Ситуація в Запоріжжі після 4 турів (+анонс найближчого туру)

Відкритий чемпіонат Запорізької області з футзалу 2017/18 набрав своїх обертів. Команди з 4 ліг відіграли вже майже повний місяць змагань і можна робити певні висновки. Розглянемо детальніше по кожній з ліг.

Премьєр Ліга

У даній лізі станом на 4 зіграні тур визначився одноосібний лідер "Колесо-Центр". Команда здобула максимум перемог. За ними слідом з 10 пунктами розташовується "Сич Юнайтед", а колектив "АРПИ-2" з 3 перемогами і 1 поразкою - на третьому. Також, команди "Бонус" та "ГлавДомСтрой" самим найближчим часом можуть нав'язати боротьбу лідерам.

Щодо найцікавіших матчів: "Колесо-Центр" гратиме проти середняка турнірної таблиці, колективу "Бонус". В останніх шанси відібрати очки є, на що надіється решта команд з верхівки турнірної таблиці.

Турнірна таблиця

Вища ліга

"Сталкерс" лишається одноосібно на першому місці незважаючи на те, що більшість команд-суперників відіграли на один поєдинок менше. "Вива-Инвест" знаходиться на другій сходинці, однак у "Агро-Континента" є всі шанси обігнати їх, якщо вони здобудуть перемогу в прямому двобої. Матч "Виват-Инвест ZOG" - "Агро-Континент", безумовно, буде найбагатшим на емоції поєдинком. "Сталкерс", в свою чергу, прийматиме аутсайдера таблиці - "Патріот", а тому тут мало хто вірить у сенсаційні події. Подивимось. 

Турнірна таблиця

Перша ліга

Перша ліга представлена найбільшою кількістю команд - десятьма! Саме тому, велика кількість команд після 4 зіграних турів ведуть досить конкурентну бооротьбу за топ-3. Найкраще становище у "Динамо". З 10 пунктами вони на 1 випереджають "Запоріжжя" та на 4 "Карлсберг", однак в останніх є ще гра в запасі.

У неділю, спорткомплекс "Динамо" прийматиме супер-двобій "Динамо" - "Карлсберг", який дасть нам відповіді на багато питань.

Турнірна таблиця

Друга ліга

Безумовно, абсолютним лідером ліги на даний момент є "Прогресс". Хлопці без особливих проблем обігравали на полі своїх конкурентів. Поки що вони відірвалися аж на 4 пункти від найближчого переслідувача. 

"Прогресс" - "Колос Кушугум" може стати матчем "за шість пунктів", як то кажуть. Перемагає "Прогресс", - і команда відірветься аж на 7 очок! Того дня, усі конкурсанти ліги переживатимуть за "Колос", аби хлопці лишили інтригу. 

Турнірна таблиця

Найближчі матчі 5 туруАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: