзалу: зміна лідера та тріумф аутсайдерів

Черговий тур чемпіонату Житомира з футзалу, який відбувся минулими вихідними, 8-9 лютого, можна назвати найсенсаційнішим в нинішньому сезоні. Аутсайдери вищої ліги змогли внічию зіграти із командами, які вважалися фаворитами турніру. Відбулась також чергова зміна лідера, четверта за сезон – турнірну таблицю очолив Промінь, який у звітному турі обіграв Атлет.

Протистояння командного духу індивідуальній майстерності – саме так можна охарактеризувати центральну зустріч туру між Променем і Атлетом. Вона в черговий раз довело тезу, що «зіркова команда завжди сильніша за команду зірок». Звісно, із врахуванням місцевих реалій рівня «зірковості».

«Атлет» першим відкрив рахунок всередині першого тайму, відзначився головний бомбардир гуйвинців – Сергій Литвиновський. Але вже за хвилину Андрій Словінський рахунок зрівняв. Далі, майже до кінця матчу, точилася запекла боротьба і ніхто не хотів поступатися. Так тривало майже до кінця матчу. А потім лідери посипалися.

За десять хвилин до кінця матчу Дмитро Тосіч виводить Промінь вперед, а на останній хвилині оформлює дубль і збільшує відрив – 3:1. При цьому останні чотири хвилини енергетики грали з п’ятьма фолами, але скористатися цією перевагою атлетівці не зуміли. Сергій Литвиновський після шостого фолу не реалізував шестиметровий.
Загалом «Промінь» виглядав більш організовано, гравці діяли злагодженіше, час від часу видаючи гострі комбінації, тому рахунок по грі.

Перемога приность «Променю» три очки і перше місце в турнірній таблиці. Команда на одне очко випереджає «Атлет». Враховуючи таку різницю, «Променю» буде важко втримати лідерські позиції. Вже в наступному турі команду чекає поєдинок із Беркут-Профі, який так само бореться за чемпіонство. «Атлет» же гратиме із відносно слабшими суперниками. Хоча це ще нічого не означає, враховуючи поразку від СК «Візаж».

Іншою серйозною несподіванкою туру стала нічия в матчі між «Дасна-Кофеджио» і «ГазМясом». Дасна, яка раніше взагалі очолювала турнірну таблицю групи цей раз виглядала на диво беспомічною. Команди ще до середини першого тайму обмінялися голами. До кінця гри ситуація на табло не змінилася, хоча більше шансів вирватися вперед мав ГазМяс.

Так само неочікувано внічию розійшлися Брейн та Енергія. Для брейнівців ця гра стала другою, де вони не програли. А враховуючи, що в минулому році Енергія борлася за призові місця чемпіонату а на старті нинішнього сезону змогла обіграти нинішнього лідера, результат більш ніж достойний.

Лише дві пари зіграли прогнозовано – Легіон здолав Медик, а Беркут-Профі розгромив СК «Візаж».

До завершення чемпіонату залишилишився місяць, але вся боротьба ще попереду.