"Гайдар" сенсаційно перемагає 4:1 у "Динамо" та інші результати 7 туру в Запоріжжі

У Премьєр лізі без сенсацій. Як і раніше, "Колесо-Центр" упевнено крокує турнірною дистанцією. Цього разу, їм протистояв колектив з не менш великими амбіціями і в карколомному двобо з рахунком 3:2 все ж перемогу здобув лідер таблиці.

Не менш запеклою була дуель аутсайдерів, в якій з аналогічним рахунком 3:2 перемогу здобув "Лотос". Тепер у команди 6 набраних пунктів, завдяки чому вони піднялися на шосту сходинку.

Вища ліга пройшла без сенсацій. Дистанція між "Сталкерсом" та "Збірною ОП ЗАЕС" збереглася, оскільки обидві команди перемогли своїх противників. А от, "Агроконтинент" у найважливішому поєдинку поступився лідерам. Хоча, за гру їм варто поаплодувати, 2:0 - все ж рахунок на користь "Сталкерса".

У Першій лізі Херсонщини матчів було найбільше. Ситуація на верхвці таблиці дуже цікава. завдяки перемозі "Запоріжжя" над "Динамо", теперь 6 клубів знаходяться майже в ідентичній ситуації. У "Гайдара" все могло б бути краще, якби не прикрі нулі 0:0 у поєдинку з "Новою Хвилею".

Сенсація сталася у Другій лізі. "Прогресс" програв з рахунком 4:1 "Радіо Таксі". Мало хто очікував такого результату, в першу чергу, від лідерів, які ще не програвали у цьому сезоні. Що стосується верхівки, то "Колос Кушугум" лише на 1 пункт приблизився до "Прогрессу". Могли б хлопці мати 14 пунктів, якби не зіграли в 1:1 проти "Аскону-2".Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях:
Аматорская футзальная лига Украины - АФЛУ